DLC citadel

Vše okolo Mass Effectu 3.
Odpovědět
Learka
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. led 2017 10:50:37

DLC citadel

Příspěvek od Learka »

Dobrý den koupila jsem si ME:trilogy ale když jsem začala stahovat 3 zjistila jsem, že tam nemám DLC citadel chtěla jsem se zeptat dá se někde koupit kromě přímo na originu? Děkuji. :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: DLC citadel

Příspěvek od Honzaleco »

...nejsem si jistej...koupíš to skrz BioWare body a to už je propletený s Originem...nevim o tom, že by to šlo ňák jinak.
Learka
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. led 2017 10:50:37

Re: DLC citadel

Příspěvek od Learka »

Honzaleco píše:...nejsem si jistej...koupíš to skrz BioWare body a to už je propletený s Originem...nevim o tom, že by to šlo ňák jinak.
No jo jenže dát 15 euro za jedno DLC mě příjde hodně je to dražší jak celé hra. A kdybych chtěla všechny DLC tak mě to příjde aspon na 1000kč. :/
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: DLC citadel

Příspěvek od Honzaleco »

...to mi povídej...navíc DLC Citadel je za 1200 BioWare bodů a k prodeji je jenom 800 anebo 1600...takže vlastně musíš za to DLC dát 20 euro...
...ME3 je zlevňovanej a po pár letech stojí pár stovek, ale DLC zlevňovaný nejsou...takže pak nastává přesně ta situace, že DLC je dražší než hra...

...pamatuju si, když se ještě BioWare Points daly koupit v kamenným obchodě a těch 1600 BP stálo dvě stě pade...tohle je víc, než 2x dražší...a když si vezmeš současnou cenu celý hry, která je srovnatelná, ne-li nižší...nevim, jestli bych do toho teď šel...
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: DLC citadel

Příspěvek od stoker200 »

Inak som si pozrel tie bw points a sú aj 1200 a tuším aj 400... a pokiaľ nechceš platiť toľko veľa..no.. jedine cez torrent asi.. :D.. aj ja som si to DLCčko chcel kúpiť ale tiež ma furt odrádza cena.. stále som sa k tomu nedokopal.. :D :/
17cm
Odpovědět