Prosím o pomoc s modováním

Vše okolo Mass Effectu 3.
Odpovědět
Gaba
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. bře 2017 9:36:30

Prosím o pomoc s modováním

Příspěvek od Gaba »

Ahoj, prosím o pomoc s modováním Mass Effect 3. Před lety jsem hrála s modovanou Shepardovou, takže vím, že to šlo. PCC jsem uložila do adresáře CookedPCCOnsole, pak jsem pustila ME3Explorer a spusila TocBinUpdater, poté jsem uložila headmorph pomocí Giibed save Edit a nakonec .tpf před Texmod a vše fungovalo, jak mělo. Dnes už tento postup nefunguje - TocBinUpdater hlásí "No Updates found." Chyba je zřejmě v PCConsoleTOC.bin kvůli DLC. Stáhla jsem si tedy novější ME3explorer 3.0 a jsem z něho totálně zmatená. Zkouším se řídit manuály v anličtině, ale i když myslím, že rozumím, něco dělám špatně. Jako první krok jsem proskenovala DLC a pak jsem pomocí Texploreru nechala vytvořit strom, pak jsem přes AutoToc nechala updatovat PCConsoleTOC.bin. Když zkouším TPF Tools, u všeho mi to napíše Not Found in tree. Nevim, ve kterém okamžiku, ani jak mám přepsat pcc, vlastně nevím co, jak a kam mám load a save. Jediné, co funguje bezchybně je Gibbed. Už nad tím sedím druhý den a jsem nešťastná a s ošklivou Shapardovou zachraňovat galaxii nechci. Taky bych ráda ten šťastný konec, minule jsem to obrečela :D
Nemá někdo nějakou radu a nebo alespoň odkaz na video s tutoriálem na Me3explorer 3.0? Na youtube jsou samé staré verze. Nebo ideálně, co udělat, aby mi fungoval starý postup (ale to nevidím reálně)
Díky za jakoukoliv odpověď.
Uživatelský avatar
stitch123
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 21. bře 2013 16:41:29

Re: Prosím o pomoc s modováním

Příspěvek od stitch123 »

Většina modů by teď už měla podporovat "DLC instalace," který modování dost ulehčují. Stahuješ z Nexusmods? Pošli linky k modům, který se snažíš nainstalovat.
Origin: stitch1231

Steam:
Obrázek[url=steam://friends/add/76561198060403739]Obrázek[/url]
Gaba
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. bře 2017 9:36:30

Re: Prosím o pomoc s modováním

Příspěvek od Gaba »

Díky, už jsem na to přišla (a stačilo jen napsat do fóra a rozsvítilo se mi). Mody jsme uložila do složky s hrou a zázračně fungují. Jednalo se o vlasy a líčení, takové holčičí věci. Moje Shepardová je připravena zachránit galaxii a tentokrát pořádně, žádné kompromisy.
Ale stáhla jsem si ještě nějaké další mody (ThaneMod, Skip Security Scan, MEHEM, Extended Final Anderson Conversation, Expanded Galaxy Mod) a možná, že ještě budu potřebovat pomoc. Zatím jsem se dívala jen zběžně a ještě neví, co to obnáší.
Ale zatím děkuji za snahu)
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc s modováním

Příspěvek od GamerClassN7 »

Gaba píše:Díky, už jsem na to přišla (a stačilo jen napsat do fóra a rozsvítilo se mi). Mody jsme uložila do složky s hrou a zázračně fungují. Jednalo se o vlasy a líčení, takové holčičí věci. Moje Shepardová je připravena zachránit galaxii a tentokrát pořádně, žádné kompromisy.
Ale stáhla jsem si ještě nějaké další mody (ThaneMod, Skip Security Scan, MEHEM, Extended Final Anderson Conversation, Expanded Galaxy Mod) a možná, že ještě budu potřebovat pomoc. Zatím jsem se dívala jen zběžně a ještě neví, co to obnáší.
Ale zatím děkuji za snahu)
Tak když tak napiš :) Já se v tom docela vyznám xD všechny mody co si psala mám, a také bych doporučil Miranda mod a Aditiona Squadmade jsou to addony pro EGM, Další užitečný mód je pak ME3Recalibrated (odstraňuje mnoho bugů ve hře) a taky BackOff (který velice vylepšuje interakce s npc), a jelikož využíváš Skip Security Scan tak bych zvážil i použití Buď Shorter Dreams nebo Better Dreams
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Odpovědět