třetí druh útoku zblízka

Vše okolo Mass Effectu 3.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od jeňa_cz »

GreenFlag píše:
jeňa_cz píše:
GreenFlag píše:
Sadene píše:
GreenFlag píše:
jeňa_cz píše:nevíš o někom dalším, kdo by měl pod palcem gameplay? vím že tam s Fagnanen je ještě jeden chlap, ale nepamatuju si jméno a v práci si youtube nepustím :?
Žádný prazvláštní útok zblízka při sprintu není. Máš buď klasický útok nebo těžký útok. Pak máš ještě speciální útok zblízka ze zákrytu, kdy čapneš protivníka, přetáhneš ho přes překážku a napálíš mu omniblade/biotiku do hlavy na podlaze.

edit:
U Vanguarda máš ještě schopnost "Nova", kdy udeříš do země a tvá bariéra vyšle biotickou vlnu do okolí, ale to není chápáno jako melee útok nýbrž biotika.
Adept má jiný melee útok akorát u asariek, jinak tam má maximálně tlakovou vlnu, ale to taky není útok zblízka, ikdyž tak může vypadat.
Vanguard právě má special heavy melee útok, který vypadá jako nova, ale nežere bariéru, je to fakt melee a ne schopnost. Vyzkoušej sám, při běhu zmáčkni F a uvidíš :cool:
edit: funguje jen v singleplayeru
Zajímavé O_o
adept to má taky, ale očividně to funguje jen jednou za 50 000 let :(
Anebo to funguje jen s kombinací nějaké schopnosti.
nekecám zkousel jsem to včera snad vic jak hodinu a proste už se mi to nepovedlo, běhal jsem na tech mapách dokolečka jak trubka a pořád zkousel různě dávat utok na blizko a nic
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od jeňa_cz »

tak jsem si prohlížel i soubor coalesced.bin našel jsem udaje o těžkym utoku vanguada i adepta a nic co by naznacovalo rozdil, adept tam toho měl ještě víc protože zasahuje víc nepřátel

ale pořád nic, ani cloud save nepomohl =( =( =(
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od jeňa_cz »

tak Fagnan odepsal:

"I'd have to double check if the Adept has a third melee, but usually you have to be hitting a target who is still alive to get the chained melee moves."

tož jsem mu odpověděl a teď už mu nedám pokoj dokud mi to oficialně nepotvrdí, že Reapeři existují...ehm teda, že adept má 3. útok z blízka =)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od Sadene »

Mazec! Tak nás pak informuj :)) :))
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od GamerClassN7 »

A jak se zpusti teda ten 3 ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: třetí druh útoku zblízka

Příspěvek od Swen von Walhallion »

GamerClassN7 píše:A jak se zpusti teda ten 3 ?
zmáčknutí F, podržení F a podržení/zmáčknutí F během sprintu
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět