Armor

Vše okolo Mass Effectu 3.
Odpovědět
tygerd
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: pát 15. bře 2013 16:26:51

Armor

Příspěvek od tygerd »

Tak jsem brouzdal po netu a dival se na nějaké ty cosplays N7 armoru a armoru všeobecně. Napadla mě taková banální věc. Jak ME postavy ten svůj armor oblékají? Konkrétně mě zajímá armor pro lidi. V ME2 když byl/a Shepard/ová vystřelena do vesmíru, tak je jasné, že musí být vzduchotěsný, vodotěsný, musí udržovat stabilní tlak a teplotu. Aby se zamezilo velkému množství spojů, které tvoří slabinu celého obleku, tak mě napadá, že první vrstva, která zaroveň tvoří hlavní ochranů proti okolním vlivum jako je teplota, tlak, radiace, voda, plyn musí být jeden celý oblek na zapinání zezadu. Na to je nasazen, přesněji řečeno připnut samotný armor, který má zajistit hlavní balistickou ochranu.

Kapitolou samo o sobě je helma a její nasazení na oblek.

Máte k tomu někdo nějaký informace? Odkazy nebo třeba i vlastní teorii. Hodně mě zajímá, jak ten jejich bojový oblek fungoval.

E: Taky bych chtěl znát váš odborný názor na armor a jeho možnosti v našem světě, zda-li by uspěl, kdyby splňoval nějakou balistickou ochranu nebo by armády vyměnili N7 armor za současný armor, kvůli nedostatku kamufláže :D
Obrázek
Uživatelský avatar
ttomki
Svobodník
Příspěvky: 42
Registrován: pát 25. led 2013 10:52:44
Bydliště: Zakera Cafe

Re: Armor

Příspěvek od ttomki »

Uh, no Shepardova zbroj teda ta upravitelna mi pride skor ako latka na ktorej su pripevnene vonkajsie platy, takze ano snad nieco ako neopren a na to pripecene tie tvrde casti, a helma no, default Shepard ma celkom uzku hlavu :D tak sa snad do nej nejak narve.
"Just hold the line until the end. Cause we will give them hell !"
Lolkovec
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. črc 2013 0:36:04

Re: Armor

Příspěvek od Lolkovec »

cauky nevim kde jinde to napsat , jde nejak ziskat armor z dlc citadel od ****spoiler**** ?

//Upraveno
pozor, na co odpovídáte!

//Green
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Armor

Příspěvek od hRDLA »

Normální cestou ne. A možná by nebylo od věci si přečíst kam postuješ - spoilery zakázány
Bite my shiny Warden ass!
Lolkovec
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. črc 2013 0:36:04

Re: Armor

Příspěvek od Lolkovec »

skoda dost se mi libi , a nevite kde se obradit ? treba na nejaky programek nebo tak ,,diky
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Armor

Příspěvek od Green »

Lolkovec píše:skoda dost se mi libi , a nevite kde se obradit ? treba na nejaky programek nebo tak ,,diky
Můžeš si stánout skin pack, někde na fóru tu je. Měl by obsahovat tu zbroj.

GreenFlag píše:http://uloz.to/xzSHxtu/coalesced-rar

btw:
soubor hodit do ME3/BIOgames/cookedPC
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Lolkovec
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. črc 2013 0:36:04

Re: Armor

Příspěvek od Lolkovec »

spousta zbroji ale zrovna tu co chci tam neni :) , presto diky .. budu hledat dale.
Odpovědět