Nejlepší třída

Vše okolo Mass Effectu 3.
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Nejlepší třída

Příspěvek od -Shepard- »

Jaká je podle vás nejlepší třída a proč.
U mě vede Infiltrátor a Sentinel.
Navždy věrný
tygerd
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: pát 15. bře 2013 16:26:51

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od tygerd »

Neuvedl jsi "proč" :)

U mě to má jasný Vanguard. Kombinace těžké palebné síly za podpory biotických schopností. Charge, nova, brokovnicí mezi oči a jdu na dalšího. Dokáže úspěšně pracovat s každou zbraní resp jde s ním hrát se vším. Krom sniperky. Zaleží na stylu hraní a dostupného nádobička.

Po něm určitě Soldier, který zastává pouze samotnou palebou sílu. V jiných hrách volím vždy podobné povolání (Warrior), preferuji fighty s mečem než s fireballem.

Z pohledu singleplayeru na opačném konci skončil Sentinel a Engineer. Tali jsem nikdy v tým neměl a její schopnosti mě nijak nezaujaly. Kaidana jako sentinela jsem měl v ME1 jako support, tedy medik + elektrikář. Hrát za tyto classy by mě tímpádem nebavilo. Infiltrator vypadal zajímavě, ale když jsem ho zkusil tak mě to moc nebavilo. Adept se mi líbí, jeho theorycraft, strategie, ale neuměl jsem za něj a běhat jenom s pistolí v ruce není pro mě. Ale jako parťák v týmu nepostradatelný - Liara/Miranda.
Obrázek
Uživatelský avatar
billyguy
Vojín
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 28. bře 2013 14:56:40

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od billyguy »

Skutočne u mna tiež vedie vanguard už od ME2.Najlepšie vyhovuje štylu mojho hrania pretože pokryva široke spektrum bojovych situacii ,infiltrator napriklad v Me3 to ma tažšie teda aspon ja kedže superi su rychlejši,viac sa pohybuju.Prosto s vanguardom sa nestratite.
Obrázek
Uživatelský avatar
ttomki
Svobodník
Příspěvky: 42
Registrován: pát 25. led 2013 10:52:44
Bydliště: Zakera Cafe

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od ttomki »

Podla toho akeho Shepa hram, pokial FemShep tak Infiltrator/Adept, a pokial chlapika tak Vanguard/Vojak.

Infiltrator ma ale bavil asi najviac, pekne z dialky z maskovacieho modu s Widowom alebo s Javelinom odpalite hlavu skoro kazdemu, a to este v jednotke bola na to schopnost atentat s ktorou isiel aj Saren dole na par ran :D . A adept a vanguard su jasny biotiku treba vyskusat, v jednotke isla aj cez stity a v dvojke a trojke sice uz nie co ma mrzelo no na druhu stranu pridali bioticke kombo co je celkom silne. A posledneho vojaka v dvojke hlavne kvôli Revenantovy, proste kapacita 80 ran a dalsich 480 v zalohe + super rachot nieje mozne zanedbat :D .

Sentinel a inžinier mi moc nepadli do oka. Oproti ostatnym triedam celkom nuda, hlavne inzinier. =)
"Just hold the line until the end. Cause we will give them hell !"
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Sadene »

U mě adeptka... mám ráda biotiku a nemusím už moc vanguardy, s tím jsem se nablbla už dost :D
Možná ještě vyzkouším pořádně sentinelku ;)
Obrázek
Ristoro
Desátník
Příspěvky: 82
Registrován: pát 01. úno 2013 12:47:37

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Ristoro »

Soldier. Vydrží nejvíc, zpomalení času s Black Widow je skoro vždycky smrtelné a má všechny typy munic.
This is my favourite forum on the internet!
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od damn00 »

Ristoro píše:Soldier. Vydrží nejvíc, zpomalení času s Black Widow je skoro vždycky smrtelné a má všechny typy munic.
Súhlasím s tebou v ME 2 je to najlepšia trieda. Používa všetky zbrane (myslím okrem samopalov) všetky typy munície a môže sa naučiť jednu schopnosť navyše. Tiež používam "spomalenie" a black widow jeden headshot a je po prestrelke.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Swen von Walhallion »

u mne bud sentinel, jednak ma perfektni odolnost nej odolnost a dokaze odpalovat tech i bio exploze a neni tim padem zavislej na zbranich . A diky kombinaci schopnosti nema zadnej problem s tim jestli je souper unarmored, armored, ma stit nebo barieru vzdycky ma k dispocici neco co je na to idealni. pak inf s brokovnici, sniperky sbullettime sou fakt lame a je to nuda pac to nej obtiznost degraduje neekam na uroven super easy for dogs ...,
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od valleniel »

U mě je to jednoznačně adept. Hraju s ní už od jedničky a je to v podstatě jediná třída, kterou jsem schopná plně ovládat. Nemám totiž moc pevnou ruku na střílení a moje muška taky neni nic moc. Pak je docela smutný, když se pokoušim odstřelovat. :)

Díky schopnostem mě pak vůbec netrápí zásobník a některý oblasti jsem schopná projít bez jedinýho výstřelu. Navíc, když se člověk z adeptem naučí pracovat, tak se z něj v podstatě stane těžká zbraň, protože všechny ty biotický výbuchy dokážou nepřítele vyřadit v mrknutí oka.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Levik89 »

Tak buď voják, pro zpomalení času a pestrou škálu munice, kdy na každýho nepřítele platí něco jinýho a je tak nějak univerzální, žádnej nepřítel není moc problém.

A nebo adept - tam vidím, takovou eleganci. Čistej, rychlej a dobře vypadající boj - navíc je to ve hrách něco novýho (alespoň pro mě) takže je v tom cítit silná originalita, a prostě mě to baví :)

Teď zkouším vanguarda... no hodit charge, pak novu, težkej útok na nejsilnějšího nepřítele co žije, dodělat zbraní... no, jako bych hrál znovu World of Warcraft za protec warriora :-D Je fakt, že boj s ním je zatím nejakčnější, nejšílenější a opravdu hektickej i proti blbý partičce od Cerberu :) Nejvíc mě baví souboj 1vs1 proti Bestii, dát si ji pěkně zblízka :)

Ostatní třídy na mě ještě čekaj :)
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
3tupel
Vojín
Příspěvky: 7
Registrován: ned 24. úno 2013 9:30:04

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od 3tupel »

tak u mna to zalezi od mass effecttu lebo v 1 je silny adept pre tie schopnosti ktore funguju aj cez stit v 2 urcite vojak lebo ma vsetky zbrane a municiu a v 3 adept/sentinel adept singularita a bioticke komba a sentinel ma elektricky vyboj mne sa velmi pacilo ako stiti nepriadela idu hned dole :-O :-O
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Kenneth »

strašně jsem si zvykl na Infiltrátora mám rád sniperky a původně v 1ničce jsem chtěl hrát Vojáka ale pak mě nešly otevřít složitější bedny tak sem si dal Infa a už sem u toho nějak zůstal ve trojce je to prakticky jedno když si můžu za Infa vybrat třeba aj brokovnicu
Ristoro
Desátník
Příspěvky: 82
Registrován: pát 01. úno 2013 12:47:37

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Ristoro »

damn00- Přesně. V ME2 to bylo nejlepší hlavně v tom, že jsem mohl používat všechny typy zbraní.
This is my favourite forum on the internet!
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Alfajk »

ME1 vojak kvuli vsestranosti,jelikoz strileni ze sniperky v ME1 bylo neco silenyho...v ME2 a 3 jsou pouzitelny vsechny classy,ale jelikoz me nikdy biotica nebrala,vzal jsem infiltratora a ten cloak byl vazne super,v druhym gameplay jsem zkusil i vojaka a slowtime byl tez vybornej,ale sniper je sniper
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Werewolf »

u mě jednoznačně v SP vede Voják, v MP ho nemohu ani sníst, v MP jedině biotika nebo technika
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Werewolf píše:u mě jednoznačně v SP vede Voják, v MP ho nemohu ani sníst, v MP jedině biotika nebo technika

Hmm v MP Takovej human soldier, destroyer vorcha nebo batarian sou naprosto perfekti chary vetsi na ma vic nez slusnej dmg a excelentni survivabilitu
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Werewolf »

no, podle mě neposkytují více možných taktik kromě střelby, granátu atd. a navíc takový batarian je těžký, takže slabé uhýbání
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Swen von Walhallion »

:marker: no on j spis problem ze u weapon clasu clovek musi praticky u kazdyho zvolit jinej pristump k boji oproti tech/bio clasum kde to tak markantni neni a de tam o to jak nejefektiveneji vytvorit/bio/tech exploze. Navic u weapon classu hraje velkou roli jaky zbrane ma clovek otevreny a jakej lvl, jedina vyjimka sou melee spec clasy kde na zbrani az tak nezalezi ale zase sou o dost narocnejsi na hrani nez klasicky weapon buildy( hlavne co se tka goldu a vejs silvr a dolu se da hrat prakticky s cimkoliv uspesne). Clovek u nich holt musi zjistit jaky silny stranky ma a naucit se minimalizovat dopad slabych stranek viz treba batarian sice nema dodge ale zase ma mrte situ a hp + blade armor takze dost ustoji, navic heavy mele mu dava dalsich +50% DR behem provadeni a navic je to asi nejsilnejsi heavy mele ve hre takze co se dostane blizko tomu rozmaznout hlavu pesti nebo brokovnici a pritom si zachovat rozumnej odstup od IK monster a ty resit pomoci zbrane a abilit bud inferno granatu ktery maj dobry AoE a dmg vs armor nebo balistick blade (coz uprednostnuju ja pac to snizuje potrebu navstevu beden) ktery se daj specnout od high impact sigle target dmg + stager pres frontal double stager abilitu a kazdej wepon class ma jiny vyhody a nevyhody :marker:
on soldier vMP je o dost narocnejsi nez v SP tam to je jen o tom nahodit particle, inc. amo a burn + bullet time je silena zhovadilost to stejny u infa v MP a SP, v MP si clovek musi davat sakra pozor pac to je vetsinou hit and run stly boje kdezto v SP diky bullet time je to fraska .... blbej viper je v SP asi best snipa pac behem okamziku se s ni da umisti kada strela do hlavy jinyho cerberaka nebo jine potvory ... zoom rana zoom rana ... dokud je munice, pokazdy zafunguje zpomaleni casu takze je to fakt fraska, na druhou stranu s brokovnici uz to takova bzunda neni a je to podobnejsi obtiznosti MP asi tak bronzu ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od jeňa_cz »

v ME1 jsem si nejvíc srandy užil s adeptem a infiltratorem, boužel nejvíckrat jsem to dohral za vojáka (because at that time I didn't know any better :| )

v ME2 jsem si užíval nejvíc sentinela s brokovnicí a utočnym tech armorem, dál mě tam bavil voják s Kasuminym omračovákem

a v ME3 pfff tam jsem si popravdě asi nejvíc užil inženýra, adept a vanguard je taky sranda ale pro mě byl inženyr něco novyho co jsem nikdy předtim nezkoušel ani v ME1 ani v ME2
za inženýra to byla moje nejzajímavější walkthrough, tak jsem z něho dělal většinu screenů moji femshep

=) =) =)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Sadene »

Werewolf píše:no, podle mě neposkytují více možných taktik kromě střelby, granátu atd. a navíc takový batarian je těžký, takže slabé uhýbání
Jo, s uhýbáním je to horší, ale batarian soldier... me likes... to je char, co mě fakt baví :))
Obrázek
Odpovědět