Nejlepší třída

Vše okolo Mass Effectu 3.
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od kolovrat »

Shepard má být soldier. Takže soldier :-O
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od CalibrationsForever! »

U mňa je to v každej časti inak

ME1 - Sentinel (kombinácia biotických a aj technických schopností sa tam hodí)

ME2 - Soilder (používanie všetkých zbraní, myslím okrem samopalu. Dobré schopnosti narozdiel od ME1 kde boli na dve veci)

ME3 - Inžinier (Veľmi sa tam zaňho dobre hrá, môžete odlákať nepriateľov svojou Holografickou sondou alebo svojím Mini-Delom,

Asi mi niekto vitkne, podľa dosť ľudí sa v ME3 najlepšie hrá za Vanguarda. Asi áno x) ,ale ja zaňho nikdy nehrám (ale viem onom dost) pretože sa mi nepáči ten jeho Biotický skok alebo presun (to sa mi zdá také odveci proste :) )

Môj názor =)
Naposledy upravil(a) CalibrationsForever! dne pon 27. říj 2014 15:21:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Honzaleco »

Každej má tohle jinak...ale asi Vanguard.

Adept - takovej sci-fi wizard.... Space Magic, nic jinýho.
Soldier - pro mě taková Shepardova defaultní třída.
Inženýr - opak adepta, jenom místo biotiky má "tak trochu reálnější" tech schopnosti.
Sentinel - hybrid, divnej. Můj druhej Shepard byl Sentinel, ale jinak mi ta třída celkově moc do oka nepadla.
Infiltrátor - Easy Mode. Zvlášť od druhýho dílu... Neviditelnost? Ale no tak...

Proč je Vanguard pro mě asi nej? Podle mě se nejlíp dokáže adaptovat na různý bojový situace / dobrá kombinace zbraní a biotiky / asi největší útočnej potenciál (suck it, infiltrators! :D ) a hrát s nim je asi nejvíc sranda. A neni lepší schopnost než Charge/Space Boost.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Krieg »

V SP ve všech dílech vždy Vanguard, jen při úplně prvním hraním jedničky jsem měl Infiltrátora. V MP většinou Inženýr ale dělám si zálusk na Sentinela N7 Paladina, pokud mi vůbec někdy padne v balíčkách :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Nejlepší třída

Příspěvek od Jackie »

Tak v 1.díle to je určitě obyčejný voják. Páč mi přišlo, že v prvním díle je to jediná hratelná třída na těžších obtížnostech :D a já vždy jedu hard :P
Ve dvojce jsem si hodně oblíbil Infiltrátora. Většinu boje jsem vyřídil poměrně rychle z dálky :D
A ve trojce jsem okusil takzvanou Biotickou sílu a velice jsem si oblíbil Vanguarda a Adepta. Vanguard je výbornej na boj z očí do očí. Navíc to skákání po bojišti je prostě Cool :D no a boj s Adeptem vypadá elegantně a některá ty komba jsou opravdu vysoce výbušná :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Odpovědět