Tali'Zorah vas Normandy

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

Sadene píše:
Lady Grey píše:Ještě tam chybí Ashley, aby byl výčet ženské posádky Normandy v ME3 kompletní. Ale stejně to Tali sluší nejvíc. :P :P
Akorát mě docela naštvalo, že má všecky oblečky v podstatě stejné a na jedno brdo. Chápu, že fialová je její barva, ale taky mohli udělat aspoň jeden odlišný...
Ashley je hezká holka, ale po tom jejím face liftu ji prostě nemůžu brát vážně a není to pro mě stejná Ashley z ME1, ale pouze nějaká kopie Mirandy :?
Souhlas... nějaká jiná barvička by se šikla. Třeba modrá nebo zelená (nikdo v ME3 nenosí zelenou :( ).

A jinak s tou Ashley máš pravdu. Taky se mi její proměna vůbec nelíbí... jak vzhledově tak i osobností... udělali z ní trapku a prodlouženými gelovými nehty a příšerným ksichtem. Ne že by, ale prostě ta vizaž se k vojandě nehodí. A ty zbroje, to je taky děs, z těch čtyř co má na výběr, se mi líbí jen ta, co ji má na začátku na Marsu a ještě celkem ujde ta, kterou má podobnou s Liarou. Nevím, proč ji nenechali "její" phoniexovou zbroj z ME1 a ME2. Ale asi můžu být ráda, že ze všech zbrojí, co se nabízí se ženským nějaká slušná najde... ne jak ty latexové oblečky v ME2 (viz Miranda, Jack nebo i Thane a Jacob, ať nejsme jen u bab)... to byla bída. Chápu, že některým se to může líbit, ale jako neumím si představit, že bych v něčem takovém zachraňovala galaxii. Vypadalo to směšně.
Chlapi v ME3 mají dobré zbroje (James, Kaidan, Garrus i Javik)... U Liary se mi nejvíc líbí ta šedá zbroj, u Tali zůstávám ve většině případů věrná zbroji z ME2, ale i ty zbylé dvě vypadají že něco vydrží, jediná EDI nemá žádnou zbroj, ale tak u ní je to pochopitelné (jen samozřejmě musí mít všechny oblečky dost těsný, že :| ).

hRDLA - ty myslíš tu, co má na tom večírku v kasínu? Jo ta je pěkná, mohli ji Tali nechat jako normál zbroj.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Lady Grey píše:
Sadene píše:
Lady Grey píše:Ještě tam chybí Ashley, aby byl výčet ženské posádky Normandy v ME3 kompletní. Ale stejně to Tali sluší nejvíc. :P :P
Akorát mě docela naštvalo, že má všecky oblečky v podstatě stejné a na jedno brdo. Chápu, že fialová je její barva, ale taky mohli udělat aspoň jeden odlišný...
Ashley je hezká holka, ale po tom jejím face liftu ji prostě nemůžu brát vážně a není to pro mě stejná Ashley z ME1, ale pouze nějaká kopie Mirandy :?
Souhlas... nějaká jiná barvička by se šikla. Třeba modrá nebo zelená (nikdo v ME3 nenosí zelenou :( ).

A jinak s tou Ashley máš pravdu. Taky se mi její proměna vůbec nelíbí... jak vzhledově tak i osobností... udělali z ní trapku a prodlouženými gelovými nehty a příšerným ksichtem. Ne že by, ale prostě ta vizaž se k vojandě nehodí. A ty zbroje, to je taky děs, z těch čtyř co má na výběr, se mi líbí jen ta, co ji má na začátku na Marsu a ještě celkem ujde ta, kterou má podobnou s Liarou. Nevím, proč ji nenechali "její" phoniexovou zbroj z ME1 a ME2. Ale asi můžu být ráda, že ze všech zbrojí, co se nabízí se ženským nějaká slušná najde... ne jak ty latexové oblečky v ME2 (viz Miranda, Jack nebo i Thane a Jacob, ať nejsme jen u bab)... to byla bída. Chápu, že některým se to může líbit, ale jako neumím si představit, že bych v něčem takovém zachraňovala galaxii. Vypadalo to směšně.
Chlapi v ME3 mají dobré zbroje (James, Kaidan, Garrus i Javik)... U Liary se mi nejvíc líbí ta šedá zbroj, u Tali zůstávám ve většině případů věrná zbroji z ME2, ale i ty zbylé dvě vypadají že něco vydrží, jediná EDI nemá žádnou zbroj, ale tak u ní je to pochopitelné (jen samozřejmě musí mít všechny oblečky dost těsný, že :| ).

hRDLA - ty myslíš tu, co má na tom večírku v kasínu? Jo ta je pěkná, mohli ji Tali nechat jako normál zbroj.
Miranda, Jack, Jacob a Thane mají bitotiku, takže tu zbroj zas tak moc nepotřebují. A halvně si nedokáži představit třeba nájemného vraha, který spoléhá na svou rychlost a mrštnost v těžké zbroji.
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

ChipsonatorRodriguez píše:
Lady Grey píše:
Sadene píše:
Lady Grey píše:Ještě tam chybí Ashley, aby byl výčet ženské posádky Normandy v ME3 kompletní. Ale stejně to Tali sluší nejvíc. :P :P
Akorát mě docela naštvalo, že má všecky oblečky v podstatě stejné a na jedno brdo. Chápu, že fialová je její barva, ale taky mohli udělat aspoň jeden odlišný...
Ashley je hezká holka, ale po tom jejím face liftu ji prostě nemůžu brát vážně a není to pro mě stejná Ashley z ME1, ale pouze nějaká kopie Mirandy :?
Souhlas... nějaká jiná barvička by se šikla. Třeba modrá nebo zelená (nikdo v ME3 nenosí zelenou :( ).

A jinak s tou Ashley máš pravdu. Taky se mi její proměna vůbec nelíbí... jak vzhledově tak i osobností... udělali z ní trapku a prodlouženými gelovými nehty a příšerným ksichtem. Ne že by, ale prostě ta vizaž se k vojandě nehodí. A ty zbroje, to je taky děs, z těch čtyř co má na výběr, se mi líbí jen ta, co ji má na začátku na Marsu a ještě celkem ujde ta, kterou má podobnou s Liarou. Nevím, proč ji nenechali "její" phoniexovou zbroj z ME1 a ME2. Ale asi můžu být ráda, že ze všech zbrojí, co se nabízí se ženským nějaká slušná najde... ne jak ty latexové oblečky v ME2 (viz Miranda, Jack nebo i Thane a Jacob, ať nejsme jen u bab)... to byla bída. Chápu, že některým se to může líbit, ale jako neumím si představit, že bych v něčem takovém zachraňovala galaxii. Vypadalo to směšně.
Chlapi v ME3 mají dobré zbroje (James, Kaidan, Garrus i Javik)... U Liary se mi nejvíc líbí ta šedá zbroj, u Tali zůstávám ve většině případů věrná zbroji z ME2, ale i ty zbylé dvě vypadají že něco vydrží, jediná EDI nemá žádnou zbroj, ale tak u ní je to pochopitelné (jen samozřejmě musí mít všechny oblečky dost těsný, že :| ).

hRDLA - ty myslíš tu, co má na tom večírku v kasínu? Jo ta je pěkná, mohli ji Tali nechat jako normál zbroj.
Miranda, Jack, Jacob a Thane mají bitotiku, takže tu zbroj zas tak moc nepotřebují. A halvně si nedokáži představit třeba nájemného vraha, který spoléhá na svou rychlost a mrštnost v těžké zbroji.
No to je teda výmluva... např. Kaidan, Liara a i Shepard (pokud za biotika hrajete) zbroje nosí a biotici jsou. A když se koukneš třeba na ten Thanův obleček, tak vypadá dost neprakticky. Třeba je dost těsný na koulích nebo co tam drellové mají, to samý Jacob. Prostě je směšný, když jste někde na toxické planetě a třeba Jack tam běhá polonahá... to ti žádná biotika nepomůže. Já jsem prakticky smýšlející člověk, a taková zbroj ve hře má být praktická pro všechny ne jen pro Sheparda.
P.S. já tady nemluvím o těžké zbroji jako třeba má James, ale o něčem normálním, co aspoň vypadá dost slušně na to, že jdeš do boje.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Ano, jako mnoho věcí v ME nebylo řešeno prakticky. Také mi vadilo že se tam promenádovaly většina ženských postav vystavena vesmírnému vakuu a dalším vlivům jen tak s "maskou přes pusu nebo obličej" ale ostatní části těla bez žádné jiné ochrany. Nemusely by mít žádné těžké zbroje jako James ale prostě nějaký skafandry mít mohly a nebýt tam oblečenej jen tak v civilu . Liara, Jack a ostatní.. To bylo poměrně absurdní třeba ty výstřihy to si mohli nechat až na loď . Jinak mi ty jejich obleky až tak nevadily. Speciální materiály, více vrstvé tkaniny. Proč ne?

Jinak Thane neměl tak špatné oblečení. Mně tedy nevadilo. Takové kožené sako. Pro takového zabijáka skvělý.
A u Tali se mi líbil ten základní klasický oblek. Ty ostatní mi přišli takové divné.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

BatouT101 píše:Ano, jako mnoho věcí v ME nebylo řešeno prakticky. Také mi vadilo že se tam promenádovaly většina ženských postav vystavena vesmírnému vakuu a dalším vlivům jen tak s "maskou přes pusu nebo obličej" ale ostatní části těla bez žádné jiné ochrany. Nemusely by mít žádné těžké zbroje jako James ale prostě nějaký skafandry mít mohly a nebýt tam oblečenej jen tak v civilu . Liara, Jack a ostatní.. To bylo poměrně absurdní třeba ty výstřihy to si mohli nechat až na loď . Jinak mi ty jejich obleky až tak nevadily. Speciální materiály, více vrstvé tkaniny. Proč ne?

Jinak Thane neměl tak špatné oblečení. Mně tedy nevadilo. Takové kožené sako. Pro takového zabijáka skvělý.
A u Tali se mi líbil ten základní klasický oblek. Ty ostatní mi přišli takové divné.
Mě se ještě u Tali líbil oblek z ME2 z toho balíčku... mohli mi ho taky do ME3 dát.

Co se týče Thane... nemám ráda chlapy v upjatých kožených oblečcích ala modrá ústřice.... nechává to málo místa na fantazii. :D :D

Jinak vesměs souhlasím... prostě by na těch oblecích mohli mít náznaky plátu, co by je chránily apod... jen bych řekla, že zrovna Liara měla svoje zbroje ok, ale taková Miranda a Jack.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

No tak u Tali jsem v 1 používal ten červeno černej, myslím, že to byla stejně nejlepší zbroj. V ME2 jsem neměl alternate appearance takže jsem používal to druhý (co dostanete za loajalitu) a v ME3 jsem používal to druhý, né to úplně bojový.

Jinak co se týče těch zbrojí, tak oni spíše fungují jako skafandr než obrana před střelami, takže by stačili jen do vesmírných lokací. Já vím že je to v kodexu jinak, ale spíš věřím knížce (té první) ve které je to dost dobře popsáno a navíc jí psal člověk co psal ME1 a ME2.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

hRDLA píše:No tak u Tali jsem v 1 používal ten červeno černej, myslím, že to byla stejně nejlepší zbroj. V ME2 jsem neměl alternate appearance takže jsem používal to druhý (co dostanete za loajalitu) a v ME3 jsem používal to druhý, né to úplně bojový.

Jinak co se týče těch zbrojí, tak oni spíše fungují jako skafandr než obrana před střelami, takže by stačili jen do vesmírných lokací. Já vím že je to v kodexu jinak, ale spíš věřím knížce (té první) ve které je to dost dobře popsáno a navíc jí psal člověk co psal ME1 a ME2.
Drew Karpyshyn napsal víceméně jen ME1, jelikož během vývoje dvojky odešel a dvojku tak sám dopsal Walter (který má na svědomí i legendární Suicide mission). To jen aby bylo jasno.

Jinak co se týče obleků Mirandy a Jacoba, tak to rozhodně nebudou obyčejné hardy kajsi z Tesca. Takže jim dostatečnou ochranu zřejmě poskytují. Diskutovat by se dalo u Jack, která vlastně chodí skoro celá nahá, ale zase její biotické schopnosti jsou úplně někde jinde (kdyby chtěla tak roztrhá celou posádku), takže její biotická ochrana je nepochybně silnější než u Jacoba, Kaidana, Thanea atd. A co se týče toho že v nějaké vedlejší misi chodí na toxické planetě skoro nahá, no přeci jen je to stále hra, to bychom už mohli vyčítat i to že postavy když padnou v boji, tak po boji oživnou. :O
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Když už nic, tak by se mělo spíš soustředit na více do očí bijící chyby, které se jen tak nedají okecat, jako vysoké podpatky do boje..

Jinak, v kreditech jsou hned jako 3. uvedeni pod Lead Writers Walters a Karpyshyn, já nevěděl v jaké přesně fázi odešel, jen jsem věděl že tam psal. Ale to už jsme dost OT

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:Když už nic, tak by se mělo spíš soustředit na více do očí bijící chyby, které se jen tak nedají okecat, jako vysoké podpatky do boje..

Jinak, v kreditech jsou hned jako 3. uvedeni pod Lead Writers Walters a Karpyshyn, já nevěděl v jaké přesně fázi odešel, jen jsem věděl že tam psal. Ale to už jsme dost OT

Obrázek
Pche... Ashley ani Liara nemají proti Tali šanci. Se můžou jít zahrabat, mě ani trochu netíží svědomí, když si v ME2 a ME3 vyberu Tali, i když jsem měla v ME1 vztah s liarou/Ashley.

Edit... ty vaše dohady o zbrojích mě moc teda nepřesvědčily... ale tak v ME2 je ten alternativní balík zbrojí, tam jsou pro Jack a Mirandu celkem snesitelné zbroje.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Když tak jsem před tím mluvil o tomhle oblečku.
Je to jen přebarvený a jak to prokouklo.

Obrázek (lepší foto jsem nenašel)
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od jeňa_cz »

konečne slušnej obrázek Tali :D

Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Hej, tohle vůbec ale vůbec není vtipný. No dobrá :D :D Možná trochu :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Tohle je mazec: 2. díl
Obrázek

k tomuto (nevím jestli to tu je, tak to sem když tak dám znova):

Obrázek

EDIT: Obrázek
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Kdopak by se Enklávy bál, když má sebou Tali.

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

Sice vypadá jako jako elfka, ale stejně. :* :\**/:
Obrázek
A skoro pořád jsou tu obrázky jen Tali solo, tak pár se Shepem. :-O
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Hů, vy jste na ní nezapomněli :D (respekty ty milady, ale množný zní líp)
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:Hů, vy jste na ní nezapomněli :D (respekty ty milady, ale množný zní líp)
Na Taliin ječák se jen tak zapomenout nedá. :D :D :D Ale ne, mě stejně i po x hraních stejně Tali vždy výjde jako partnerka pro Shepa, ať se jde Liara a Ashley zahrabat... ono jde na Tali vidět, že je tam nějaká přitažlivost už od pvního dílu, ale nemá tendenci se Shepardovi vrhat hned do postele (k tomu navíc ještě v ME1 byla dle kvarianských zákonů považovaná skoro za dítě, takže by to mohl být pak problém), mám prostě tuhle romanci pro maleShepa nejradši a vznikají k ní pěkné obrázky od fandů. :-O
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

To jo, to se musí uznat, že fanart má Tali (a Garrus) snad nejlepší.
Bite my shiny Warden ass!
Odpovědět