Ovlivnitelný příběh u her

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od destanov »

Swen von Walhallion píše:
destanov píše:Doufám, že mě veřejně neupálíte, ale já měl vždycky radši Fallout 3 a New Vegas. :D

FNV je kvalitou neco mezi Fallout 1 a Fallout 2 a F3 NENI Fallout
To slýchám často. Proč to není Fallout? Protože to není tahovka je to z jinýho pohledu?
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od jeňa_cz »

destanov píše:
Swen von Walhallion píše:
destanov píše:Doufám, že mě veřejně neupálíte, ale já měl vždycky radši Fallout 3 a New Vegas. :D

FNV je kvalitou neco mezi Fallout 1 a Fallout 2 a F3 NENI Fallout
To slýchám často. Proč to není Fallout? Protože to není tahovka je to z jinýho pohledu?
hrál jsi ty ostatní fallouty? krom toho že příběh stojí za prd (což u větsiny Bethesda games) tak je to mrtvej svět, chybí tam ten ikonickej černej humor ta nadsázka ta šílenost těch pravých falloutů, je to jen nudny postapo "RPG"
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od destanov »

jeňa_cz píše:
destanov píše:
Swen von Walhallion píše:
destanov píše:Doufám, že mě veřejně neupálíte, ale já měl vždycky radši Fallout 3 a New Vegas. :D

FNV je kvalitou neco mezi Fallout 1 a Fallout 2 a F3 NENI Fallout
To slýchám často. Proč to není Fallout? Protože to není tahovka je to z jinýho pohledu?
hrál jsi ty ostatní fallouty? krom toho že příběh stojí za prd (což u větsiny Bethesda games) tak je to mrtvej svět, chybí tam ten ikonickej černej humor ta nadsázka ta šílenost těch pravých falloutů, je to jen nudny postapo "RPG"
Pravda že příběh byl ve trojce docela slabší, starší díly byli určitě propracovanější.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no pribeh byl desne slabej navic to bylo jen cerno bili bud jsi byl hodnej nebo zlej .... fallout je prave fantastickej tim ze se snad ze vseho dalo nejak vykroutit a nebyly jen dve moznosti jak to provest. viz treba megatuna tady mas jen moznost zachranit nebo ne kdyby to bylo jako ve F2 nebo FNV tak tam budou i jiny moznsti jako vydirani mesta etc a podobny chutovky navic tam prakticky neexistujou vedlejsi dejovy linie ... zaplat pambuh ze FNV delal obsidian kde je vetsina lidi co spachala F1 a F2 taky to podle toho vypada :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od jeňa_cz »

Swen von Walhallion píše:no pribeh byl desne slabej navic to bylo jen cerno bili bud jsi byl hodnej nebo zlej .... fallout je prave fantastickej tim ze se snad ze vseho dalo nejak vykroutit a nebyly jen dve moznosti jak to provest. viz treba megatuna tady mas jen moznost zachranit nebo ne kdyby to bylo jako ve F2 nebo FNV tak tam budou i jiny moznsti jako vydirani mesta etc a podobny chutovky navic tam prakticky neexistujou vedlejsi dejovy linie ... zaplat pambuh ze FNV delal obsidian kde je vetsina lidi co spachala F1 a F2 taky to podle toho vypada :-)
a byli tam párači =)

a bozar :)) akorát jako odstřelovačka
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od hRDLA »

destanov píše:Doufám, že mě veřejně neupálíte, ale já měl vždycky radši Fallout 3 a New Vegas. :D
Už chystám hranici, kdybys tohle pronesl na madbrahmíně, tak ti by tě namístě upálily doopravdy.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od Swen von Walhallion »

presne na brahmine sem taky jeden cas pusobil :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Ovlivnitelný příběh u her

Příspěvek od hRDLA »

Já taky, ještě v době kdy jsem to moc nechápal, potom jsem zahrál F1 a F2 (F tactics jsem zkoušel už před tím a moc mě to nechytlo) ale hlavně jsem se zažral do FNV a pochopil jsem to. Nejvíc sranda bylo co udělali s BoS ve Flopu 3 :D
Bite my shiny Warden ass!
Odpovědět