Další hry z universa Mass effectu

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od destanov »

Pochybuju, že v nějakém ME ještě budeme hrát za Sheparda, ale univerzum v ME má spoustu témat ke zpracování. Co vás tak napadá na další díly ME? Mě napadlo tohle.
-Rachnijské války - to by klidně mohla být zase trilogie, protože to byl mazec.
-Kroganské povstání
-Turianská sjednocující válka
-Války protheanů se smrťáky

Tyhle by ale měli obrovskou nevýhodu v tom, že by nebylo možné hrát za člověka. :/

Za člověka mě napadají jen témata jako skyllianský blitzkrieg, jatka na Torfanu, vyplenění Mindoru a podobně. Nebo prostě události po Mass effect 3, ale to by sotva mohlo být tak epické. Zas na druhou stranu by mohl mít Shepy monumentální sochu na Citadele. :D

Pak se samozřejmě nabízí příběhy konkrétních postav, ale o to moc nestojím. Příčilo by se mi hrát za takového Wrexe, nebo Garra, mám je prostě zafixované jako společníky. :/

Co myslíte? Jakým směrem byste to řídili vy?
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od jeňa_cz »

já bych chtěl hru na postapokalyptické Tuchance

byl bych krogan, vyvolenej šamanem svyho kmene k tomu abych ukázal klanu Urdnot že můj klan stojí za to aby se připojil k Urdnotům

bylo by to postapokalyptické survival RPG s akčníma prvkama

prostě podle mě pecka
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od hRDLA »

jeňa_cz píše:já bych chtěl hru na postapokalyptické Tuchance

byl bych krogan, vyvolenej šamanem svyho kmene k tomu abych ukázal klanu Urdnot že můj klan stojí za to aby se připojil k Urdnotům

bylo by to postapokalyptické survival RPG s akčníma prvkama

prostě podle mě pecka
To já bych taky rád postapo RPG ale z Rakhany, pořádně za Drella bojovat o přežití, o poslední zbytky vody a jídla, prostě být ten, kterého tam Hanaři nechali.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od destanov »

jeňa_cz píše:já bych chtěl hru na postapokalyptické Tuchance

byl bych krogan, vyvolenej šamanem svyho kmene k tomu abych ukázal klanu Urdnot že můj klan stojí za to aby se připojil k Urdnotům

bylo by to postapokalyptické survival RPG s akčníma prvkama

prostě podle mě pecka
To zní dobře. Ono tohle universum má naprosto perfektní potenciál. Strašně mě mrzí, že se ho nevyužívá. Vlastně nemrzí, přímo mě to irituje. :D Tam se dají dělat jakékoliv hry - třeba hororové - zhruba mě napadá schéma - vědecký tým zkoumá pustou planetu, naleznou jeskynní systém s reaperskými technologiemi, samozřejmě tam postaví základnu, načež se přeruší komunikace a hráč je členem týmu mariňáků, co to jede prošetřit. Ale dali by se tam dělat klidně i detektivní adventury - např. vyšetřovatel C-sec. Když zajdu do extrému, tak klidně i simulátory. :D Osedlat stíhačku aliance a kosit Batariány by nebylo vůbec zlé. :D A takhle by se dalo pokračovat dál a dál. Hodně mě lákají ty rachnijské války.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od destanov »

Taky bych dost uvítal nějakou zápletku z Ariiny minulosti. Ať se za ní dá hrát - úkol? Získat Omegu. :D Bylo by to sice hlavně na Omeze, ale muselo by se taktizovat, uzavírat spojenectví a spiknutí, získavat zdroje a členy týmu všude možně. Ne se jen bezduše prostřílet celou Omegou. Celkově něco ze soustavy Terminus by mě potěšilo. :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od Sadene »

Hlavně ať tam nejsou žádné postavy, které známe z těchto tří dílů a ani žádné události, a už vůbec ne z lidské historie... buď je to v knížkách, nebo to nestojí ani za zmínku.

Ať prostě přijdou s něčím úplně novým... nové rasy (těch původních se třeba může pár objevit), nová doba (minulost i budoucnost), nové postavy... nechci Mass Effect Verze 2.0
Obrázek
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od destanov »

Sadene píše:Hlavně ať tam nejsou žádné postavy, které známe z těchto tří dílů a ani žádné události, a už vůbec ne z lidské historie... buď je to v knížkách, nebo to nestojí ani za zmínku.

Ať prostě přijdou s něčím úplně novým... nové rasy (těch původních se třeba může pár objevit), nová doba (minulost i budoucnost), nové postavy... nechci Mass Effect Verze 2.0
Jako vůbec žádné postavy? Ani ty vedlejší, jako třeba Aria, Anderson a tak? To by byla podle mě škoda docela. Třeba ten nápad na tu hru, kde by hráč měl za úkol získávat jako Aria Omegu se mi líbí dost. :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od Sadene »

Podle mě by to byla docela nuda... navíc zrovna hrát za Ariu nebo příběh kolem Arie mě moc neláká... a kor když víš, jak to skončí.... A naco tam cpát z nostalgie staré postavy... fajn, nějaké zmínky mi asi vadit extra nebudou, ale proč tlačit na pilu? Jestli opravdu ukončili Shepardův příběh, tak by to měli udělat se vším všudy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Další hry z universa Mass effectu

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm nejak kvalitny RTS ze sveta ME by byla cool :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět