Freelancer

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Freelancer

Příspěvek od Green »



Není nad klasickou "Space Sim" akci se skvělým příběhem a hratelností, která hraničela s téměř neomezenými možnostmi hraní a módů, zvláště v multiplayeru.

Pirátství, lovci odměn, obchodníci nebo velitele bitevních křižníků, či pouze obyčejní průzkumníci s fightery... Tolik profesí, tolik frakcí a korporací, zbrání a věcí k obchodování, spousty hvězdných systémů k probádání a hlavně ta velikost, která doposud nebyla nahrazena (no, EVE nepočítám :D ), to je Freelancer.

Hra stále přežívá a teď k němu po 12 letech konečně přibude jeho další bratříček, který opětovně oživí svobodu ve vesmírném prostoru.


Ještě jsem dám video z jedné frakce zvané [Convoy], ve které jsem byl kdysi členem. Desítky velkých obchodních lodí, které letali ve formaci byla vždy nebývalá podívaná pro hráče a také i velká výzva pro piráty, kteří většinou neuspěly, jako tento.

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Freelancer

Příspěvek od Kenneth »

tu hru mám strašně rád..příběh je parádní a hratelnost stejně jako na tu dobu skvělá grafika je super rozhodně tuhle hru doporučuju a navíc když jsem ji dohrál asi pod 10té tak jsem hledal neco podobné a natrefil jsem na Mass Effect
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Freelancer

Příspěvek od Green »

No, teď od tvůrců Freelancera a Wing Commandera příchází Star Citizen a to co má hra obsahovat přesahuje všechny meze všech AAA titulů, co zatím vyšli. Dokonce se odvážím i říct, že by se mělo jednat o "dokonalou" hru.

Měla by vyjít koncem roku.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět