Simulátory

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Simulátory

Příspěvek od Odplata »

Ako som si dnes čítal príspevok od Swena v chate tak ma napadlo, koľko fanúšiko simultárov sa tu nájde?

Osobne mám veľmi rád Il 2 Sturmovik 1946 a s moderného combatu sériu DCS :) bol by som veľmi rád, keb sa našiel niekto s kým by som mohol zalietať, zabojovať :)



Pár mojich videí (niesú nič moc ale sú to jedni s mojich prvých :evil: )







Obrázek
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Simulátory

Příspěvek od Werewolf »

Tak Sturmovik mám též hodně rád, no to je spíš slabé slovo co se týče simulátorů letadel, taky bych doporučil Lock On 2, Flight Simulator 2004 a Flight Simulator X je pěkné zpracovaný. Aspoň toto je málo leteckých propracovaných simulátorů pro které mám slabost. ;) ;) ;)

Co se týče jiných her tak to bych musel hodně zapřemýšlet co mám tak ještě rád ze simulátorů. :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Simulátory

Příspěvek od Odplata »

Werewolf píše:Tak Sturmovik mám též hodně rád, no to je spíš slabé slovo co se týče simulátorů letadel, taky bych doporučil Lock On 2, Flight Simulator 2004 a Flight Simulator X je pěkné zpracovaný. Aspoň toto je málo leteckých propracovaných simulátorů pro které mám slabost. ;) ;) ;)

Co se týče jiných her tak to bych musel hodně zapřemýšlet co mám tak ještě rád ze simulátorů. :D :D :D

Jo Lock on práve patrí do skvelej série simulátorov DCS - najnovšie vyšiel DCS Flaming Cliffs 3 poprípade priadli aj možnosť riadiť pozemnú techniku (DCS Combined Arms)...
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Simulátory

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no IL2 sem hral jen Forgoten Batlle, bohuzel instalacky se mi nekde ztratily a knipl uz taky neni zrovna dvakrat pouzitelnej ..... 1946 me extra nelaka preci jen sem spis fanda WWII a nektery ty silenosti v tehle verzi mi moc nesedej i kdyz zase proletet se v takovy HE 162 nebo Ho 229 hmm hmmm :-D jen bych si musel poridit novej knipl kua ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Simulátory

Příspěvek od Odplata »

Swen von Walhallion píše:no IL2 sem hral jen Forgoten Batlle, bohuzel instalacky se mi nekde ztratily a knipl uz taky neni zrovna dvakrat pouzitelnej ..... 1946 me extra nelaka preci jen sem spis fanda WWII a nektery ty silenosti v tehle verzi mi moc nesedej i kdyz zase proletet se v takovy HE 162 nebo Ho 229 hmm hmmm :-D jen bych si musel poridit novej knipl kua ...
Tak ten 1946 je stále druhovojnový, prakticky tam len pridali pár nerealizovaných prototipov ale všetko je založené na reálnych technických dokumentácich... otázne, či bi niektoré výtvory aj skutočne leteli :)
Výhoda 1946 je, že tam máš už všetky predchádzajúce datadisky zhrnutú do jednej hry...
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Simulátory

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm tak co sem videl nektery ty veci co tam jsou za nemce tak nektey ani neopustily papir a nektery byly snad jen ve forme nejakeho ideveho navrhu ...

jan tak pro zajimavost par nemeckych letadel ktey by tam mely bejt

Ta-183 - byl jen na papire co vim
He-LIII-B LERCHE o tomhle ani nevim ze by to snad bylo na papire :-D
Go -229 byly jen nefukcni prototypy
He 162 B/C jen planovane verze ( negativni sipove kridlo, motylkove ocasni plochy etc) aspon podle toho co si pamatuju)

by me zajimal jak urcily technicky parametry letadel ktery se nedostaly ani do stadia prototypu :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Simulátory

Příspěvek od Odplata »

Swen von Walhallion píše:hmm tak co sem videl nektery ty veci co tam jsou za nemce tak nektey ani neopustily papir a nektery byly snad jen ve forme nejakeho ideveho navrhu ...

jan tak pro zajimavost par nemeckych letadel ktey by tam mely bejt

Ta-183 - byl jen na papire co vim
He-LIII-B LERCHE o tomhle ani nevim ze by to snad bylo na papire :-D
Go -229 byly jen nefukcni prototypy
He 162 B/C jen planovane verze ( negativni sipove kridlo, motylkove ocasni plochy etc) aspon podle toho co si pamatuju)

by me zajimal jak urcily technicky parametry letadel ktery se nedostaly ani do stadia prototypu :-D
Nepochybne, že tieto prototipové stroje majú z realitou asi len málo spoločné, večšiana tecnických parametrov je zdaná tak, aby sa s tým v hre dalo lietať :) avšak na serióznych serveroch sa tieto stroje nelietajú a ani som nevidel, že by boli nejako rozšírené na "fan" serveroch.
Obrázek
Odpovědět