Mass Effect 4 vaše představy?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět

Jak bude serie podle vás pokračovat?

Sequel
41
61%
Prequel
7
10%
Spin-off
10
15%
MMO
0
Žádná hlasování
Jiné
9
13%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Vunaldo »

Green píše:Zapomněl jsi na "refuse"
Reapers are back =)
Ano vpalit klukovi kulku mezi oci, z toho sem chytil vygeb kdyz sem to ze srandy udelal ... I be like: "Ju stupid madar fakar waj didnt ju ran eshol ?!" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Vunaldo »

Jinak s tim Refusalem na konci ... Jak tam kecal ten jinej zku* s tou zenskou, nerikala nahodou ze diky ulozenym souborum nasi milovane Liary, tu valku vyhrali ? A neni ta zenska Liara ?! :D http://www.youtube.com/watch?v=58W1DjQRamw Just sayin'
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Tak určitě to není Liara... ani bych netvrdila, že je to asarijka... to že tak třeba možná vypadá bych přisoudila tomu, že zrecyklovali model třeba asarijky, který už měli a nedělali nic nového...

Btw, s tou milovanou liarou bych to zas tak nepřeháněla, ne všichni si z ní sednou na zadek ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Vunaldo »

Sadene píše:Tak určitě to není Liara... ani bych netvrdila, že je to asarijka... to že tak třeba možná vypadá bych přisoudila tomu, že zrecyklovali model třeba asarijky, který už měli a nedělali nic nového...

Btw, s tou milovanou liarou bych to zas tak nepřeháněla, ne všichni si z ní sednou na zadek ;)
BTW Radsi bych aby ona sedela na me :evil: Ale ja te chapu :D Sem navazal na jmeno tema ze sekce postav pokud si dobre pamatuju. Ale Tali taky neni k zahozeni ... Celkove sou vsechny postavy dost dobre udelany dobre se s nima mluvi a dobre se na ne diva ... Miranda's ass :\**/: ...
Naposledy upravil(a) Vunaldo dne úte 10. zář 2013 13:57:31, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Vunaldo píše: No ano vypada to jako asarijka, a Liara se zminovala o tom ze se muze dozit jinehu cyklu (Ty mrchy zijou pres 1000 let sakra !!) Je to jen muj nazor ale stoji to za zminku ne ?
Liara se zmiňovala že se může dožít KONCE tohoto cyklu, zcela určitě ne cyklu nového, který by příšel řádově o 50.000 let později.. otázka, jestli nějaké asarijky přežily a tvořily další nové generace, ale to by stejně tak mohli přežít lidé, turiani atd., tudíž by ve výsledku vůbec nepotřebovali ty záznamy, páč by si ty znalosti asi předávali z generace na generaci... tudíž já se přikláním k tomu, že do dalšího cyklu opravdu žádní potomci lidí, asarijek, turianů či dalších inteligentních ras nepřežili, proto se nová společnost musela dozvědět o smrťácích a jak je porazit z té kapsle.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Vunaldo »

Sadene píše:
Vunaldo píše: No ano vypada to jako asarijka, a Liara se zminovala o tom ze se muze dozit jinehu cyklu (Ty mrchy zijou pres 1000 let sakra !!) Je to jen muj nazor ale stoji to za zminku ne ?
Liara se zmiňovala že se může dožít KONCE tohoto cyklu, zcela určitě ne cyklu nového, který by příšel řádově o 50.000 let později.. otázka, jestli nějaké asarijky přežily a tvořily další nové generace, ale to by stejně tak mohli přežít lidé, turiani atd., tudíž by ve výsledku vůbec nepotřebovali ty záznamy, páč by si ty znalosti asi předávali z generace na generaci... tudíž já se přikláním k tomu, že do dalšího cyklu opravdu žádní potomci lidí, asarijek, turianů či dalších inteligentních ras nepřežili, proto se nová společnost musela dozvědět o smrťácích a jak je porazit z té kapsle.
Upravuju ... :( Mas me v kapse
Obrázek
Zirisek
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: úte 22. led 2013 9:32:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Zirisek »

Ahoj, nečetla jsem to celý, ale jestli máte nějaké informace, zdalipak hra bude opět z pohledu 3. osoby budu vděčná, to je jedinej pohled ze kterého nemám závratě :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Zirisek píše:Ahoj, nečetla jsem to celý, ale jestli máte nějaké informace, zdalipak hra bude opět z pohledu 3. osoby budu vděčná, to je jedinej pohled ze kterého nemám závratě :D
To jsme na tom stejně, i když někteří by nás za to určitě rádi ukamenovali :D (it's only good for riding horses :D )Pokud vím, tak nic bližšího se zatím neví, je na to ještě brzo, ale tak řekla bych, že pohled z 3. osoby by mohli zachovat, nebo by se to aspoň mohlo dát přepínat.
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Já bych určitě bral 3. osobu, protože v mých očích jsou TPSka vždy o třídu výš než FPS
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

hmm nějaký zajimavý obrázek tam je.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Haflink
Svobodník
Příspěvky: 45
Registrován: úte 25. čer 2013 22:39:15

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Haflink »

kéž by tam dali jako hlaní postavu mimozemšťana než pořád člověka
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Já radši člověk, jde se do toho lépe vžít a pomáhá to RP
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Bouner »

Taky jsem pro člověka, ostatní rasy beru jako součást příběhu ale abych za ně hrál to ee. Jediné co bych hrál krom lidí jsou reapeři, mohla by to být sranda chodit a jen dělat bzzz a lidi puf :D, a kdo ví třeba takovej Harbík má někde doma sexy slečnu pro kterou to vše dělá :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Nechtěl bych vidět tu scénu z romance :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od BatouT101 »

:D Už to vidím. "Zdar kočko... Nechceš se mnou vyhladit lidstvo." :evil: ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já budu asi staromódní, ale mě osobně to prostě bez Shep nebude připadat ono, samozřejmě, zajímá mě, co z toho vyleze, třeba se to uchytí. Ale ten kod říká, že Mass effect není o Shepim a spol, to není pravda. Je to o něm, ať by to byl Shepi nebo by se jmenoval Zohan, či Borat a spol, vždy by to byli oni, ty tahači příběhu. Za ně jste měli možnost hrát, s nimi jste si utvořovali vztahy, popř. romance, stejně tak jste nechali někoho umřít, podle toho, zda jste včas zasáhli nebo ne.

Chápu, že to bylo bráno jako triologie, ale konec ME1, super, konec ME2, také super, tam se projevilo opravdu to, zda jsem se na to vše nevybodla a opravdu udělala pro dobrý konec vše. Poprvé mi zdechla Miranda, podruhé nikdo. Ale když už konec, tak takový, kde se projeví moje rozhodnutí, né A1-2,B-1,C1-2-3... To prostě podle mě není ukončený a že si mám něco domyslet? Od toho tu jsou knihy nebo filmy alá "počátek" nebo "prokletý ostrov" ale tam nic ovlivnit nemohu.

Každý má svůj názor, na konec, na nový díl, oki. Ale je spousta filmů/seriálů/ knih, kde to bez těch postav nejde. To je jak se Sherlockem Holmesem, on ho nechal umřít. Oká, rozhodnutí spisovatele, fanoušci si ale vydupali že ho chtějí zpet, uspěli. On? Získal několik dalších ocenění, tak samozřejmě i financí a pokračující slávu. Piráti z Karibiku, také příklad, Jack Sparrow- obrovský tahoun a výborný postava... Celý tři díly tam jsou s nim ale Elizabeth a ten druhý (Orlando Bloom) :D nevím jméno teď jmenuje... Ve 4 už nejsou, no a podle mě to už nebylo ono ani ten Jack to nezachránil a to bych mohla ale mluvit dál a dál... Seriál přátelé se taky nejmenují Rachel, Joey atd.... Ale je to o nich, Teorie Velkého třesku se také nejmenuje: Penny, Sheldon atd... Ale je to o nich....

Já prostě konec ME3 neberu jako důstojně ukončený, naservýrovali nám nesmysli a my si z toho měli udělat guláš ale dopadlo to jinak...

Hrát za Javika se mi nechce, hrát v období prvního kontaktu také ne, když už, tak něco po... buď pár let, měsíců nebo staletí po ukončení, to je jedno. Ale nevím o čem by ten příběh měl být, že by hrozba od Krakena? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Já si prostě myslím že by tam SHep už být neměl, jen ať ho zbytečně nedojí aby pak z toho zbyla už jen fraška...
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

hRDLA píše:Já si prostě myslím že by tam SHep už být neměl, jen ať ho zbytečně nedojí aby pak z toho zbyla už jen fraška...
Proto říkám, uvidíme co vymyslí a co Mass Effect 4 přinese, každopádně to měli alespoň tedy zakončit více důstojněji ale jelikož Bioware toho spoustu namluvilo a nic z toho, tak je težký říct, co nám přinesou.

Ale aby v ME4 nebyla ani o Shepim zmínka, nic, to už mi ale přijde divný. Myslím si, že když už, tak by tam odkaz na jeho skutky měl alespoň nějaký být. když už ho nechali zemřít v 99% a nechtějí ho v dalším díle ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Já hlavně doufám, že tam nebude zmínka o Shapardovi ani o nikom jiném z ME jak ho známe. Chci novou hru, o nových lidech, ne podojení staré krávy, které ještě bude stát za prd. Shepardovi ať se vyhnou obloukem. Ať je to mass effect universum, ale děkuji, Sheparda bylo dost a zas tak výjimečný on určitě není.
Obrázek
Odpovědět