Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Jj, Kaidan je taky v nemocnici a pak jsou ty linky jak pro Kaidana, tak pro Ash totožné. Vlastně ono je to totožné už od začátku :D Každopádně vyřazen ze hry je, stejným způsobem jako Ashley :)

A dík Speedy. Já na něho taky koukám :D
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od hRDLA »

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jsem též zastáncem Kaidana, proti Garrusovi nemohu říct ani slovo, úžasný charakter, vtipnej, věrnej kámoš. Ale na vztah.... nic pro mě, každý máme svého Li, někdo Liaru, Jack, Garruse, Jacoba atd... Mě tedy osobně vlezlý nepřijde, jak říká Sadene, na konci jedničky, kdy za Vámi přijde do kajuty, se jasně ptá, jak si má to flirtování vyložit i na palubě, kde se nachází, když s ním mluvíte, se ptá, jestli takhle Shep probírá osobní věci s ostatními členy posádky, máte na výběr co mu odpovědět... U Liary se jen ukáže zmínka, když mluví o tom, že cítí mezi ní Shep něco víc i když jsou tak rozdílní. Taky sem se snažila být milá, ale ejhle, po misi na Noverii sem měla rozhovor jak s ní, tak s Kaidanem. Tam mi přišel náhodou roztomilý, nejistý a ukázal, že umí i změnit tón hlasu. Já se zase naopak bála, abych si ve dvojce někoho až moc nepustila k tělu a pak to nedopadlo nevěrou, jelikož jí sama neuznávám a osobně, já bych za chlapa jako je Kaidan v osobním životě dala i kapesné :D :D :D

Co se týká všech romancí, mě osobně se líbí flirt James x Ashley, možný vztah mezi Tali x Garrusem, nezvyklé ale mě se prostě ty dva k sobě hodí..... No a Javik a Liara? Myslím si, že to je úplně dokonalý pár i když mě se prothean ze začátku dost protivil, svojí povýšeností.
Pro mě ale jako muž, vhodnou pro ženu a chováním vůči nim, vždy bude na prvním místě Kaidan. Celkově nejlepší charakter, to už je pak jiná liga :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Krysa z NY »

Nj, Kaidan je takový typ muže, kterýho chce po boku spousta žen. Přesně takový vysněný charakter, o kterým si pak některé škrabou do deníčku své (vlhčí) sny. Why not... jen se pak dost odtrhávají od reality.

Osobně na mě je Kaidan ve hře až moc klidný, dá se říct i nudný. Typovala bych ho na nějaké vodní znamení, jsou to většinou kliďasové. :D
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já jsem rak, klidná, ale taky dokážu dost vyleťet a projevit se, takže se ke mě hodí kliďas, mám ráda romantiku ale je fakt, že někdy ten drzoun je raf! Víc epes rádes, deníčky ty já už teda nevedu, nic pro mě! :D Ale myslím si, že Kaidan dokáže být taky moc, moc zlý chlapec, jen je tam hlavně prezentován jako "valentýnský dáreček".... Každý vidíme postavy takové, jaké vidět chceme. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Krysa z NY »

Kira_Shepard píše:Já jsem rak, klidná, ale taky dokážu dost vyleťet a projevit se, takže se ke mě hodí kliďas, mám ráda romantiku ale je fakt, že někdy ten drzoun je raf! Víc epes rádes, deníčky ty já už teda nevedu, nic pro mě! :D Ale myslím si, že Kaidan dokáže být taky moc, moc zlý chlapec, jen je tam hlavně prezentován jako "valentýnský dáreček".... Každý vidíme postavy takové, jaké vidět chceme. :)
Jo, je to takový umaštěný dáreček. :D Nevím proč, ale po celou dobu mi přišel, jako že má mastné vlasy. Hold, asi tohle neumí léčit ani budoucí medicína. Tohle, a taky chlapskou plešatost, že admirále Andersone? :D

Jinak Kaidan mohl být klidně zlým, ale mě teda ani na moment nevyvedl z toho, že je příšerně přeslazený. :? ;)
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já jsem býk a i když jsem taky většinou klidná, jsou chvíle, kdy vidím rudě :D
Btw zajímavá myšlenka s tím, jak Kaidan je vysněným chlapem... ehm, jsem nad tím jednou tak přemýšlela, a to, co se mi líbí na Kaidanovi, splňuje i můj partner (jen pro doplnění, nedá se o něm říct, že by byl nudný :D ) takže mám asi štěstí :P A Kaidan mi nepřijde nudný, spíš z něj mám pocit, že s ním můžu vést rozhovor na úrovni, "na vážno" ale dovedu si ho představit i pěkně ztřeštěného :D

A taky souhlasím s Kirou ohledně Jamese, Tali a Javika... hlavně teda Javik a Liara :D Garrus a Tali si umím představit, ale tam mi to neštimuje na 100% James a Ashley na to málo, kolik jsem s ní hrála, bych si troufla tipnout, že by to mezi nimi šlo.

Btw, chlapská plešatost? Já nevím, ale Jean-Luc Picard mi přijde sexy as hell :D I když to možná bude převážně Patrickem Stewartem, to je pan Někdo :*
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kira_Shepard »

Co to? Kaidan a umaštěné vlasy? On se spíše i v budoucnosti používá lak na vlasy nebo přípravek, kterému se říká "gel" a díky tomu, jaké má Kaidan vlasy, se s tím dá počítat :D Není to tím, že se ti prostě jen nelíbí a tak hledáš i někde něco tam, kde to není? :-) Náhodou, bych řekla že mu to celkově sluší, na svůj věk v ME3 (35-36?) vypadá dobře a taky je jasné, že ke svému věku bude mít určité vychování přiměřené ke svému věku. :) Vesměs Jacobovi je 28 v ME2, Mirande 35, Ashley 25 v ME1, Tali měla v jedničce 22? Andersonovi je cca 50+ Takže je tam hodně parťáku, který mají mené jak 35, Liara je vesmes ve věku puberťačky, takže podle mě i chování některých musí odpovídat věku a zároveň, kdyby každý měl stejný charakter, byla by to docela nuda. :)
Naposledy upravil(a) Kira_Shepard dne úte 11. úno 2014 15:45:43, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Krysa z NY »

Sadene píše:
Btw, chlapská plešatost? Já nevím, ale Jean-Luc Picard mi přijde sexy as hell :D I když to možná bude převážně Patrickem Stewartem, to je pan Někdo :*
Tak Jean-Luc Picard je vysoká liga s vysokým čelem. :* Nejlepší velitel Enterprise. :-O
Osobně nic proti plešatým mužům nemám, spousty jsou velice sexy. Jen se divím, že to chlapy (ne všechny) trápí, když jim porost začne řídnout. Tak proto jsem nahodila tu léčbu mužské plešatosti. :D

Hele, jak jsme se od Kaidana dostali k mužské plešatosti? :) Tak něco pozitivního na Kaidanovu adresu. Má pěkný tělo. :P A líbí se mi s ním ta scénka v DLC Citadela, jak vaří. Mám ráda chlapy, co umí vařit. Hádám, že jako biotik toho spořádá dost. :D Jen mě mrzelo, že po té scénce se někam hnedka vypařil. Taková Liara u mě dřepěla na gauči i po klavíru, ale Kaidan zmizel. :? Kdybych ho asi měla jako LI, tak by asi u Shepky v bytě zůstal i na další "pokec", if you know what i mean. :D :D :D
Kira_Shepard píše:Není to tím, že se ti prostě jen nelíbí a tak hledáš i někde něco tam, kde to není?
Já jsem neřekla, že se mi Kaidan nelíbí nebo ho nemám ráda. Však je v poho.
Ale na těch vlasech trvám, třeba se stav na hlavu. :evil: :evil: :evil: Ten zázračný přípravek, kterému ty říkáš gel, občas taky použiju (nebo jsem spíš používala), ale nikdy jsem po něm neměla nezdravě mastný lesk.
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kira_Shepard »

Však v pohodě :D :D Všichni ale víme, že Bioware celkově udělali pár chyb, co se týká postav, třeba procházení částí těla skrz zeď, nebo protočení hlavy o 360 stupnu :D Jinak ohledne toho vareni, take mám ráda chlapi, kteří umí vařit a mám pocit, že pak jako Li, pak je "vášnivá noc" ovšem i pak taky zmizí u Liary právě nechápu, že se mi tam tak nasrala i co se týká klonu, já sem klon udělala kolikrát dříve, než jsem zašla s Kaidanam na oběd a komunikovala jsem s Mayou a Liarou? Co to? Já s Liarou nikdy nic bližšího neměla, vždy sem hlavně komunikovala s Kaidanam, Garrusem a i Edi, proto sem čekala, že se mi vždy ozve někdo z nich, ale né Liara :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Speedy33 »

Sadene píše: Garrus a Tali si umím představit, ale tam mi to neštimuje na 100%
Souhlasím. Přišlo mi to takové trochu vnucené... Kdyby tam byla, tak zvážím možnost je v tom nepodpořit (i když EDI s Jokerem i Kennetha s Gabby jsem dohromady dal). Moje malá sestřička si holt zaslouží někoho lepšího ;) . Nebo možná jen na Garra žárlím, těžko říct :D
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Krysa z NY »

O čem to pořád mluvíte? Jaká romance mezi Tali a Garrem? O_o O_o O_o Mě se to nikdy nestalo, nebo jsem to přehlédla?
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od hRDLA »

No když neromancuješ ani jednoho z nich tak skončí spolu... grrr
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Krysa z NY píše:O čem to pořád mluvíte? Jaká romance mezi Tali a Garrem? O_o O_o O_o Mě se to nikdy nestalo, nebo jsem to přehlédla?
V ME3 je na konci možnost přistihnout Garruse a Tali jak spolu flirtují. No jo, Tali asi hold hledala partnera a když to nebude Shepard tak Garrus. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Krysa z NY »

Aha, ufffffffffff. :banana: U mě se to nikdy nestalo (a nestane). Hold jsou to moje jediné LI. Jsem si říkala, jestli Garrus nebo Tali někde nezačali potajmu podvádět Shepardku, Sheparda.
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Speedy33 »

Krysa z NY píše:O čem to pořád mluvíte? Jaká romance mezi Tali a Garrem? O_o O_o O_o Mě se to nikdy nestalo, nebo jsem to přehlédla?
Pokud nemáš romanci ani s jedním z nich, tak když před vyloděním na Zemi zajdeš do Garrovy kalibrační místnosti, najdeš je tam v obětí, a pak začnou roztomile žvatlat o tom, že se mu "zasekla lícní kost v její přilbě a tak jsem... Víš, vizír mohl prasknout, mohlo dojít k infekci... Nechtěli jsme ohrozit misi..." apod. Načež Shep řekne, že je to v pohodě, že z nich má radost...

Narážky na to jsou vidět i dřív - když spolu mluví přes interkom (něco ve smyslu "mám ráda kratší dosah, to ty jsi byl vždycky odtažitý blablabla"), v Citadel DLC (opilá Tali: "Pane Vakariane, hodila by se mi tady pomoc s rozepínáním ochraného obleku")
;)
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Speedy33 píše: ...
...
...
v Citadel DLC (opilá Tali: "Pane Vakariane, hodila by se mi tady pomoc s rozepínáním ochraného obleku")
;)
Co že? :O Až tak? :O :O :O (A s Shepardem si dají jen pusu... :( ) Ale to jsem opravdu hodně :offtopic: ..
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Speedy33 »

BatouT101 píše: Co že? :O Až tak? :O :O :O (A s Shepardem si dají jen pusu... :( ) Ale to jsem opravdu hodně :offtopic: ..
Jojo ;) . Ale říká to v hodně podnapilém stavu v té koupelně/záchodcích (nebo co to je) dole u schodů. Garrus ji pravděpodobně neslyší. A pokud máš romanci s Garrem, tak řekne: "Garre, myslela jsem, že si s Shepardovou. Myslíš my tři dohromady? Hmm..." :* Ale asi bychom tu diskuzi měli přesunout, chudák Kaidan :D
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od hRDLA »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Tak pěkná valentýnka :*

Zajímavý nápad s Mirandou, osobně tomu nefandím, ale provedení je vydařené. Srdíčko od Mirandy a otazník Kaidana :D
Obrázek
Odpovědět