Ashley Williams

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Ashley Williams

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
Blue suits her
by Leofina
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Ashley Williams

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
To Find, and Not to Yield
by Graceyn

Obrázek
Willenko
by xX-DorianGray-Xx
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Krysa z NY »

Teda, prolézám si toto fórum a koukám, kolik špatné kritiky se na Ash sneslo. Mě nijak nevadila a to že řekla, co má na srdci se mi na ní líbilo. Však se ji Shepardová na názor ptala, tak ji ho řekla. Bez příkras. Prostě holka od rány. Takže se divím, že když se zmínilo, že Ash dostane svůj komiks, tak se to tady přijalo dosti nemastně neslaně spíše špatně, ale nad komiksem s Kaidanem se tu slintalo blahem. Nechci nikoho z ničeho nařknout, ale je to maličko pokrytecké. Kaidan má své fanoušky, Ashley má své fanoušky. Tak připravili tvůrci komiksy o obou postavách, aby obě skupiny uspokojili.
Stejně je to i s titulem spektry. Odevšad slyším, že si ho Ash nezaslouží, jelikož je to jen vojanda. Ale Kaidan si ho zaslouží, protože je biotik a vedl si vlastní jednotku a bůh ví co ještě. Je to sice vzácná kombinace ale není určitě jediný. Myslím si, že ani jeden si nijak moc ten titul nezaslouží, svezli se na Shepardově úspěchu, podíl na vítězství mají oba stejný. Ale zas je dobré mít další lidské spektry, ať se v tom nenimrá jen Shepardová sama. Jestli se někdo zaslouží titul spektry z Shepardovy posádky tak je to Tali a Garrus za věrnost a projití všech misí s nim ( a u mě jsou to skoro všechny mise, mám tyhle dva moc ráda). Takže je to buď takto - Ashley ani Kaidan si titul nezaslouží nebo si je zaslouží oba dva. A nemějte strach, že by Shepardovou okrádali od slávu. Historie si většinou pamatuje ty, kteří byli první a na druhé se časem zapomíná. :-O
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Honzaleco »

Mnozí o ní tvrdí, že je rasistka.
Fools. I should eat them. :)

Vážně, mě to vždycky pobaví....protože to je docela polopravda a v podstatě kec.


A co se týče místa spektry...nevim, podle mě si ho zaslouží víceméně oba...hlavně opatrně s tim, že když ne Ash, tak ani Kaidan...Kaidanovi bych na tomhle fóru to místo radši neupíral už jenom proto, že hned potom by mě tu začala pranýřovat Sadene... :D :D
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Krysa z NY »

Ashley není rasistka, jen prostě plácne, co má na srdci. Občas trochu unáhleně a tak to vyzní jak to vyznělo, no. Však pak dostane rozum.
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Speedy33 »

Taky mě docela překvapilo, že je Ash tak málo oblíbená. Já a další dva lidi, které jsem do toho nalanařil, máme Ash jako jasný LI :D to o něčem musí svědčit...

Její trošku vyhraněné názory na emzáky mi nevadí. Naopak s nimi souhlasím. Nemusíme se hned bratříčkovat s každým slizem ze zapadlé pustiny :P Svým vystupováním mi celkově dost připomíná Shepa.

A status Spektry... Určitě za tím byl i jakýsi "reklamní" tah, ale zasloužila si to ;) .
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Ashley Williams

Příspěvek od hRDLA »

Mě názory na emzáky nevadí, mě vadí to ostatní vystupování co předvádí, jak hezky "reprezentuje"
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Honzaleco »

Speedy33 píše:....
I like this human! He understands!! :)
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Speedy33 »

Honzaleco píše:
Speedy33 píše:....
I like this human! He understands!! :)
;)

Pohled, kterým mně navždycky odzbrojila (po tom co jí řeknete, aby se nevinila na Eden Prime):
Obrázek
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Krysa z NY »

Speedy33 píše:Taky mě docela překvapilo, že je Ash tak málo oblíbená. Já a další dva lidi, které jsem do toho nalanařil, máme Ash jako jasný LI :D to o něčem musí svědčit...

Její trošku vyhraněné názory na emzáky mi nevadí. Naopak s nimi souhlasím. Nemusíme se hned bratříčkovat s každým slizem ze zapadlé pustiny :P Svým vystupováním mi celkově dost připomíná Shepa.

A status Spektry... Určitě za tím byl i jakýsi "reklamní" tah, ale zasloužila si to ;) .
Ale jo musíme... v universu ME lidé získali svůj pokroku právě díky "nějakýmu slizu". ;) I když se lidé vybíjejí rádi navzájem, nevím, nevím, jestli by se hladce zapojili do nějaké komunity, kde jsou nelidé. Viz v ME Shanshi (nebo jak se to jmenovalo) konflikt.
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Ashley Williams

Příspěvek od BatouT101 »

Tak Ashley nemusela mimozemšťany protože hrály velkou roli v tom co se stalo jejímu otci a ovlivnilo celou její rodinu. Tou konfrontací zjistila že ne všichni jsou až zas tak špatní. Oblíbil jsem si jí a vždy jsem si s ní rád promluvil. Škoda že to pochopila že po ní jedu. ;)

Já jsem s Ashely sice neměl ani jednu romanci ale každopádně se mi nejvíc líbila v ME1. Ta její proměna v ME3 mi na ní prostě neseděla. Ale to se už tady asi opakuju. :)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Krysa z NY »

BatouT101 píše:Tak Ashley nemusela mimozemšťany protože hrály velkou roli v tom co se stalo jejímu otci a ovlivnilo celou její rodinu. Tou konfrontací zjistila že ne všichni jsou až zas tak špatní. Oblíbil jsem si jí a vždy jsem si s ní rád promluvil. Škoda že to pochopila že po ní jedu. ;)
Přesně tak. Stačí si s ní víc v ME1 pokecat, a přijdete, proč je taková jaká je.
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Ashley Williams

Příspěvek od hRDLA »

No to člověk pochopí akorát proč nemá ráda mimozemšťany, s čím nemám problém (furt říkám že Cerberus není špatná organizace, jen měla nešťastné vedení), ale proč se chová jak v pubertě to nechápu.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Speedy33 »

Pěkný screen:
Obrázek

a básnička:
Obrázek

:\**/:
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Krieg »

Obrázek
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Jason V.
Vojín
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. led 2013 17:36:12

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Jason V. »

to je nádhera :)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Hany »

...vždycky jsem záviděl lidem co umí dobře kreslit, můžou si nakreslit ÚPLNĚ všechno :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Sadene »

Se tu trochu vyjádřím k tomu, co se tu nedávno probíralo ;)
Ashley mi ani trochu nevadí. Právě naopak, až do Virmiru ji mám většinou v týmu spolu s Kaidanem. A dokonce jsem ji i jednou zachránila! Ji, ne Kaidana :P
Jako rasistka mi taky nepřijde, je obezřetná a to jí vůbec nemám za zlé. O jejím umístění jako Spectry si sice tak trochu myslím svoje, ovšem Garra ani Tali si jako spektry představit neumím :D
Komiks jí přeju, je fajn, že se konečně dostalo na lidské, nemodré členy posádky ;)
Na hate na Kaidana jsem docela zvyklá, ale když jsem začala trochu sledovat všelijaké skupiny, hate na Ashley mě víceméně překvapil. A jelikož Virmire survivor je jako takový hoodně přehlížený, ať je to Kaidan nebo Ashley, podporuju je. U Ashley mě naštvali tou její plastikou do ME3 a celkově mi přišlo, že si není ani moc povahově podobná, co se týče toho, jak ji představili v ME1, a proto mě dál neláká mít ji jako člena týmu v ME3 :)

Obrázek

BTW Honzaleco: doufám, že to s tím pranýřováním myslíš jako vtip, já bych ani mouše neublížila :P :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Kuboshek »

Sadene píše:Se tu trochu vyjádřím k tomu, co se tu nedávno probíralo ;)
Ashley mi ani trochu nevadí. Právě naopak, až do Virmiru ji mám většinou v týmu spolu s Kaidanem. A dokonce jsem ji i jednou zachránila! Ji, ne Kaidana :P
Jako rasistka mi taky nepřijde, je obezřetná a to jí vůbec nemám za zlé. O jejím umístění jako Spectry si sice tak trochu myslím svoje, ovšem Garra ani Tali si jako spektry představit neumím :D
Komiks jí přeju, je fajn, že se konečně dostalo na lidské, nemodré členy posádky ;)
Na hate na Kaidana jsem docela zvyklá, ale když jsem začala trochu sledovat všelijaké skupiny, hate na Ashley mě víceméně překvapil. A jelikož Virmire survivor je jako takový hoodně přehlížený, ať je to Kaidan nebo Ashley, podporuju je. U Ashley mě naštvali tou její plastikou do ME3 a celkově mi přišlo, že si není ani moc povahově podobná, co se týče toho, jak ji představili v ME1, a proto mě dál neláká mít ji jako člena týmu v ME3 :)
mě se praveže libí až po té ,,plastice" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ashley Williams

Příspěvek od Honzaleco »

Byly tam smajlíky; jasně, že jsem to nemyslel vážně... ;)
Sadene píše: .....já bych ani mouše neublížila :P :-O
Ani mouše? No, zajímavej poznatek, někdy se mi možná může hodit, píšu si... :evil:

Ale musim říct, že jsem docela překvapenej tim víceméně pozitivním příspěvkem...od hardcore Kaidanistů / nebo prostě die-hard fans jednoho přeživšího z Virmiru tak trochu čekam, že právě toho druhýho moc nemusí.... :))
Odpovědět