Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Green »

http://masseffect.biogames.cz/2014/05/n ... ss-effect/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od homijunior »

No konečně na tohle čekám už od loňskýho E3. Když ho neukázaly loni tak jsem čekal, ž eto příde letos, protože kdyby ne tak :(( :(( :(( .

Letošní E3 bude totálně nabitá hrama narozdíl od loňskýho roku kdy převážně představovaly "nextgen" konzole.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hlavne ayb to melo slusnej multak, v to ze to bude mit kvalitni SP ani nedoufam
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Haflink
Svobodník
Příspěvky: 45
Registrován: úte 25. čer 2013 22:39:15

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Haflink »

Udajně by měl být ME další zařazeno do děje války prvního kontaktu O.o http://www.zing.cz/novinky/22032/novy-m ... o-kontaktu" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Krieg »

Upřímně, vůbec bych se nedivil kdyby to dali do First contactu. Doufám ale, že to tak nakonec nebude.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Honzaleco »

First Contact? Pche.

...tenhle event pro mě není ničím zajímavej. Co je na tom tak úžasnýho - pro lidi snad jenom to, že to znamenalo první setkání lidstva s mimozemšťanama.
Kraťoučký období. Pro turiany to byl jenom jeden z rutinních střetů s rasou, co porušila zákon. To, co je pro lidstvo "First Contact War", je pro turiany "jenom" incident u vysílače 314. V podstatě šlo jenom o obléhání Shanxi a posléze o protiútok aliančního námořnictva. Ztráty - přes šest set lidskejch životů a podobnej počet turianů.

Jestli to udělají, nakrknou tím nejenom mě. Přitom ve tvorbě sequelu - dobrýho sequelu...ještě s ohledem na několik konců je to zajímavá výzva...má BioWare ohromnej potenciál. Když to udělají správně, můžou začít psát úplně novou dějovou linku, začít v univerzu na zelený louce apod. a ne zpracovávat něco, o čem už víme a neni to nic extra.

Snad teda ne. :)
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od homijunior »

Já vám nevím, první kontakt by nebyl špatnej jenom tak na úvod. Na celou hru je to málo, ale jako DLC by to bylo pěkný. Já vidím jako největší problém ten, že v dosavadním ME světě toho není moc co by se dalo použít aby se to neoakovalo.

První je celkově málo na celou hru, do začátku ME1 se toho moc nestalo (teda nic moc zásadního). Šlo by taky projet dosavadní příběh z jinýho pohledu což ale považuju za blbost. Nakonec se jako jediný východisko nabízí pokračování třeba po 100 od zničení Smrťáků.

Pak mám ještě jednu ideu, která mě napadlo už když jsem hrál 1 díl. Co když Citadela jakožto relé spojuje i jinou galaxii se stejnou základnou. Teoreticky můžou být Smrťáci všude i v jinejch galaxiích. Tak mě napdalo jako perfektní námět pro další hru průzkum jiné galaxie. V tomhle ohledu se tam nabízí naprosto neskutečně moc možností pro příběh i následné pokračování.
Uživatelský avatar
Gottmo
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: ned 09. úno 2014 9:33:39
Bydliště: Krnov

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Gottmo »

Až uvidím uvěřím :$ ,zatím nám všem budu držet palce ať je to důstojný přírůstek do naší milované serie :* .
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Green »

Pravděpodobně neponese název "Contact". Včera developeři vydali prohlášení, že ještě dosud nemají podtitul k ME"4".
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od BatouT101 »

Podle mě je pořád předčasné hádat o čem "Nové ME" bude, nebo co o něm BW předvede na E3. Zatím není známí ani název a ještě méně o čem bude. "Pořád to je zajíc v pytli a ani si nemůžeme být jisti, jestli to je zajíc."

Přesně jak napsal "Gottmo".
Gottmo píše:Až uvidím uvěřím :$ ,zatím nám všem budu držet palce ať je to důstojný přírůstek do naší milované serie :* .
btw...
homijunior píše: ...
...
Pak mám ještě jednu ideu, která mě napadlo už když jsem hrál 1 díl. Co když Citadela jakožto relé spojuje i jinou galaxii se stejnou základnou. Teoreticky můžou být Smrťáci všude i v jinejch galaxiích. Tak mě napdalo jako perfektní námět pro další hru průzkum jiné galaxie. V tomhle ohledu se tam nabízí naprosto neskutečně moc možností pro příběh i následné pokračování.
Hmm. To je. Velice zajímavá a elegantní představa. "Že by Citadela mohla být "Vysílačem hmoty" mimo Galaxii Mléčné dráhy". To rozhodně stojí za úvahu. :chooseu:
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm tak to ani neni tak predstava jako spis realita jestli si pamatuju dobre ME1 tak prave diky nejmeneovanemu hrdinovi se podarilo zabranit soverignovi v v pouziti citedely jao obriho realy pres ktery mel priletet zbytek reapru, proto dorazily az v ME3 a lidi meli teoreticky moznost pripravit e, neze by to pomohlo :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od BatouT101 »

Swen von Walhallion píše:hmm tak to ani neni tak predstava jako spis realita jestli si pamatuju dobre ME1 tak prave diky nejmeneovanemu hrdinovi se podarilo zabranit soverignovi v v pouziti citedely jao obriho realy pres ktery mel priletet zbytek reapru, proto dorazily az v ME3 a lidi meli teoreticky moznost pripravit e, neze by to pomohlo :-D
To je možná pravda. Pamatuji si, že nějakou takovou funkci měl mít. A invaze Reaperů to musela vzít "pěšky" z temného vesmíru. I když se pak hovořilo že citadela měla vyslat jen nějaký signál (který měl upozornit Reapery na sklizeň), který byl zablokovaný Protheany a Posel to pak letěl opravit. V tomto si nejsem už zcela jistý. =((

Potom to bylo zamluveno v ME2 a ME3....
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Na E3 se zřejmě ukáže nový Mass Effect

Příspěvek od homijunior »

Tuhle myšlenku jsem dostal už kdysi, při hraní ME1. Protože proč ne?
Odpovědět