Ending: Návrh na váš vlastní konec

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Ending: Návrh na váš vlastní konec

Příspěvek od BatouT101 »

Kuboshek píše:
homijunior píše:Já jsem již zde psal, že konec jsem nedohrál a zatím ani dohrávat nebudu.

Ale co mě napadlo je to pokud by nějaký rasy přežily co by se stalo pak. Pokud si vezmeme že by přežilo od každý rasy třeba 1000jedinců. Což je dost velkej základ na založení noví populace, co b:y pak dělaly, jak by se dál vyvyjely. Jenom si vemte že jejich znalosti by byly už tak na dost vysoké úrovni a teď by mely +- dalších 50000 let na rozvoj vědomostí a techniky. Takže by svím způsobem mohly mít technologie než reapeři kteří by se tak staly vůči takto vyspělým rasám bezbraní.

Kdyžjsem se nad tím přemýšlel tak se me to zdálo celkem logický. Možná to píšu blbě, ale líp to prosté nedokážu popsat.

jenže je tam jeden důležitý aspekt .. Reapři zničili defakto všechno od vyhubenych ras je to i zmiňovane tušim v ME1 takže ikdyby přežilo tolik jedincu jednotlivych ras tak by se vratili někde do období páry. měli by znalosti vědomosti ale neměli by možnosti.. fabriky zdroje navigační systemy etc.. otazka je za jak dlouho by opět dokazali cestovat vesmirem navic by byly rasy ktere by za tu dobu mohly byt co se tyče letů po vesmiru vyspělejších např rasa shadowbrokera (nevzpomenu si na nazev :D )
No, tak třeba Protheani se právě o tohle snažily aby vyhlazení Reapery někdo přežil do dalších cyklů (viz. ME1 - Ilos nebo Javik). Rasy neměly žádnou šanci tak dlouhé "pročesávání" Reapery kdekoliv přežít i třeba neodhaleni... Bohužel. :| Pro Reapery 100-1000let nebylo téměř nic. "Jako pro nás třeba 1 minuta nebo hodina."
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Ending: Návrh na váš vlastní konec

Příspěvek od Green »

BatouT101 píše:
homijunior píše:Jen tak nadhodím, napadlo třeba někoho, co by stalo kdyby Reapeři zvítězili. Kdyby Shepard byl zabit a všechny světy zničeny.
...
...
...
Tato možnost na konci je. DLC - "Extended Cut" přidává možnost "odmítnutí" všech tří možností a Reapeři dokončí sklizeň. Jediné co se podle všeho zachová je ta "kapsle" od Liary...
Aspoň, že u te čtvrté možnosti má Shep parádní proslov. Když jsem to viděl poprvé, už jsem i doufal, že se konečně něco začne dít... a pak puf, BW ve formě Catalysta řeklo: "nope, you fail". =)

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Ending: Návrh na váš vlastní konec

Příspěvek od BatouT101 »

Green píše: ....
Aspoň, že u te čtvrté možnosti má Shep parádní proslov. Když jsem to viděl poprvé, už jsem i doufal, že se konečně něco začne dít... a pak puf, BW ve formě Catalysta řeklo: "nope, you fail". =)
...

To je pravda, řekl to pěkně, ale podle nastavených kriterií autorů to nebylo v ten moment pro Catalysta podstatné.
Důležité bylo že se Shepard/ová dostal jako jediný ze všech tak daleko, k samotnému jádru problému a měl jistým způsobem "navrch". Mohl určit jakým způsobem ukončí masakry v tomto a dalších cyklech které by následovaly...
Catalyst pouze plnil úlohu ke které byl vytvořen...

...zase se zbytečně nechávám unést a vše do "šroubku zbytečně rozebírám". Toť můj pohled. (Na to, co nám bylo předvedeno...) ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Ending: Návrh na váš vlastní konec

Příspěvek od Kira_Shepard »

Moje představa je ta, Shepy s Andersonem jsou na Citadele, s nimi Záhadný. Vedli by stejnou nebo podobou řeč jako ve hře... a změnila bych to v momentu, kdy Shepy nedosáhne na panel a je vyzvednut ke katalyzátoru. Shepy se tam doplazil, vše je připraveno k použití Nisteji, oba jsou skoro na prahu smrti a podle spojeneckých sil, které jsme nasbírali, by Hackett dal Normandy rozkaz vyvednout je... (máš málo war esset, je to riskantní-umrou a Normandy se tam nedostane v čas, máš přiměřeně dost w.e dostanou se tam ale už vás nedokážou včas zachránit, je dost w.e zachrání vás ale třeba Anderson zemře/taky přežije) Nistej začíná zatím pracovat, všichni odlétají jak mají. Stejně tak podle počtu sil jsou planety zničeny nebo zachráněny.
Mass relays stojí a jediné co je při velkem počtu w.e zničeno jsou smrtaci a ti, co s nimi mají cokoliv společného i heterici...
Konec by byl že stojí před tou tabulí se jmény, kde vzpomínají a říkají, jak to dokázali...
V posledních chvílích by byli zprávy že všech koutů galaxie (Thessia, Rannoch, Země, Tuchanka....) , jak jsou smrtaci zniceni... pak by bylo třeba vyprávění, jak všichni skončili, Shepy se svým Li, zbytek týmu, spolupráce quality s gethy pokud jsme je zachránili oba, věci na Tuchance, třeba i lepší styky s Batariny, atd..,,

Žádný katalyzátor, výběr červená, modrá, zelená
..... tak bych si jednu variantu představovala já :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Ending: Návrh na váš vlastní konec

Příspěvek od Kuboshek »

podle mě nejžádanější konec je v tomhle stylu =)

Obrázek
Odpovědět