Dragon age 3

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Alex »

Přesto, že argumenty jsou oprávněné. Zůstávám u svého názoru. (Vzhledem k tomu, že češtinu nepotřrebuji.) Stále si myslím, že by za to neměl chtít peníze. Nikdo to po něm nechce, aby tu češtinu dělal povině, tak pokud chce ji dělat jako fanoušek ať ji udělá zdrama všem. Nemusí to být profesionální. A pokud to chce dělat pouze protože dělal ME a předchozí DA (které ještě nebylo dokončeno), tak ať to prostě nedělá. =)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Hele, ty jsi z Ostravy :D Znáš ho? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Dragon age 3

Příspěvek od perun64 »

Já hrál oba předchozí. Musím říct že se mi daleko víc líbila DA1 než DA2 takže mám obavy z trojky. Navíc cena cca 60 EUR je dost šílená (aspoň pro mě) =(
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Dragon age 3

Příspěvek od perun64 »

Říkejte si co chcete nejlepší společník byl pes... (škoda že nemluvil, kdyby byl jako Barbas ve Skyrimu nemělo by to chybu) :D
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Dragon age 3

Příspěvek od perun64 »

Alex píše:DA:I bude mít i multiplayer. Kdo bude hrát se mnou? =)
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... ace-181349
K tomu multiplayeru - někde jsem četl chválu na multiplayera v ME3 - upřímě nestojí za nic.. 10 vln nepřátel má být multiplayer? Pokud jste někdo hráli Borderlands 2 to je podle mě multiplayer.... Tohle je jen chabej pokus o multiplayera, tak doufám že v DA3 bude lepší...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Honzaleco »

Budu trochu :offtopic: ...OT v OT sekci, hehe...
perun64 píše: ...někde jsem četl chválu na multiplayera v ME3 - upřímě nestojí za nic...
Troll? :)

Ale OK, zareaguju...názor ti neberu...ok, není to tvůj šálek čaje...nicméně spousta lidí (včetně mě) si myslí něco jinýho. Multiplayer v ME3 je velmi kvalitní - na to, co nám může nabídnout.
perun64 píše: 10 vln nepřátel má být multiplayer?
Ano.

Pro co-op multiplayer standardní mód. Můžeš namítnout, že tam chyběly i jiný herní módy - a v tom budu souhlasit - ale odsuzovat tenhle multiplayer kvůli Horde modu může jenom někdo, kdo se s myšlenkou, že v ME3 bude mulťák, už apriori nesmířil a kdo snad ani nechtěl dát ME3MP šanci.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Já jsem tak ráda, když můžu s někým souhlasit :D souhlasím s Honzaleco :P

ani jinak nemůžu, páč na ME3mp mám nahrané nehorázné množství hodin, a to jsem multák začala hrát až půl roku po vydání hry ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Swen von Walhallion »

souhlas MP byla suverene nejpovedenejsi vec na ME3 tech tisisc hodin nebo kolik mam nahrano mluvi za sve :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Alex »

Sadene píše:Hele, ty jsi z Ostravy :D Znáš ho? :D
Bohužel neznám a jsem za to rád. Jinak bych musel provést věc, která by se mi nelíbila, ale dušebně by mě uklidnila. :goddess:
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Alex píše:
Sadene píše:Hele, ty jsi z Ostravy :D Znáš ho? :D
Bohužel neznám a jsem za to rád. Jinak bych musel provést věc, která by se mi nelíbila, ale dušebně by mě uklidnila. :goddess:
myslis jako zulibat mu nohy ?


Brrrr bleee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Dragon age 3

Příspěvek od perun64 »

Sadene píše:Já jsem tak ráda, když můžu s někým souhlasit :D souhlasím s Honzaleco :P

ani jinak nemůžu, páč na ME3mp mám nahrané nehorázné množství hodin, a to jsem multák začala hrát až půl roku po vydání hry ;)
Jasně, to je věc názoru, možná je to tím že jsem od multiplayera, který se objevil až po 3tím pokračování očekával víc. Přiznám se že jsem ME3 hrál na multiplayera jen párkrát a pak ho odložil ad acta a hrál raději sólo... ale než takovýto multiplayer tak raději sáhnu po jiné hře (UT3, atp.), ale to je samozřejmě věc názoru. U her je to stejný jako u jídla - tisíc lidí tisíc chutí... Jen říkám svůj názor tak mě nekamenujte :D
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Dragon age 3

Příspěvek od perun64 »

Alex píše:Přesto, že argumenty jsou oprávněné. Zůstávám u svého názoru. (Vzhledem k tomu, že češtinu nepotřrebuji.) Stále si myslím, že by za to neměl chtít peníze. Nikdo to po něm nechce, aby tu češtinu dělal povině, tak pokud chce ji dělat jako fanoušek ať ji udělá zdrama všem. Nemusí to být profesionální. A pokud to chce dělat pouze protože dělal ME a předchozí DA (které ještě nebylo dokončeno), tak ať to prostě nedělá. =)
To že chce prachy (byť nehorázný) je logický jde mu o kšeft a pokud se tím živí a živí další týpky je to logický... Mě daleko víc vadí jak se ohání fan komunitou... V tom směru s tebou plně souhlasím - buď jsem fanda a dělám to zadara nebo kápo softwarové firmy a chci za to prachy.. Protože jinak by totiž nepotřeboval překladatele ne? Vezmi si třeba češtinu do BL2 od Mrazíka - celá zadarmo, naprosto vynikajícím způsobem přeložená i s fórama z českých luhů a hájů a než ji zprasili updatem 1.8.1. (přidali čínštinu pro comrades z Číny) tak jsem se u ní nehorázně bavil...
Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Alex »

Swen von Walhallion píše:
Alex píše:
Sadene píše:Hele, ty jsi z Ostravy :D Znáš ho? :D
Bohužel neznám a jsem za to rád. Jinak bych musel provést věc, která by se mi nelíbila, ale dušebně by mě uklidnila. :goddess:
myslis jako zulibat mu nohy ?


Brrrr bleee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Měl jsem namysli plivnout do obličeje, ale když mi takhle nadsouváš tohle, tak se mi to nezdá jako špatný nápad. :D
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Swen von Walhallion píše:Nahodou neni lepsi RPG nez povedenej sandbox, ns toulky v oblivionu skyrimu nebo falloutu new vegas se zapomenout neda. Jit si kam chces delat co chces misto aby mne hra hnala od jednoho script pontu ke druhymu je **** rozdil, bohuzel dnesni lina generace preferuje hry ala televizni serial kde musi mackat jen par cudliku misto toho aby zapojily trochu hlavu.
asi tak :D

Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Tak tohle mě totálně rozsekalo... co to je za humus? A to má být jako qunari? Vzhledem k tomu, jaké možnosti dnes mají, tak oni se rozhodnou, že udělají něco tak debilního? Ale že mě to překvapuje, když elfové nevypadají jako elfové podle jejich lore, tak proč by měli qunarijci tak vypadat... ale hlavně když je polijem olejem a dáme jim hustokrutopřísný emo make-up. O vlasech u ostatních radši ani nemluvím. Bleh... když si k tomu ještě přidám tu šišlající dabérku, tak nevím, jestli mám brečet nebo se smát.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

vždyť to stejně hrát nebudeš tak co furt řešíš?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

hRDLA píše:vždyť to stejně hrát nebudeš tak co furt řešíš?
Protože přesně to jsou věci, kvůli kterým to hrát nebudu. A vzhledem k tomu, že originsy byly super a i tu dvojku jsem zahrála, i když měla chyby, tak mě mrzí, že další díl, o kterém tak tvrdili, že se vrátí k originsům, dopadl takhle tragicky.
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Jestli ti tohle přijde horší než DAII tak by sis asi měla zajít k očnímu :D vsadím boty že tohle bude ve všech směrech lepší jak DAII..
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:...
Musíš být pořád jenom negativní a kritická na všechno? =D

Někoho mi připomínáš. Aha, mě, když se bavím s Bounerem o určitém seriálu =D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Green píše:
Sadene píše:...
Musíš být pořád jenom negativní a kritická na všechno? =D

Někoho mi připomínáš. Aha, mě, když se bavím s Bounerem o určitém seriálu =D
Já nejsem negativní :D Vždycky se mi líbila Cassandra... teda do té doby, než sem viděla to video, co jsi postoval :D Proboha jak to mluví? Stejný dabér, co v DA:II a stejně je z toho todle? A proč má ten trapný rádoby přízvuk, když není ani z Orlais? =O Jak jsem už psala, je to jakoby byla po lobotomii :/ chudinka, a to je tam jediná pěkná :(
Obrázek
Odpovědět