Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od viiitezslav »

Až mě překvapilo, kolik známých tváří tu vidím :)
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Ester »

Hany píše:jeden rychlej dotaz...co by se stalo kdyby warden prošel tím Eluvianem a potom bych chtěl hrát golemy? to bych jako měl novýho wardena? jedničku jsem dohrál včera... už mi chyběly jen dlcčka :) a golemy jsem právě raději hrál dřív než ten hon na čarodějnici z toho důvodu, že jsem měl naplánovaný že ho pošlu do pryč :D ...jinak začal jsem hrát dvojku... no nevím co si o tom mám zatím myslet :|

já jsem v golemech měla nějakýho novýho wardena, nějakou orlesiánku
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Hany »

hmm :) stejně by mě zajímalo, jestli se objeví v trojce... když už tam bude i ten Hawk... jinak konečně jsem to všechno dohrál (i dvojku) a musím říct že jednička je fakt o hodně lepší a kdybych měl vybrat 4 moje nejoblíbenější postavy tak by to byla Tallis, Morrigan, Alistair, Anders ...u Leliany nevím... v pramenech mi přišla taková nemastná neslaná (ale do mé top 5ky by se vlezla) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od hRDLA »

čupr SW crossover
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Alex »

Tak co lidi? Je tu někdo kdo se těší na iPhone 6 Plus jako já? =)
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Krieg »

Jablka jdou mimo mě.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Vlada47 »

Náhodou - takový jablka z naší zahrady jsou docela dobrý. :D
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Krieg píše:Jablka jdou mimo mě.
tak tak, jabka - ideálně ve štrůdlu... jistě design nemá chybu ale ten humbuk kolem nich by otrávil i dračí kolonii...
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Sadene »

Ehm, a co když si toho ajfouna ohneš v kapse? Nechtěla bych :D

Jinak co se týče DA a dlceček... tak do každého můžete importovat buď svého wardena z konce hry (nebo i z průběhu, to je jedno) anebo si vytvořit nového... protože dlc se spouští jako nový příběh, ne v rámci samotné hry a dlc na sebe nenavazují ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Sadene píše:Ehm, a co když si toho ajfouna ohneš v kapse? Nechtěla bych :D

Jinak co se týče DA a dlceček... tak do každého můžete importovat buď svého wardena z konce hry (nebo i z průběhu, to je jedno) anebo si vytvořit nového... protože dlc se spouští jako nový příběh, ne v rámci samotné hry a dlc na sebe nenavazují ;)
Ne tak docela, některá DLC u DA:O fungovali jenom jako nové lokace které se zpřístupnili (Golems Of Amgarakk, atp.)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Sadene »

perun64 píše:
Sadene píše:Ehm, a co když si toho ajfouna ohneš v kapse? Nechtěla bych :D

Jinak co se týče DA a dlceček... tak do každého můžete importovat buď svého wardena z konce hry (nebo i z průběhu, to je jedno) anebo si vytvořit nového... protože dlc se spouští jako nový příběh, ne v rámci samotné hry a dlc na sebe nenavazují ;)
Ne tak docela, některá DLC u DA:O fungovali jenom jako nové lokace které se zpřístupnili (Golems Of Amgarakk, atp.)

Však o těch je řeč. Abych tedy byla absolutně přesná. Jediná dlc, která se dají spustit přímo ze hry, jsou Soldier's Peak, Return to Ostagar a Shale (Stone prisoner). Přičemž Soldier's Peak a Shale jsou prakticky dlc, které jste dostali zadarmo, když jste si pořídili sběratelku. U Shale je zajímavé, že se k vám původně měla přidat v rámci záchrany Rudoskalí, nikoliv jako samostatný quest, respektive dlc. Ostatní dlc včetně datadisku Awakening se spouštějí samostatně, jako samostatné kampaně, mimo hru jako takovou. V případě Leliana's Song ani za wardena nehrajete. Do těchto ostatních dlc si můžete buď importovat svoji postavu z DA:O, nebo si vytvořit novou.
Obrázek
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Hany píše:hmm :) stejně by mě zajímalo, jestli se objeví v trojce... když už tam bude i ten Hawk... jinak konečně jsem to všechno dohrál (i dvojku) a musím říct že jednička je fakt o hodně lepší a kdybych měl vybrat 4 moje nejoblíbenější postavy tak by to byla Tallis, Morrigan, Alistair, Anders ...u Leliany nevím... v pramenech mi přišla taková nemastná neslaná (ale do mé top 5ky by se vlezla) :)
..a pes nic??? Nerada zvířátka co??? :D
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Sadene píše:
perun64 píše:
Sadene píše:Ehm, a co když si toho ajfouna ohneš v kapse? Nechtěla bych :D

Jinak co se týče DA a dlceček... tak do každého můžete importovat buď svého wardena z konce hry (nebo i z průběhu, to je jedno) anebo si vytvořit nového... protože dlc se spouští jako nový příběh, ne v rámci samotné hry a dlc na sebe nenavazují ;)
Ne tak docela, některá DLC u DA:O fungovali jenom jako nové lokace které se zpřístupnili (Golems Of Amgarakk, atp.)

Však o těch je řeč. Abych tedy byla absolutně přesná. Jediná dlc, která se dají spustit přímo ze hry, jsou Soldier's Peak, Return to Ostagar a Shale (Stone prisoner). Přičemž Soldier's Peak a Shale jsou prakticky dlc, které jste dostali zadarmo, když jste si pořídili sběratelku. U Shale je zajímavé, že se k vám původně měla přidat v rámci záchrany Rudoskalí, nikoliv jako samostatný quest, respektive dlc. Ostatní dlc včetně datadisku Awakening se spouštějí samostatně, jako samostatné kampaně, mimo hru jako takovou. V případě Leliana's Song ani za wardena nehrajete. Do těchto ostatních dlc si můžete buď importovat svoji postavu z DA:O, nebo si vytvořit novou.
..Pravda... já jen aby řeč nestála... :)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Hany »

perun64 píše: ..a pes nic??? Nerad zvířátka co??? :D
Ok... ale psa nepovažuju za postavu jako takovou :D ...ale jistě, že jsem ho vždycky bral jako 5tého člena družiny ;) ...a psi mám rád... rozhodně víc než kočky... ty fakt nemusím :cool:
Obrázek
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Hany píše:
perun64 píše: ..a pes nic??? Nerad zvířátka co??? :D
Ok... ale psa nepovažuju za postavu jako takovou :D ...ale jistě, že jsem ho vždycky bral jako 5tého člena družiny ;) ...a psi mám rád... rozhodně víc než kočky... ty fakt nemusím :cool:
Ale fakt, představte si že by pes coby Váš follower jako třeba ve Skyrimu měl ty ironický kecy jako když hrajete tu misi s Barbasem ve Skyrimu a byl by to správnej blešák - takováta ta správná pouliční směska... to by byl mód jako víno... cooool :D Vemte si jenom tu úvodní hlášku: "divíš se že pes mluví a lovíš tu draky ..." to nemá chybu :D Nebo kdybyste za společníka měli Garfielda a abyste někam vůbec došli museli ho kopat před ssebou... :D
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Vlada47 »

Napiš někomu z Nexusu, ať to provede... nebo si zatim stáhni DovahBear mod, sice nemluví, ale má myslim shouty. :D Jinak Inigo v poslední verzi normálně reaguje na psa jménem Meeko, když ho přiberete do party, čas od času o něm hodí nějakej comment.
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od perun64 »

Vlada47 píše:Napiš někomu z Nexusu, ať to provede... nebo si zatim stáhni DovahBear mod, sice nemluví, ale má myslim shouty. :D Jinak Inigo v poslední verzi normálně reaguje na psa jménem Meeko, když ho přiberete do party, čas od času o něm hodí nějakej comment.
Na Nexusu si moc nepokecám na EN jsem lama (jako ostatně na všechny jazyky) stěží přelouskám popisy módů... :))
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

I´m Back Baby
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Green »

welcome back cmdr
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Vlada47 »

Werewolf píše:I´m Back Baby
*Screams and runs in terror* :))
Odpovědět