Nejhorší Konce

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Nedá mi to a musím založit toto téma , jelikož jsem poslední dobou natolik zhnusen stylem zakončování některých her ale i filmů. co si o tomto trendu myslíte vy ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Tak já začmu, konce které se nelíbyli mně

Assasin Creed 3

Pomalu ti samé jak v Mass Effect 3 už se tu o tom psalo tak to nechám.

Battlefield 3

Zneškodníte zázračně 5 MG tunovou jadernou bombu a potom se hlavní hrdina zastřelí ze strachu že je "Infikován" Radioaktivytou

Mass Effect 3

---No Comment---

Halo: Reach

Máte za úkol bránit Loď Pilar of Aotum při vypuštění (nejen že to jsou jen lehké Covenantslé stroje kterým by se ubránila se svou palubní výstrojí loď sama) , a pak je úspěšně vypuštěna , a kolem vás proletí poslední pelikán :D (transport) a né aby vás nabral a až pak v klidu si přistane na lodi ale on přistane rovnou :( a vy pak bojujete proti přesile a pak vás probodnou :(


A tímto prohlašuji že číslo 3 je ve videoherním průmyslu velice nešťastné číslo až na pár vyjímek :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od Krieg »

V Battlefieldu 3, pokud se nepletu, na konci mluví Dima a nevíme jestli se zastřelí. Ten dostal velkou dávku radiace při výbuchu ve Francii. Naopak v Battlefield 4 se také objeví Dima.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Krieg píše:V Battlefieldu 3, pokud se nepletu, na konci mluví Dima a nevíme jestli se zastřelí. Ten dostal velkou dávku radiace při výbuchu ve Francii. Naopak v Battlefield 4 se také objeví Dima.
Zkusím ti najít video :)

Pokud myslíš toho rusa Dima to tam není řečeno to jen natáhne Gloka a někdo mu klepe na dveře.


Há myslím Seržant Henry Blackburn od US MARINE

Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od perun64 »

No Origin má všeobecně licenci na blbé konce.... (série DA, ME atp.) S jedinou vyjímkou - The Sims - že by si tím něco kompenzovali ?? :D :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od Green »

Málokterá hra má dobrý konec. Většinou je to díky tomu, že dělají tunu pokračování a když už to chtějí definitivně zalomit, tak se vyválejí ve vlastní omáčce.


Snad jediný konce, který mě kdy oslnil, tak byl konec seriálu Battlestar:Galactica (2004)
(sice není hra, ale v dnešní době je rozdíl mezi hrou, filmem a knihou ohledně příběhu velmi malý)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od perun64 »

GamerClassN7 píše:
Krieg píše:V Battlefieldu 3, pokud se nepletu, na konci mluví Dima a nevíme jestli se zastřelí. Ten dostal velkou dávku radiace při výbuchu ve Francii. Naopak v Battlefield 4 se také objeví Dima.
Zkusím ti najít video :)

Pokud myslíš toho rusa Dima to tam není řečeno to jen natáhne Gloka a někdo mu klepe na dveře.


Há myslím Seržant Henry Blackburn od US MARINE

No jasně že mu někdo klepe na dveře... přece zubatá, to dá rozum....
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Green píše:Málokterá hra má dobrý konec. Většinou je to díky tomu, že dělají tunu pokračování a když už to chtějí definitivně zalomit, tak se vyválejí ve vlastní omáčce.


Snad jediný konce, který mě kdy oslnil, tak byl konec seriálu Battlestar:Galactica (2004)
(sice není hra, ale v dnešní době je rozdíl mezi hrou, filmem a knihou ohledně příběhu velmi malý)
Mě celé BSG(2004) přišlo dost stejné jako ME ty cykli, organiky stvořené stroje, :) byl to výborný seriál
ale ten konec byl dobrý až jsem zněj brečel bylo my líto :\**/: Kary :\**/: , Leeho, Endrse, Adamy, Roslinové,...
mohl to být nádherný honec neříkám že není jen že by mohl být lepší kdyby se tam dostali všichni a byli se svými milovanými :)

P. S. šušká se že se chytá reboot a ten má režírovat představitel Adamy staršího , doufám že to vyjde :*
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Další podle mně špatný konec Biosock Infinite vlastně je to 3ka co s tou trojkou je c, c, c, c....
příběh byl famózní a měl spát ale ten konec my fakt nesedl :(
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od hRDLA »

Vždyť ten konec byl nehorázně super mindfuck? Co ti na tom nesedělo?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od GamerClassN7 »

hRDLA píše:Vždyť ten konec byl nehorázně super mindfuck? Co ti na tom nesedělo?
mě prostě nepřišlo správné aby mě Elizabet utopila
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší Konce

Příspěvek od Green »

Ten nový Alien má taky otřesný konec, skoro bych ho srovnal s koncem postapokaliptického Rage.
GamerClassN7 píše:
hRDLA píše:Vždyť ten konec byl nehorázně super mindfuck? Co ti na tom nesedělo?
mě prostě nepřišlo správné aby mě Elizabet utopila
Ten konec byl o pochopení hlavně a trochu přemýšlení. Pokud sis udělal jasno, co tam byla realita, tak je to celkem solidní konec. Je ale fakt, že i mě se to jevilo zpočátku dost zmatené a pokud ti v té konverzaci unikl nějaký nepatrný detail, snadno si se v tom ztratil.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět