Oblíbené seriály

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Oblíbené seriály

Příspěvek od perun64 »

Ester píše:jasně, a pak tu máš ty různý manuely, esmeraldy (nostalgie se nepočítá!!!) a takový ty jihoamerický slátaniny... ano, jinak souhlas, ordinace, a pak ulice a další nekonečný krávoviny.... Nová nemocnice na kraji města taky stojí za velký kulový... jinak, mám ráda gumídky
Já taky, hlavně ty zelený...... :D :D
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené seriály

Příspěvek od GamerClassN7 »

Mé nej seriály:
-Sherlok (ten je opravdu famózní jak je to v moderní době :) i like it :D ,
už jse nemohu dočkat 4 sezóny, má se tam objevit i "Ta Žena" jediná žena kterou skutečně miloval)
-SG1
-SGA
-SGU
-BSH
-Dr. House
-Heuréka: Město Divů
-Defienc
-Futurama
-Simpsnovi
-Zaklínač
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Oblíbené seriály

Příspěvek od Sadene »

oblíbený seriál Zaklínač :D to toho zaklínače musíš opravdu žrát :D já na ten seriál taky občas ještě kouknu (kde jsou ty doby, kdy to běželo na čt2) :D ovšem musíme si přiznat, že za moc nestojí :D

SG seriály jsou klasika, nový Sherlock těží na okurkářovi a Adlerka mě nějak nezajímá, ale doufám, že si to udrží tu svoji kvalitu i nadále :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené seriály

Příspěvek od Ester »

Tak jem si velmi oblíbila Star Trek: TOS. hh OMG mladej Shatner je nádhernej :D no, páni je to téměř 50 let stará věc. Hodně lidí držkuje, že jsou tak hnusný dekorace, shatner hraje hnusně, Nimoy má hnusný uši, enterprise je vidět že je přidělaná na vlascích ve studiu a mimozemšťani vypadaj srandovně a souboje jsou děsivý jako bych tam bojovala já a můj děda... mě se to právě líbí, protože takhle je to roztomilý a naivní, taková ta "minulostní budoucnost" :D občas taky zírám nad tím co Kirk řiká, ale to zase tolik nevadí, tehdá byla (bude)hold jiná doba a asi se věci braly trochu jinak než dnes :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět