Dragon age 3

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Alex píše:Mě by spíše zajímalo, který blb vymyslel to, že v skoro každé mapě bude z velké části moře, když hlavní postava neumí plavat... =/
A co teprv horolezectví. Sice když budete mít trpaslíka a dlouho budete do té postavi strkat a pak ho to následně vystřelí nahoru. :D

Jinak nelejpší romanci ma asi Iron Bull https://www.youtube.com/watch?v=rr8-5Fn_6XY ^^
nejlepší? podle mě leda tak nejtrapnější x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Hany »

tak po někoho to může být trapný, pro někoho skvělý :) ...myslím, že by se drtivá většina lidí shodla na tom, že je ta scénka rozhodně nestandardní :D ...jinak "náhodou" jsem narazil na informaci, že se podařilo cracknout denuvo ...nevím jak vy, ale čekal jsem že to vydrží dýl než 15 dní práce jedné skupiny (3DM) přece jen se kasali tím, že je to nemožný a na herních stránkách to taky propírali :D co vy na to?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Tak 15 dní je furt lepší než (před) dnem vydání... ovšem co jsem slyšela, tak hra těžce sucks, dokonce i mulťák je dost na prd :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Hany »

tak jasně :D ale co jsem četl, tak prodeje byly naprosto stejný, jako v případech, kdy je hra na netu už před vydáním :D ...takže by mě zajímalo, jestli si dá už EA říct a přestane lít prachy do DRM a bude je používat na hry samotný... no podle videí na YT to vypadá vcelku normálně, rozhodně líp než dvojka :) ...no aspoň si ten "děs" teďka bude moct vyzkoušet každej, aniž by lezl do zadních partií EKG pracujících v EA :D (navíc by mě zajímalo výkonostní porovnání hry s DRM a bez)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Tak já bych zvažovala pořízení téhle hry ze dvou důvodů: mulťák a příběh. Jelikož na mulťák si stěžují i jinak ryze brutálně spokojení majitelé hry (mikrotransakce ftw), tak tento důvod odpadá. Je to prý velice repetetivní a abys tam něčeho dosáhl, tak to musíš hrát jak šílený, nebo platit. Oproti ME3 prý prakticky z odměn nepadají žádné zajímavé odměny. Řekla bych, že si tím nejmíň polovinu hry zabili... pokud rychle nevydají free rozšiřující dlc.

No a co se týče příběhu, jelikož jsou zase slyšet připomínky na konec, tak nevím, jestli nebude lepší kouknout na nějaký gameplay nebo tak :D Protože všechny ostatní prvky na té hře mi přijdou a) konzolistické, b) hra je hloupá (aspoň člověk vidí, pro jaké publikum je určena), c) nechápu tu přesvícenou, ultrabarevnou grafiku a už vůbec ne ty přebarvičkované souboje = MMORPG offline.
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Nwm no, konec nemusí být perfektní, ale neřekl bych, že je nejhorší. A zahodit kvůli tomu 80 hodin hraní mi přijde škoda.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Green píše:Nwm no, konec nemusí být perfektní, ale neřekl bych, že je nejhorší. A zahodit kvůli tomu 80 hodin hraní mi přijde škoda.
Myslíš těch 35-40? :D
jako hru si možná pořídím, až to vyjde komplet, jelikož kvůli zprasenému multáku to nemá cenu kupovat ted. Teď nemám chuť to ani zwarezit :D
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Ještě řekni že W3 bude lepší a seš dokonalá :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:
Green píše:Nwm no, konec nemusí být perfektní, ale neřekl bych, že je nejhorší. A zahodit kvůli tomu 80 hodin hraní mi přijde škoda.
Myslíš těch 35-40? :D
jako hru si možná pořídím, až to vyjde komplet, jelikož kvůli zprasenému multáku to nemá cenu kupovat ted. Teď nemám chuť to ani zwarezit :D
DA:I si přece nekupuješ kvůli mulťáku :D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

hRDLA píše:Ještě řekni že W3 bude lepší a seš dokonalá :D
W3 hrát taky nebudu ;) to bude možná dobrá hra, ale ne Witcher ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Green píše:
Sadene píše:
Green píše:Nwm no, konec nemusí být perfektní, ale neřekl bych, že je nejhorší. A zahodit kvůli tomu 80 hodin hraní mi přijde škoda.
Myslíš těch 35-40? :D
jako hru si možná pořídím, až to vyjde komplet, jelikož kvůli zprasenému multáku to nemá cenu kupovat ted. Teď nemám chuť to ani zwarezit :D
DA:I si přece nekupuješ kvůli mulťáku :D
ještě řekni, že kvůli "příběhu" ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Dneska si to koupíma pak ti řeknu co na tom stojí za nejvíc ;)
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Dragon age Inquisition - hra roku

Obrázek

první MMO, které vyhrálo ocenění za hru roku :O
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

everyone on the hate train :D
já teda nevím co děláte ale MMO pocit z toho vůbec nemám
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

jeňa_cz píše:Dragon age Inquisition - hra roku

Obrázek

první MMO, které vyhrálo ocenění za hru roku :O
DA není MMO teda... to to máš trochu popletené. To že je tam multiplayer je jen přídavný mód ke hře. MMO se rozumí, že máš pouze online svět, který sdílíš s ostatními na serveru, včetně questů, věcí a nějaké ekonomiky (World of Warcraft, TES: Online).
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Green píše:
jeňa_cz píše:Dragon age Inquisition - hra roku

Obrázek

první MMO, které vyhrálo ocenění za hru roku :O
DA není MMO teda... to to máš trochu popletené. To že je tam multiplayer je jen přídavný mód ke hře. MMO se rozumí, že máš pouze online svět, který sdílíš s ostatními na serveru, včetně questů, věcí a nějaké ekonomiky (World of Warcraft, TES: Online).
:turian:
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

jeňa_cz píše:
Green píše:
jeňa_cz píše: :turian:
MMO znamená v češtině masivní online multiplayer (Massive Multiplayer Online). Dragon Age je čisté singleplayerové RPG (role player game) a je zde možnost multiplayerových coop matchů, kde s dalšími 3 hráči děláte specifické, opakující se úkoly na předem určených mapách. Rozdíl mezi MMO a samotným multiplayerem je, že MMO nemá žádný matchmaking a hraješ na jednom gigantickém serveru s obrovským světem, kde můžeš fyzicky potkat tisíce hráčů v reálném čase. Zaroveň je MMO více sociální záležitost. U klasických multiplayerových her většinou hraješ na velice omezených mapách s omezeným množství hráčů (v rámci desítek), kde když splníš multiplayerový úkol, hra se opakuje. V rámci matchmakingu se zároveň střídají hráči, takže zde odpadá možnost dlouhodobě potkávat ty samé osoby (pokud je nemáš ve friend listu), což u MMO neplatí.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Green píše:
jeňa_cz píše:
Green píše:
jeňa_cz píše: :turian:
MMO znamená v češtině masivní online multiplayer (Massive Multiplayer Online). Dragon Age je čisté singleplayerové RPG (role player game) a je zde možnost multiplayerových coop matchů, kde s dalšími 3 hráči děláte specifické, opakující se úkoly na předem určených mapách. Rozdíl mezi MMO a samotným multiplayerem je, že MMO nemá žádný matchmaking a hraješ na jednom gigantickém serveru s obrovským světem, kde můžeš fyzicky potkat tisíce hráčů v reálném čase. Zaroveň je MMO více sociální záležitost. U klasických multiplayerových her většinou hraješ na velice omezených mapách s omezeným množství hráčů (v rámci desítek), kde když splníš multiplayerový úkol, hra se opakuje. V rámci matchmakingu se zároveň střídají hráči, takže zde odpadá možnost dlouhodobě potkávat ty samé osoby (pokud je nemáš ve friend listu), což u MMO neplatí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

jeňa_cz píše:Obrázek
:admpow: :dance:
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Honzaleco »

Off topic (nebo ne?):

Obrázek

:D
Odpovědět