Skyrim mody

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Green »

Vlada47 píše:Tyhle situace vznikají, když někdo instaluje každej mod, co mu přijde pod ruku. Na Nexusu člověk vždycky naráží ve fórech na jedince, co se tejden dohadujou s autorem nějakýho modu, že jim to způsobuje problémy, ať to koukaj opravit, pak se tam dva až tři dny vůbec neobjeví a nakonec prohlásí, že to byl problém s kompatibilitou s modem HugeTits&AssForUNPAndCBBE (nebo něco takovýho :D). Pokaždý mě to pobaví... :D
No, asi patřím mezi ty případy, co instaluje každý mód, co se mu líbí :D. Ale rozhodně nepatřím mezi ty, co by si stěžovali na vydavatele módu, že je to jejich chyba ohledně vzniklých bugů. Zase ale musím uznat, že většinou čtu spjaté problémy s módem, takže chyby, které přitom vzniknou většinou opravím. Nicméně, tohle je jeden z mála případů, který jsem jaksi neopravil a následně nebyl čas na další hraní. Někde jsem ale četl, jak vyřešit ten problém, ale už jsem se tím nezabýval.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět