Dragon age 3

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Greene, ty to nechápeš. My víme, co to znamená multiplayer a co znamená MMO. Pointou je, že Dragon Age je rádoby singl player hra (kampaň), která ale vypadá jak z f2p MMO. Tedy kampan je pro mě MMO offline ;)

A než se začněte hádat, tak se podívejte na kombat systém, grafiku a questy. Jo a abych nezapomněla, nezapomeňte v té hře všechno vysvítit a ukázat na 3 mapách, ať si připadám ještě jako větší blbeček :O Oh wait, já to nebudu ani warezit :D
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

nebudeš protože nemůžeš :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Hany »

co jsem četl, tak do konce týdne má být crack :D ...když jsem se tím probíral posledně, tak byl v betě, pač nefungoval jen na procesory AMD :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:Greene, ty to nechápeš. My víme, co to znamená multiplayer a co znamená MMO. Pointou je, že Dragon Age je rádoby singl player hra (kampaň), která ale vypadá jak z f2p MMO. Tedy kampan je pro mě MMO offline ;)

A než se začněte hádat, tak se podívejte na kombat systém, grafiku a questy. Jo a abych nezapomněla, nezapomeňte v té hře všechno vysvítit a ukázat na 3 mapách, ať si připadám ještě jako větší blbeček :O Oh wait, já to nebudu ani warezit :D
Vůbec nechápu pointu v tom vašem srovnání, protože je to absolutně nonsense. =O
Doma si tomu říkáte :turian:Offline MMO, ale když to tu pak vypisujete, je to jako kdyby jste hovořili o něčem, čemu rozumíte pouze vy, což pak vůbec nedává smysl v celé diskuzi a nakonec bude zralá na zamknutí. ;)

Sry, ale termín offline MMO je prostě blbost a jestli se jedná o nějakou metaforu, tak je hodně špatná. =)



A teď k věci. Nwm jestli jste si DA:I kupovali nebo ne, ale combat systém je něco jako hybrid Zaklínače a World of Warcraft a v DA jedničce a dvojce byl snad rozdíl jen v klikání na myši. Jenže tento typ "klikání abilit" nepoužívají jen MMO ale i tuna jiných RPG jako třeba Diablo (ke kterému má asi DA combat systém nejblíže), kde držením levého tlačítka myší zahájíte klasické útoky doprovázené aktivací abilit na klávesnici.

Ohledně kampaně tam nevidím rozdíl v hierarchii od Mass Effectu nebo jiné podobné hře. Seberete třeba vedlejší quest, ten vám řekne ať někam odcestujete, zachráníte tam ztracené lidi, zabijete nějakého mini bosse a odevzdáte splněný quest, dostanete odměnu a to je vše. Stejné je to ve Skyrimu, Mass Effectu, Diablu, Borderlands, prakticky v každé RPG hře nebo jejími prvky. Hlavní kampaň je už trochu náročnější, protože tam vás čeká tuna vykecávání, hafo moralizování, nějaké epicky nascriptované bitvy a boje s tuctovými záporáky.Toto všechno v nebušených efektech a s pocitem filmovosti.

Ale aby sis nepřipadala naštvaná, že se snažím vychválit DA, tak to rozhodně ne. Příběh je klasický blockbuster, který je ale dobře vyprávěný. Konzoloidní inventář mě nehorázně s**e a štve prakticky nemožnost ručně konfigurovat taktiky chování společníků, jako tomu bylo v předchozích dílech. Taktická kamera je také nanic a občas tupá AI.
Jenže zase naopak, kde jinde si můžeš hrát na "krále z Game of Thrones", sedět si na svém trůně, obvinit kde koho, posílat je pak na špalek a sekat jim hlavy? (a to doslova)

Jo a ještě zmíním, že se BioWare se sexualitou opravdu hodně odvázali a dost si vzali příklad ze Zaklínače (more bobies).
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Ah, sex sells... good job Bioware ;)

tak už aspoň vím, proč je to hra roku...
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:Ah, sex sells... good job Bioware ;)

tak už aspoň vím, proč je to hra roku...
peh, Joe zase válí xD
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Greene nezkoušej to, tady rozum neplatí
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

A tak nemusíme se hádat. Důležité je, že se to líbí těm, kteří si to pořídili a kteří si užívají povedený combat system a zábavný mulťák :) :$
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

no mp jsem ještě nezkoušel ale combat je rozhodně lepší jak v DAO a DAII dohromady
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

hRDLA píše:no mp jsem ještě nezkoušel ale combat je rozhodně lepší jak v DAO a DAII dohromady
Také jsem MP nezkoušel a ani nějak na něj nemám ani chuť, protože SP zaměstnává dost. Combat je svižnější a méně automatizovaný od předešlých dílů, hodně hraje roli manuální míření a targetování, což dodává pocit, že máte větší kontrolu na charakterem (na-rozdíl od předešlých dílů, kde jste klikli a automaticky jste mlátili). Ve většině RPG jsem vždy hrál za warra, ale tady tentokrát mi boj na blízko vůbec nevyhovoval, naopak střelba z luku je naopak hodně dobrá záležitost, u mága to je podobné.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Mě konečně ty obouručky přijdou mnohem lepší než třeba v DAII kde to byl děs běs a nejslabší zbraně :D ale dašlí playthrough pojedu taky lučišníka
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Hany »

já teda nevím... ale to zmáčkni a čekej až ho umlátí z předešlých dílů mi vcelku vyhovovalo :D (i když se to dá takhle furt dělat přes taktickou kameru) :) ...jinak tak taktická kamera je děs... děsně mi vadí, že je omezená a nejde pořádně odzoomovat :? ...navíc se občas ztratím v tom přepínání mezi kamerama :D ...btw zkoušeli jste někdy nahánět kozu s warriorem, jen abyste dostali zápis do kodexu? ne? já ji naháněl asi 10 minut po celým Havenu než mě to prostě přestalo bavit :D (od té doby hraju s mágem... už mi nic neuteče :D )
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Koukám, že i po Mass Effect 3 mají katastrofální problémy se stíny. "Vzhled" radši ani nekomentuju :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Koukám, že i po Mass Effect 3 mají katastrofální problémy se stíny. "Vzhled" radši ani nekomentuju :mrgreen:

Obrázek
jé Hrnec :))
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:Koukám, že i po Mass Effect 3 mají katastrofální problémy se stíny. "Vzhled" radši ani nekomentuju :mrgreen:
Tak nekomentuj... =D to ještě nevíš, že EA/BioWare umí s opravným patchem hru ještě více dom**it. =D

(Battlefield 4 dokonce opravovali rok)


...

Jsem zvědavý na Zaklínače 3, toho raději zase odložili, i když už ho mají rok dokončený =D
(why?, because Nvidia New Technology is unstable)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Thunderbird
Rotný
Příspěvky: 116
Registrován: úte 30. dub 2013 11:11:45

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Thunderbird »

Hrál tu už někdo DA:I??? Zatím jsem jen četl, že se neoriginální verze hry hrozně lagujou i na výkoných sestavách, tak by mě zajímalo jestli je to crackem, nebo to dělá i originální hra...
"Heart breakers & Life takers"
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Thunderbird píše:Hrál tu už někdo DA:I??? Zatím jsem jen četl, že se neoriginální verze hry hrozně lagujou i na výkoných sestavách, tak by mě zajímalo jestli je to crackem, nebo to dělá i originální hra...
Originální hra měla taky takové a jiné problémy, měli na to snad vydat patch, jestli to ovšem funguje, to nevím.
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Green »

Sadene píše:
Thunderbird píše:Hrál tu už někdo DA:I??? Zatím jsem jen četl, že se neoriginální verze hry hrozně lagujou i na výkoných sestavách, tak by mě zajímalo jestli je to crackem, nebo to dělá i originální hra...
Originální hra měla taky takové a jiné problémy, měli na to snad vydat patch, jestli to ovšem funguje, to nevím.
Vydali po týdnu patch a vše v poho pak běželo.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Thunderbird
Rotný
Příspěvky: 116
Registrován: úte 30. dub 2013 11:11:45

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Thunderbird »

Ale i originál se původně takhle lagoval jo...? To je teda vtipný
"Heart breakers & Life takers"
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Polovině lidí ta hra ani nešla spustit ;) měli docela problematický launch... ale je to rpg roku :cool:
Zajímavé, že ve všech recenzích to dostávalo hodnocení 10+ ale aby vás upozornili na nepovedený combat systém, to vůbec. Velmi objektivní recenze :D opravu si museli vyřvat až hráči :$ S odstupem času se konečně začínají objevovat více realistická hodnocení a vyplouvají na povrch chyby a nepovedenosti :)
Obrázek
Odpovědět