Gallery of Skyrim

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Obrázek
Bleak Falls Barrow... exteriér byl okupován několika bandity. Jeden z nich se ke mě po smrti (!) přidal... akorát pořád chrčel. :D

Obrázek
Po vstupu dovnitř.

Obrázek
Místnost s Wordwall a hlavním cílem, za kterým jsem se do hrobky vypravil. Vzhledem k tomu, že venku se pomalu stmívalo, tak otvorem ve skále nepronikalo moc světla.

Obrázek
Návrat do Whiterunu... ten kůň je vážně užitečný zvíře, speciálně, když nosíte těžkou zbroj. :D

Obrázek
Po zanesení předmětu z Bleak Falls Barrow zadavateli úkolu mě čekal boj s drakem, čekal jsem několik smrtí, ale ten kostlivec z předchozích screenshotů se s tím nepáral a zlikvidoval drakovi dobrou třetinu zdraví hned na začátku boje. Kuše strážných a Damianovy ledové bodce práci dokonaly.

Obrázek
Za odměnu jsem dostal sexy dwemerskou sekeru očarovanou soul stealem... aneb, když dojde magicka, mlaťo to hlava nehlava. :D Taky jsem si pořídil tvrďácké nárameníky na ocelovou zbroj a helmu, ve které Damian vypadá trochu idioticky, ale snad zase nepřijde o hlavu. :)

Obrázek
Následně jsem se vypravil do Falkreathu. Zároveň jsem poslal Faendala domů, přeci jen - je to v podstatě dřevorubec, co umí strílet z luku, určitě bude mít z toho draka nadosmrti trauma, a vzal s sebou Lydii...

Obrázek
Na jednom z ostrůvků na jezeře nedaleko Riverwoodu.

Obrázek
V rámci questu pro dadreckého prince Hircina jsem zavítal na toto magické místo, ve kterém se nějak zázračně změnil čas z poledne na půnoc v momentě, kdy jsem vstoupil.

Obrázek
A tady je cíl onoho questu - vlkodlak.

Obrázek
Cestou zpátky do Falkreathu jsem byl napaden dalším drakem... v jednu chvíli jsem musel mít opravdu rychlé nohy, ale nakonec i on se zaryl tlamou do země.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Obrázek
Ve svatyni Clavica Vilea, kde si udělali doupě upíři.

Obrázek
Odtamtud jsem se pak vydal do osady Ivarstead, kde jsem nechal koně a brzy ráno pokračoval ve výstupu na High Hrothgar.

Obrázek
Počasí bylo překvapivě velice hezké.

Obrázek
A nakonec jsem dosáhl kláštera.

Obrázek
Uvnitř začal Damianův výcvik v používání shoutů.

Obrázek
Než se však budu moci dostat na vrchol hory, uplyne ještě nějaká doba.

Obrázek
Po návratu do Ivarsteadu jsem vypravil do Riftenu... musim říci, moc se mi tam nelíbilo, hlavně místní obyvatelé.

Obrázek
Nicméně v budově, kde sídlí místní Jarl, to mají celkem hezky zařízené (a zjevně tam sídlí někdo s neschopností posadit se správným směrem :D).

Obrázek
Náladu mi ovšem spravil jeden quest, který mě zavedl do nedaleké dwemeří ruiny se spoustů jejich automatonů. Nebylo to úplně snadné, ale nakonec se mi podařilo z jakéhosi lexikonu získat pasivní vylepšení pro práci s dwemeřími materiály, čehož jsem ihned využil, jelikož jsem ze všech těch strojů odnesl opravdu hodně materiálu na zpracování. Zároveň jsem objevil i několik užitečných magických předmětů... celkově hezká tečka za mojí první návštěvou v Riftenu. ;)
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Obrázek
Nakonec jsem se vydal do Winterholdu navštívit místní univerzitu pro mágy. Jak se můžete všimnout, dwemeřího materiálnu bylo více než dost na výrobu kompletního gearu pro Damiana, Lydii i jejich koně. :)

Obrázek
Získal jsem tedy přístup na univerzitu a mohl se připojit k místním učedníkům. Byl mi přidělen jeden z pokojů v dormitáři (tzn. můžu se tam zadarmo natáhnout).

Obrázek
Hall of Elements... zde probíhá praktická výuka kouzel.

Obrázek
Studentům je k dispozici samozřejmě i vybavení pro míchání lektvarů.

Obrázek
V noci vypadá univerzita mágů skutečně magicky. :cool:

Obrázek
Na vhodných místech jsou umístěny všelijaké naučné tabule.

Obrázek
Je zde i možnost výzkumu na mrtvých tělech. :)) Myslím, že působení na College of Winterhold bude zábava... :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Cg že ses rozhoupal, ať ti to s Damianem vydrží :P
Co ten Immersive College of Winterhold, stojí to za to?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Řek bych, že jo - přidává k tomu docela dost featur a celkově předělává tu lokaci tak, že to tam konečně vypadá jako magická škola. Nejlepší bude podívat se na video - https://www.youtube.com/watch?v=CVheba9TBgs.
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od perun64 »

Ester píše:to chci :D kde se to dá sehnat? jo a nemám peníze
Hele nedávno měli na Steamu slevy a známýmu jsem kupoval Skyrim za 3,74 EUR tj. cca 120,- Kč, tak si to pohlídej...
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od perun64 »

Sadene píše:Cg že ses rozhoupal, ať ti to s Damianem vydrží :P
Co ten Immersive College of Winterhold, stojí to za to?
Vidím že hodně používáte Immersive módy (weapons, armors, atp.) Já moc módy nepoužívám, vadí mi že mi pak občas hra padá na hubu.... Nějaká rada? (SKSE mám v poslední verzi a stejně mi to občas dělá neplechu..) Jen vylepšení Breezehome jsem neodolal ta tajná chodba před město je coool. Ale stálo to hrozný prachy :D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm to je jednoduchy staci 4GB ram patch pro jistotu poradna ramkpa a CPU a 2GB GFX :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

4GB RAM patchuž je v zásadě obsolete, od určitý verze už to .exe soubor podporuje. Spíš si aktivuj větší alokaci paměti přes SKSE.ini, hlídej si využití grafický paměti (jestli nemáš moc textur ve vysokym rozlišení) a nepřeháněj to s modama, co spouštějí těžký skripty (Frostfall, Wet and Cold...). Záleží samozřejmě taky na výkonu PC.
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od perun64 »

Teda za to "kotě" propchaný šípama (hden na začátku) vás ochránci zvířat poženou sviňským krokem... :D
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od jeňa_cz »

co je to asi za rasu :D


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Upír?
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Trocha hraní si s Race Menu modem...

Imperial male:
Obrázek

Dunmer female
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od jeňa_cz »

Vlada47 píše:Trocha hraní si s Race Menu modem...

Imperial male:
Obrázek

Dunmer female
Obrázek
pěknej obleček má ta Dunmerka :)
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Female Redguard:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Vítejte u další epizody "Vláďova chvilka Skyrimu"... možná by stálo za to nechat vypsat sázky, jak dlouho to bude tentokrát trvat. :D

Hrdinou ( :? ) následujících dní bude muž jménem Tyrellius pocházející z provincie Cyrodiil. Narodil se několik let před válkou mezi Impériem a elfským Dominionem, přičemž jeho rodiče sloužili v císařské armádě. Během války však (nečekaně :D ) o oba přišel při ofenzívě vedenou Altmery na oblast okolo města Anvil. Svoje dětství tak strávil spolu s řadou dalších dětí v sirotčinci ve městě Chorrol, dokud nenabyl dostatečného věku, aby se sám dobrovolně přidal do armády s nadějí, že Impérium jednou získá zpět dostatečnou vojenskou sílu, aby mohlo Dominion vytlačit pryč ze svého území a on získal šanci na krutou pomstu.

V armádě se mu relativně dařilo, byl dobrý v boji v první linii a dokázal vymýšlet různé zákeřné strategie, které mu občas vynesly i velení nad menší skupinou imperiálních vojáků. Bohužel prakticky všechny akce, do kterých byl nasazován, měly podobu potlačování nepokojů, pobíjení otravných banditů nebo chytání otrokářů na hranici s provincií Morrowind. Jeho frustrace časem rostla a ačkoliv chápal, že Impérium nemůže proti Dominionu nic provést, pořád doufal, že se mu časem dostane pomsty.

Jednoho dne však dostal (spolu se skupinou dalších vojáků) za misi asistovat v blízkosti města Bruma dvěma altmerským agentům při polapení několika Nordů obviněných z porušení zákazu uctívání Talose. Jeho pohár trpělivosti tak poněkud přetekl a odmítl splnit rozkaz (a zároveň těžce urazil zmíněné agenty za jejich přítomnosti), což jej dostalo do vězení přímo v Brumě.

Obrázek

Zde strávil přibližně půl roku, než dostal druhou šanci - převelí jej do provincie Skyrim, kde se zúčastní kampaně pod velením generála Tulliuse proti Ulfricu Stormcloakovi, který se snažil odtrhnout Skyrim od impéria. Šance se samozřejmě chopil (nechtělo se mu zůstat ve vězení) - byla to šance vést nějaký významnější boj a navíc z toho, co slyšel, považovat rebelii Nordů za překážku v posílení Impéria do boje proti Dominionu, tudíž měl na tom i určitý vlastní zájem. Byl tedy převezen do hlavního města Skyrimu, kde měl čekat na rozkazy od generála a jeho podřízených. Cestou na místo slyšel od místních různé zprávy o návratu draků, kteří překazili Ulfricovu popravu krátce po jeho dopadení, což jeho zájem o nadcházející události ještě zvýšilo.

Po příjezdu do města Solitude byl přidělen pod velitelku jménem Rikke, která jej ihned zapojila do svého plánu na získání jakési koruny, co kdysi patřila velekráli Skyrimu. Pokud by se dostala do rukou Ulfricovi, mohla by výrazně zvýšit jeho šance na trůn, čemuž chtělo Impérium pochopitelně zabránit.

Obrázek

V Solitude se ten den konala poprava muže, co měl údajně pomoci Ulfricovi dostat se ke králi Thorigovi a zabít ho... Svým způsobem to pro Tyrellia předznamenávalo události dnů příštích.

Obrázek

Nyní je tedy pro našeho hrdinu ( :? ) načase popadnout výzbroj a vydat se do akce...

Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Hrál jsem si trochu s grafickými mody... zkusil jsem si, jak to bude u mě vypadat po pár úpravách (hrát se to samozřejmě nedá :D), tady je pár screenů:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kdyby někdo chtěl vědět, co za mody tam používam: http://pastebin.com/GW6VKjAM
Odpovědět