Conrad Verner

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Conrad Verner

Příspěvek od Sadene »

Musím říct, že tohle byl největší dojeb z celého ME3 :D :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Conrad Verner

Příspěvek od jeňa_cz »

konrad mě uplně rozbil v tu chvíli :D

v ME1 mi přišel podezřelej, v ME2 sem s ním vyj*bal a ve trojce mi to oplatil :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Lady Grey »

Bože, ten tu chyběl. :D :D :D

Ale nejlepší je ten rozhovor v ME2 a k tomu ještě ten Liařin "taťka"... "Vy toho blázna znáte? Můžete ho uklidnit, než mu nakopu jeho zadek svojí biotikou." :D :D


A pak je dobrý v DLC Citadela, když bojujete se svým klonem. Klon: "Jsem lepší Shepard než ty!" Pravý Shepard: "To si děláš legraci. I Conrad Verner to s hraním na mě zvládal líp." :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Conrad Verner

Příspěvek od orion »

Můžete mi říct co mam udělat aby byl ve hře. Nebo spíš kde ho potkám v 1.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Conrad Verner

Příspěvek od jeňa_cz »

orion píše:Můžete mi říct co mam udělat aby byl ve hře. Nebo spíš kde ho potkám v 1.
pokud si ho nepotkal tak si tu hru snad ani nehrál ne?
u schodů mezi obchodama ve Wards
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Conrad Verner

Příspěvek od jeňa_cz »

Lady Grey píše:Bože, ten tu chyběl. :D :D :D

Ale nejlepší je ten rozhovor v ME2 a k tomu ještě ten Liařin "taťka"... "Vy toho blázna znáte? Můžete ho uklidnit, než mu nakopu jeho zadek svojí biotikou." :D :D


A pak je dobrý v DLC Citadela, když bojujete se svým klonem. Klon: "Jsem lepší Shepard než ty!" Pravý Shepard: "To si děláš legraci. I Conrad Verner to s hraním na mě zvládal líp." :D :D
"killing anoying customers is bad for business" :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Sadene »

V jedničce ho potkáš v nějakém baru na Citadele, je na to úkol... pokaždé tam s ním jdi pokecat.
Pak ho potkáš ve dvojce na Illiu (oprava), ale tam je myslím nějaký problém s importem z ME1 (jak se tam s ním nakonec vypořádáš).
Ve trojce pak můžeš mít tuhle situaci (souvisí to s tím sbíráním zápisků té matriarchy v ME1 nebo něco podobného? Mám ten dojem, ale už si to přesně nevybavuju)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Lady Grey »

orion píše:Můžete mi říct co mam udělat aby byl ve hře. Nebo spíš kde ho potkám v 1.
V Me1 ho potkáš hned na začátku na tom tržišti, poprosí tě o autogram, tak mu ho dej.

Pak jak se z tebe stane spektra a splníš nějaký úkol mimo Citadelu, zase se vrať na tržiště a Conrad tě požádá o tvojí fotku... nech ho, ať si tě vyfotí.

Pak když zabaví Normandy, tak ho můžeš najít opět na tržišti, bude se chtít stát spektrou, protože je Shepardem úplně posedlý. Řekni mu, ať se raději vrátí domů k manželce.

Když ho pošleš hned někam, tak pak ve výtahu budeš slyšet zprávu o tom, že se o něco pokoušel a zemřel při tom.

V dvojce ho potkáš na Illiu v tom baru, bude tam dělat vyšetřování, je s tím spojený úkol... tak ho splň.

Ve trojce potkáš Conrada když budeš řešit úkol "Sabotáž medigelu" kde jsou uprchlíci... bude stát opodál, tak se ho optej na tu sabotáž, protože ten magor bude verbovat lidi do Cerbera.

Pak když vyřešit tu sabotáž, tak za tebou přijde Conrád a pak tam bude scénka, kdy se tě pokusí zabít nějaký Cerberák... Conrád tě bude chtít zachránit a jeho přežití závisí na tom, jestli si v ME1 dodělal úkol, kdy si měl dostat Jenu od její informátorské práce. Když si to udělal, conrád přežije... jinak...
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Sadene »

A jo, je třeba mít ty zápisky matriarchy, co sbíráš v ME1

If the Commander obtained ten of Matriarch Dilinaga's Writings, and the Elkoss Combine Armory License in 2183, the schematics can be analyzed in full and the dissertation will be of additional use.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Hany »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Conrad Verner

Příspěvek od orion »

Děkuji já jsem nikdy nešel za ním když byla Normandy zablokovaná.
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Ester »

nejlepší vesmírný hovado. Kdyby to dal dohromady s biotickým bohem, to by byla vražedná dvojka...
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Hany »

lidi, měl bych dotaz :) ...náhodou se mi stalo že Conrad nepřežil ME1 :$ chtěl bych se zeptat jde nějak oživit do ME2? zkoušel jsem to přes save editor... zaškrtl jsem tam že jsem ho potkal V ME1, zparagonoval a tu možnost u které bylo že zemřel jsem odklikl aby to nebylo zaškrtlý... zrovna jsem na Illiu a nemůžu ho najít :? odehrál jsem Thana i Samaru a po Conradovi ani stopa... chci se zeptat, má tam být už od začátku nebo se objeví až po misi s roztleskávačkou? O_o nebo jsem něco přehlídl v saveeditoru? :/ jestli někdo ví... byl bych fakt moc vděčnej :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Conrad Verner

Příspěvek od hRDLA »

No Conrad by tam měl být už od začátku v tom baru.

In 2185, Conrad is in the Eternity bar on Illium, impersonating an Alliance officer wearing replica N7 armor.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Hany »

ha :D už to mám!! :D stačilo si stáhnout novější verzi editoru, kde bylo víc možností :) a potom přepsat všechny uložený hry v kariéře :) ...zřejmě se to kopalo když sem to přepsal jen v jednom savu...
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Lady Grey »

Obrázek
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Conrad Verner

Příspěvek od Vunaldo »

Koukám, že toto téma není nijak moc opěvované. Jaká to škoda. Conrado byl jeden z nejpromakanějších non-squad postav. Zároven to BioWare fakt dojebalo s tou Paragon cestou



V jedničce mu dáte Full Paragon, ještě dáte Selfíčko, a ve dvojce vám náhle říká, jak jste mu namířili bouchačku na xicht. Da fuq ?
Obrázek
Odpovědět