Kvíz

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

https://www.proprofs.com/quiz-school/st ... ote3nad5xs" onclick="window.open(this.href);return false;

...zkusíte si kvíz z ME3? :)

Upozornění: Nevim, jak jsou v český verzi přeložený nějaký výrazy...mám anglickou hru...takže jsem to překládal podle sebe a pro pořádek jsem to dělal tak, že v možnosti je jednak anglickej název a jednak ten přeloženej výraz. Snad tim někoho nespletu...pokud jo, omlouvám se (berte to tak, že směrodatnej je ten anglickej výraz).

Snad se vám ta trojice kvízů líbila... :D
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kvíz

Příspěvek od BatouT101 »

hm, těžký Score15 / 20 Points ( 75% )

Minimálně u jedné otázky, je překlad špatné odpovědi, podle češtiny "správně". Každý kdo s češtinou nevnímal i anglické názvy tak bude mít minimálně jedu otázku špatně... ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kvíz

Příspěvek od Vlada47 »

Score 20 / 20 Points ( 100% )
Time taken 8 mins 35 secs

Hmm, musim říct... u otázky 19 jsem se už musel zamyslet. :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

...nice job...Vláďa nezklamal, koukam... :D
BatouT101 píše: Minimálně u jedné otázky, je překlad špatné odpovědi, podle češtiny "správně". Každý kdo s češtinou nevnímal i anglické názvy tak bude mít minimálně jedu otázku špatně... ;)
...s tou možností jsem počítal, akorát jsem doufal, že k ní nedojde... (váhám, jestli se zeptat, co to bylo za otázku?)
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Kvíz

Příspěvek od Flek »

Skore 13/20 Points ( 65% )
Čas 12 min. 25 vteřin
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Kvíz

Příspěvek od Krieg »

16 / 20 Points ( 80% )

Stydím se. Ale vlastně díky špatnému překladu mám 17/20, takže to už je lepší :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

...nejspíš jsem to přehnal a udělal tenhle kvíz asi těžší, než ty předchozí...to nebyl záměr, to jsem nechtěl... :)
...i tak jste ale dobrý...některý otázky tam jsou fakt trošku rafinovanější...jakmile budete mít přes deset bodů, je to v pohodě...
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kvíz

Příspěvek od BatouT101 »

Není to tak zlí. Jen si víc pamatuji třeba, jen jiné detaily. Otázky které mi dělali problém tak jsem měl převážně 50 na 50, plus tu jednu, vskutku záludnou. Jinak pohoda. :)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kvíz

Příspěvek od Vlada47 »

Honzaleco píše:...nejspíš jsem to přehnal a udělal tenhle kvíz asi těžší, než ty předchozí...to nebyl záměr, to jsem nechtěl... :)
...i tak jste ale dobrý...některý otázky tam jsou fakt trošku rafinovanější...jakmile budete mít přes deset bodů, je to v pohodě...
Já žádám o test, co mě položí na lopatky (takový, kde nedám ani polovinu bodů). :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

Vlada47 píše: Já žádám o test, co mě položí na lopatky (takový, kde nedám ani polovinu bodů). :D
*no data available*

:D


...yet...
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kvíz

Příspěvek od Hany »

20/20
7minut 49 sekund :) ...ani jsem se nezapotil :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

Nice!

...u tebe jsem taky čekal vysoký skóre...buď 19 nebo 20 bodů...
A nesplet jsem se... :D
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kvíz

Příspěvek od Hany »

... no jo :D taky jsem byl značně nervózní, abych dostál vysokým očekáváním, které do mě vkládáte :D ...o to větší úleva to byla, když to na mě na konci vyplivlo výsledek :D ...byl jsem na sebe dost pyšný :D ...teď s odstupem času si říkám, jestli bych měl opravdu být pyšný na to, že znám ME líp, než naše dějiny... nutí mě to přemýšlet nad tím, co dělám se svým volným časem :D

...mimochodem, tvoje fanfikce, mi (dost) pomohla u jedné otázky... fakt si nepamatuju (z normální hry) ty jednotky, kdybych ji nečetl, byl bych u té otázky v tahu... :)

...což mě přivádí k myšlence... nějaké novinky se Světlanou? :D přece jen, příběh s kočkou v hlavní roli by byl super... ME:A se má odehrávat v daleké budoucnosti a (snad) všichni víme, co dokáže provést evoluce s kočkou... na to nám dává dobrou odpověď červený trpaslík :D ...ve výsledku by to bylo něco jako Blasto 2.0 :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

Hany píše:... no jo :D taky jsem byl značně nervózní, abych dostál vysokým očekáváním, které do mě vkládáte :D ...o to větší úleva to byla, když to na mě na konci vyplivlo výsledek :D ...byl jsem na sebe dost pyšný :D ...teď s odstupem času si říkám, jestli bych měl opravdu být pyšný na to, že znám ME líp, než naše dějiny... nutí mě to přemýšlet nad tím, co dělám se svým volným časem :D

...mimochodem, tvoje fanfikce, mi (dost) pomohla u jedné otázky... fakt si nepamatuju (z normální hry) ty jednotky, kdybych ji nečetl, byl bych u té otázky v tahu... :)
...jedna z těch možná záludnějších otázek...
...
jj, Sword, Shield a Hammer
Hany píše: ...což mě přivádí k myšlence... nějaké novinky se Světlanou? :D přece jen, příběh s kočkou v hlavní roli by byl super... ME:A se má odehrávat v daleké budoucnosti a (snad) všichni víme, co dokáže provést evoluce s kočkou... na to nám dává dobrou odpověď červený trpaslík :D ...ve výsledku by to bylo něco jako Blasto 2.0 :D
:marker:
...v daleké? Snad ne zase tolik daleké, nebo jo?
...ony s ní mají bejt nějaký novinky?
...
...zaslech jsem, že je v pohodě a dobře živená...páníček a panička se nedávno vzali.... :D
Právě, že víme, jak by to dopadlo - viz Fušál apod. - a to fakt nevim, jak bych napsal... :D
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kvíz

Příspěvek od Hany »

já vím, je to děsně off-topic... no právě díky tomu, by se to psalo úplně samo - mohl bys napsat cokoliv, co by se hodilo :D ...díky za novinky, Světlana se mi děsně zamlouvala, dokázala si mě získat už po pár větách o ní... co na to říct, zřejmě je to můj druh kočky :D

...no řekl bych, že tu cestu do druhé galaxie nesfoukli za den, podle mě byli vyslaní jako archa, když se situace zdála bez východiska - navíc, kdyby mohli jen tak cestovat mezi galaxiemi, nic by jim nebránilo v návratu, řekl bych, že to bude spíš jednosměrná jízdenka

abych ale nebyl OT úplně - ta otázka s městem - nevybavuju si, že by to bylo řečeno přímo ve hře... nebo snad jo?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

Hany píše:
abych ale nebyl OT úplně - ta otázka s městem - nevybavuju si, že by to bylo řečeno přímo ve hře... nebo snad jo?
...
Vidíš, to mě vlastně ani nenapadlo...ve hře to snad ani řečený neni, mam takovej pocit. Na wiki se o tom dá dočíst...a snad by se to dalo poznat i podle a Obrázek...v tom videu možná ňáký záběry vypadaj jako ten záliv...
Ale jo...já si paradoxně myslim, že s touhle otázkou problémy nebyly...v multiplayeru je totiž mapa Firebase: Vancouver...a to nejspíš bylo hodně určující...

...každopádně vidíš, že ty kvízový otázky budou vždycky subjektivně ovlivněný...já bych s timhle problém neměl právě kvůli tomu multiplayeru a tak jsem ji tam dal...někomu to možná bylo tak jasný...ale někdo MP nehraje a tuhle "značnou" nápovědu neměl...
...stejně tak otázka č. 19, kde jsem trochu zneužil svý znalosti...mně by hned po přečtení otázky byla odpověď jasná jak facka, ostatní to třeba takhle nemají...
...anebo ta angličtina...já jsem ovlivněnej tim, že hru mám v Aj a někdo, kdo to takhle nemá, tak je hnedka třeba ňák znevýhodněnej...

...TL;DR - všechny podobný věci, který produkuje jeden člověk, budou víc nebo míň subjektivně zabarvený osobností a "backgroundem" autora...tim, co mu třeba přijde normálnější a k čemu třeba má blízko - to se do toho může promítnout...ještě jsem nenarazil na věc, kterou by všichni mohli brát a chápat stejně a co by byla vyloženě "neutrální".
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kvíz

Příspěvek od Ronie »

17/20 nie je zlé :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kvíz

Příspěvek od Honzaleco »

Ronie píše:17/20 nie je zlé :)
..vůbec ne :)
...podle mě je 10-15 bodů dobrý; 15-19 bodů hodně dobrý...a jedinci, co mají 20, jsou opravdu dokonalí nerdi (samozřejmě v kladným slova smyslu)... :)
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Re: Kvíz

Příspěvek od Jerry501 »

Tak jak se ukázalo, jsem zde ta největší lama a looser :( neboť mé skóre je závratných 9/20 :((
, ale já opravdu mám ME rád =((
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Kvíz

Příspěvek od Krieg »

Takže, dohrát znovu celou trilogii a poté si dát kvíz ještě jednou :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět