Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od BatouT101 »

Já si Remaster pořídil. Zatím teda čekám na češtinu a pak si jej rád zahraju. Zatím co jsem viděl, tak ME1 je pěkně graficky oživená. Samozřejmě původní hry je možné si zahrát vždycky, to ničemu nebrání.

Oživení tohoto fora je problematické. Na to že ME série je převážně singel-playerová hra, tak si oblibu fanoušků stále drží, jen moc nových nenabírá. To že je to tady polomrtvé může způsobovat, že to tu není snadné najít a taky málo aktivních fanoušků, těžko říct... Životy většiny z nás se přirozeně, neustále mění a nic netrvá věčně...
Taky uvidíme co EA s ME tématikou plánuje nového, třeba se zase zaostří střed zájmu opět na ME vesmír.
Život občas umí překvapit. =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Urdnot
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: ned 10. úno 2013 20:15:19

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Urdnot »

Kultura fór už je dávno passé. I kdyby vyšel nový Mass Effect a měl enormní úspěch, tak nikdo nebude hledat fórum, ale radši se připojí na nějaký discord server. Tohle fórum je příliš specificky zaměřené a lokální na to, aby zaujalo větší počet lidí.

Mě osobně už hry ani tolik nezajímají. Sem se občas lognu z čisté nostalgie. Věřím, že ostatní to mají podobně.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od BatouT101 »

Jo. Asi to tak bude.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Green »

Urdnot píše:Kultura fór už je dávno passé. I kdyby vyšel nový Mass Effect a měl enormní úspěch, tak nikdo nebude hledat fórum, ale radši se připojí na nějaký discord server. Tohle fórum je příliš specificky zaměřené a lokální na to, aby zaujalo větší počet lidí.

Mě osobně už hry ani tolik nezajímají. Sem se občas lognu z čisté nostalgie. Věřím, že ostatní to mají podobně.
to tak bohužel je =)

a na nějaké změny jsem už příliš starý a časově vytížený. Takže až na tomto foru se za 2 roky neukáže ani živáček, teprve pak ho vypnu :D. Jinak to v plánu nemám.

Ale jinak, tohle forum provozuji už skoro 10 let!
"It was a long ride"
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od GamerClassN7 »

Green píše:
Urdnot píše:Kultura fór už je dávno passé. I kdyby vyšel nový Mass Effect a měl enormní úspěch, tak nikdo nebude hledat fórum, ale radši se připojí na nějaký discord server. Tohle fórum je příliš specificky zaměřené a lokální na to, aby zaujalo větší počet lidí.

Mě osobně už hry ani tolik nezajímají. Sem se občas lognu z čisté nostalgie. Věřím, že ostatní to mají podobně.
to tak bohužel je =)

a na nějaké změny jsem už příliš starý a časově vytížený. Takže až na tomto foru se za 2 roky neukáže ani živáček, teprve pak ho vypnu :D. Jinak to v plánu nemám.

Ale jinak, tohle forum provozuji už skoro 10 let!
"It was a long ride"
Ještě vych to nezahazoval pokud se nějak domluvíme jak sem psal v PM tak tás čeká dlouhá a zářivá budoucnost :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Odpovědět