Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Green »

Obrázek


Po odchodu obou zakladatelů studia BioWare převládají u fanoušků obavy o budoucnosti samotného tvůrčího celku a především her jako je Mass Effect a Dragon Age. Tyto obavy se rozhodl eliminovat Aaryn Flynn, generální ředitel BioWare Edmonton a Montreal, který na oficiálním blogu tvůrčího celku zveřejnil článek s jasným úmyslem, říci hráčům, že BioWare bude ve své práci pokračovat.

Pokud sledujete sérii Mass Effect, jistě si vzpomenete, že již několikrát se vývojáři nechali slyšet, že po trilogii plánují další díl.

"Výkonný producent Casey Hudson a jeho tým pracovali na trilogii Mass Effectu osm let. Jejich práce ale nekončí. Během příštích šesti měsíců vydáme další multiplayerový a singleplayerový obsah, včetně DLC Omega, jež vyjde na podzim," prozradil Flynn.

"Univerzum Mass Effectu je obrovské, Casey a jeho tým mají plány pro další velkou hru. Všichni bychom rádi od vás slyšeli nápady, kam dál máme směřovat sérii Mass Effect."

Jak si sami můžete všimnout, BioWare se snaží vyslyšet nápady a prosby samotných fanoušků Mass Effectu i Dragon Age, aby se neopakovala chyba jako v případě zakončení příběhu trilogie se Shepardem. Právě kvůli tomu dávají větší prostor fanouškům, aby se vyjádřili a řekli, jak by chtěli, aby pokračovala jejich oblíbená hra.

Kromě nového Mass Effectu a Dragon Age 3: Inquisition střádají v BioWare plány na zbrusu novou značku. U té chtějí využít novou technologii a opět předvést své schopnosti.



Obrázek

http://masseffectcz.com/?p=373 =*
http://www.zing.cz/novinky/13703/potvrz ... ass-effect
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Mass Effect bez Sheparda už nebude Mass Effect, toť můj názor :ninja:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Sadene »

Chci nový ME (please, se Shepardem) a VELMI jsem zvědavá na ten nový fictional universe... :))
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od GreenFlag »

Zatím nikde nic oficiálního není, že by Shepard neměl být, spíš je to jen strašák medíí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Zatím nikde nic oficiálního není, že by Shepard neměl být, spíš je to jen strašák medíí.
Já jsem právě myslela, že se oficiálně vyjádřili, že další ME je bez Sheparda... aspoň žiju v tom domnění :ninja:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
GreenFlag píše:Zatím nikde nic oficiálního není, že by Shepard neměl být, spíš je to jen strašák medíí.
Já jsem právě myslela, že se oficiálně vyjádřili, že další ME je bez Sheparda... aspoň žiju v tom domnění :ninja:
tak co já vím, bylo řečeno, že další díl z univerza ME bude, k osobě Sheparda se nevyjádřili, resp. její/jeho přítomnost v dalším díle ani nepotvrdili, ani nevyvrátili
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Sadene »

No já si právě pamatuju, že jsem četla něco v tomhle smyslu:

"Today (august 30) BioWare have announced that Mass Effect 3 will undoubtedly be the last game to feature Commander Shepard. BioWare’s Dr. Ray Muzyka had this to say on the subject…

“After this, Commander Shepard’s story is complete,” Mazuka told PC Gamer, adding that they were “correct” in suggesting that Shepard absolutely will not be present in any future games set in the Mass Effect universe.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od GreenFlag »

To se mi nezdá. Stejně už do toho Muzyka nemá co kecat.
Obrázek
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od damn00 »

Ashley-Sheppard píše:Mass Effect bez Sheparda už nebude Mass Effect, toť můj názor :ninja:
Shepard je len jeden!!! To je to isté ako keby dali film napr. Restaurant pána Septima a nehral by tam Louis de Funès.
Ja si ani neviem predstaviť, že by ho daboval niekto iný ako skvelý Filipovský. Proste niektorý ľudia a postavy sú nenahraditeľné.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 a Omega DLC potvrzeny

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:No já si právě pamatuju, že jsem četla něco v tomhle smyslu:

"Today (august 30) BioWare have announced that Mass Effect 3 will undoubtedly be the last game to feature Commander Shepard. BioWare’s Dr. Ray Muzyka had this to say on the subject…

“After this, Commander Shepard’s story is complete,” Mazuka told PC Gamer, adding that they were “correct” in suggesting that Shepard absolutely will not be present in any future games set in the Mass Effect universe.
a já pak později někde četla (po tom obrovském humbuku na nadávání na konce) vyjádření, kde se o osudu Sheparda nikdo nikde nezmínil, resp. zmínil, ale neuvedl, jestli je jeho/její příběh uzavřen nebo je možnost, že se objeví v pokračování. Ale můžeme jen spekulovat :?
Obrázek
Odpovědět