ME3 happy ending mód

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

ME3 happy ending mód

Příspěvek od Bouner »

Na Social Network se vyskytl Topic který má obsahovat download módu do hry který přepíše konec hry http://social.bioware.com/forum/1/topic ... x/14795358
Jsou přidány i 2 videa z tohoto módu, a mód prý odstraňuje starchilda takže prý zničíte reapery jednou provždy :) .
Zarážející je že pomněnili X dialogů takže Joker neuposlechne rozkaz odletět a je tam dokonce i pár nově nadabovaných scén + přidán Reunite možnost která určitě potěší ;) .

Edit:Zkoukl jsem videa a jsem mile překvapen na to že to je FanMade slušná práce ,a za hrubky se omlouvám je trošku pozdě :D ="
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: ME3 happy ending mód

Příspěvek od GreenFlag »

nice, sice tam jsou trhliny furt, opakujici se cinematiky a blabla... ale to zaverecne objeti nema chybu =*
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ME3 happy ending mód

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

to je moc hezký :* :\**/: na FanMade povedený, BW by se mohlo inspirovat
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: ME3 happy ending mód

Příspěvek od Sadene »

Wow! Znázornění bitvy bylo naprosto epic a dokud jsem to takhle neviděla, tak mi ani nedošlo, jak mi to tam vlastně chybělo!!!
Všechno super, jak jsem pochopila, je to ještě work in progress, takže doufám, že se mu třeba podaří odstranit toho zakrvaveného Sheparda...
Velký palec nahoru, jediná moje rýpavá poznámka je na credits song, který absolutně nesnáším (respektive nesnáším tu holčinu)
Obrázek
Odpovědět