Windows 8 a Mass Effect

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
GarrusSylar
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 01. úno 2013 11:42:41

Windows 8 a Mass Effect

Příspěvek od GarrusSylar »

Včera jsem nainstalovat nový windows 8, jelikož psali že vychází ze 7 tak jsem si myslel že by neměl být s ničím problém, jenže když jsem spustil ME3 multiplayer tak jsem zaznamenal menši lagy a sekání hry. Ale ne pořád jen když šla na mě vlna nepřátel tím pádem se používal i více schopností a nejspíš ta spousta efektů hru sekala jinak v klidu bez nepřátel se hra neseká. Na win 7 jsem tento problém neměl, jinak mam ME3 na Full Detaily win 7 v pohodě, win 8 problém. Nevíte co s tím?, jestli vyjde nějaký update pro win 8 v budoucnu byl bych rád a toto se nestalo jen u ME3 ale třeba také u |CS: GO.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Windows 8 a Mass Effect

Příspěvek od qqy »

Aktualizece ovladače GPU?
Podívej se, zda ti zbytečně neběží nějaké nepotřebné programy, zda se nespouštějí už při startu widlí...
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 8 a Mass Effect

Příspěvek od Green »

//přesunuto

//Green

=)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 8 a Mass Effect

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm bych videl problem v necem jinym nez ve W8 ja uz je mam cca od vanoc a zatim sem zadny problemy co se tyce her nezaznamenal, spis naopak to co byl problem ve W7 spusti a muselo se to resit slozite pres neofiko patche spousteni v reimu kompatibiliti jede v W8 bez problemu.

POdle me to bude zakopanej pes nekde v ovladacich nebo v pripojeni
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět