Mass effect trilogy

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Wittek
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 15. úno 2013 13:30:31

Mass effect trilogy

Příspěvek od Wittek »

Tak si říkám po letech, že bych si měl zkompletovat celou serii Mass effectu. Hodně jsem přemýšlel, že bych si koupil ME Trilogy, ale docela mě zklamalo, že tam nejsou všechna DLC. Myslíte si, že se vyplatí ještě počkat a doufat, že to jednou výjde v jednom balíku, až vydají i poslední DLC k ME3 nebo je lepší si Trilogy koupit hned a dokupovat chybějící DLC zvlášť?
Nejsem si jist, jak zrovna funguje nápkup DLC, ale na co si nemůžu šáhnout, to jako bych neměl. Když si udělat takovou sbírku, chci, abych měl v řadě na polici úplně všechno. :)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm jen nevij jak je to s DLC k ME1 vim ze neco bylo ale jak to sehnat netu co se tyce ME2 a ME3 tak tam to problem neni a me staci digitalni zbirka, police mam plny knizek hry by zabiraly zbytecne misto :-)

a vzhlzhledem k tomu ze se mluvi o ME4 tak teoreticky po jejim vydani mozna vydaj koplet teralogi se vsema dlc k prvnim 3 dilum
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Sadene »

Já bych ještě čekala... určitě ještě nějaká "complete edice" se všemi dlc (i s těmi, co mají vyjít) bude... Ale pokud nebude, tak mě neukamenuj :D
Obrázek
Wittek
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 15. úno 2013 13:30:31

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Wittek »

Díky za názory. Zatím si začnu místo hry sbírat kameny.. pro všechny případy. :D
Trochu mne mrzí, že když už konečně vydali souhrnou edici, tak že do ní dali jen některá DLC. Opravdu nechápu proč tam nedali alespoň všechny k ME 1 a 2.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Sadene »

Tak jsem si aktivovala v originu svoji kopii Mass Effect Trilogy :D
Můžete si povšimnout, po kolika kusech tam jednotlivé díly mám :P :P růžový štítek značí hry z Trilogy :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od JiAliZe »

Sadene píše:Tak jsem si aktivovala v originu svoji kopii Mass Effect Trilogy :D
Můžete si povšimnout, po kolika kusech tam jednotlivé díly mám :P :P růžový štítek značí hry z Trilogy :D
A tohle všechno stíháš hrát? Já mám doma ještě některé hry originál zabalené! Protože nemám čas na hraní =/
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Sadene »

JiAliZe píše:
Sadene píše:Tak jsem si aktivovala v originu svoji kopii Mass Effect Trilogy :D
Můžete si povšimnout, po kolika kusech tam jednotlivé díly mám :P :P růžový štítek značí hry z Trilogy :D
A tohle všechno stíháš hrát? Já mám doma ještě některé hry originál zabalené! Protože nemám čas na hraní =/
Vysokoškoláci :P :)) :-O
I když teď jsem začala hrát zas Skyrim a čeká mě Zaklínač 2 :$
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass effect trilogy

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja mam celkem impozantni seznam na steamu a vsechno co tam mam sem snad i dohral na originu neni moz z ceho vybirat ....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět