Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

OST je prostě famózní :\**/: :* :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Sadene »

Taky jsem ho poslouchala, sice nevím, co mám za verzi, ale přišlo mi to celkem krátké :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Taky jsem ho poslouchala, sice nevím, co mám za verzi, ale přišlo mi to celkem krátké :?
soundtrack??? Krátký? Já mám 25 písniček :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Sadene »

Tak to jsem měla nějakou zkrácenou verzi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Sadene »

Jen jsem ti chtěla dát vědět, že jsem začala hrát DeusEx :D zatím mě to baví, akorát mi všechno trvá strašně dlouho, než pokoumám, jak mám ty týpky sejmout tak, aby mě nikdo neviděl :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

super!!

Já na tom taky strávila dost času...ale pokud můžu poradit, nech si vylepši augmentaci Typhoon, to je výborná věc a mockrát se mi hodila, ba proti bossům osvědčila. Ale Adam je docela dobrý týpek, ne?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:super!!

Já na tom taky strávila dost času...ale pokud můžu poradit, nech si vylepši augmentaci Typhoon, to je výborná věc a mockrát se mi hodila, ba proti bossům osvědčila. Ale Adam je docela dobrý týpek, ne?
No Adam je rozhodně týpek, pořád si zvykám na jeho hlas, je takový... nějaký zajímavý :D
Já jsem zajela teprve tu první misi po tom, co tě zaugmentují, takže jsem ještě nevylepšovala... i když mám asi 2 bodíky... každopádně je mi jasné, že než se v těch augmentacích trochu zorientuju, tak bude konec hry a já to budu mít nastavené úplně blbě :D takže dík za radu ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:super!!

Já na tom taky strávila dost času...ale pokud můžu poradit, nech si vylepši augmentaci Typhoon, to je výborná věc a mockrát se mi hodila, ba proti bossům osvědčila. Ale Adam je docela dobrý týpek, ne?
No Adam je rozhodně týpek, pořád si zvykám na jeho hlas, je takový... nějaký zajímavý :D
Já jsem zajela teprve tu první misi po tom, co tě zaugmentují, takže jsem ještě nevylepšovala... i když mám asi 2 bodíky... každopádně je mi jasné, že než se v těch augmentacích trochu zorientuju, tak bude konec hry a já to budu mít nastavené úplně blbě :D takže dík za radu ;)
on je i povahově zvláštní, ale líbí se mi (neboj, na Kaidana fakt nemá :D s ním se nemůže měřit), ale rozhodně si vylepši Typhoon a velmi šikovná věc je augmentace na zádech, myslím, že to má ikonku padáku, díky tomu můžeš skočit z jakékoli výšky a nezabiješ se (a má to pěkný efekt kolem jeho těla) a pak hodně vylepšuj hackování, protože čím dál se dostaneš, tím vyšší level budeš muset hackovat. Ale nebudu ti do toho kecat víc, než už to dělám :D :D ale kdybys přeci jen chtěla poradit here I am ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Sadene »

No mi se vždycky líbil, jak byl v těch trailerech takový... slender... no takový "hubený", prostě pěkný, takže když jsem ho pak viděla v reálu ve hře, tak mě překvapilo, jak vypadal široce :D možná to mám nějak blbě nastavené, ale to se mi nezdá... každopádně to nastavení a celkově se v tom zorientovat, to pro mě bylo peklo :D
A díky za rady, když budu něco potřebovat, ozvu se ;)
Ty už jsi to dohrála?


Nebo se mi to zdá? Fakt mi přijde, že má poněkud užší ramena (líbí se mi :D) a i když je vypracovaný, tak to právě není takový ten divný nabušenec...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

mě se povedlo dohrát DLC Missing Link, ale DEHR zatím ještě ne, ale povedlo se mi aspoň pohnout se z toho přístaviště, takže pomalu postupuju dál.

Ale nezdá se ti to, na promofotkách a videích je dobře tvarovaný, hubený, ale vypracovaný, ty augmentované ruce se hodí k jeho stavbě těla. To, co z něj udělali ve hře je úplně něco jinýho. Tam ty ramenní augmentace krapet přehnali, vlastně dost :? vem si jen cinematic trailer, když se probudí z toho snu, tam je to super, ale pak dál má ramena zase jako barák

http://www.youtube.com/watch?v=Kq5KWLqU ... r_embedded
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Dohráno!!! :) :D :) slušně jsem se zapotila a ještě víc jsem si zanadávala, ale nebudu spoilerovat ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od GreenFlag »

Nějaká rychlá :D

Já bohužel skončil v číně u DE.
Konec jsem pak shlédnul na youtube. Zjistil jsem, že jsou nic moc a už jsem to nějak nedohrál ://
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Bouner »

Jak se těšíte na DE film? ( a nemyslím ten fan made který už má 1. "díl" ) .Hru jsem jinač dohrál včetně missing Link a musím říct že to má myšlenku dost+ ten malý spoiler co byl po titulkách na další DE? nebo na film? ale šlo tam i doktorku (neřeknu kterou :P ) .

DE má jinač nejlepší trailer asi za posledních pár let společne s ME2 co poslala Sadene :) ..nekoukal jsem na něj ale myslím to je ta 5min (Directors cut verze? ) nebo ten "live action" trailer?
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jj, je to ten pětiminutový cinematic trailer, který vážně žeru, moc se mi líbí :D

Jak se těším na DE film? Po pravdě, každý film, který byl udělaný podle nějaký hry, např. DOOM nebo Battleship, dopadl katastrofálně. Např. zrovna DOOM, až na těch pět minut z pohledu 1st person shooter tam nebylo ze hry DOOM skoro nic, snad až na Pinkyho a to, že se to odehrávalo na Marsu, ale jinak? Chtěli to natočit podle trojky, ale očividně nikdo z tvůrců hru neviděl ani z trailerů :? , takže na film DE se spíš netěším než těším. Už hrozili, že takhle natočí Rainbow Six nebo Ghost Recon, zatím z obojeho sešlo. A navíc si nějak neumím představit, kdo by ztvárnil Adama :ninja: ale kdybych se měla rozepsat na toto téma, byl by to velice dlouhý příspěvek.

Ten malý spoiler po titulkách (btw když už je o něm řeč, měl si tam taky jen titulky a obraz jen na pár vteřin úplně na konci? Nebo se mi někde stala chyba?)...nevím, na co tam měl být, jestli návnada na další DE nebo zda to mělo co do činění s DE, který vyšly před DEHR, ačkoli se děj odehrává až po Human Revolution. Netuším, ale někde jsem četla, že další DE s Adamem už nebude :(

SPOILER:
to GreenFlag: jako konce jsou poměrně na dvě věci, závěrečný bossfight byl dost odfláknutý, s Namirem jsem se zapotila o dost víc, zmetek jeden. Ale když konce ME někdo srovnával s DE, nevím, jak k tomu došel. Proto, že tam byly čtyři možnosti na výběr? Jo, bylo to odfláknutý, ale aspoň to Adam z výběru tří možností přežil a u čtvrtý umřel, ale jinak moc souvislosti s koncem ME3 nevidím. Ale měl bys to dohrát, docela si přišel o zábavu. Nebo si aspoň stáhni Missing link, to je taky slušný nářez :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Bouner »

Právě ten film bude podle předlohy DE ,a chcou aby to bylo buď velni kvalitní nebo vůbec ,ale prý už se ví i režisér atd ,takže bych se nebál že to bude kravina typu DOOM který fakt neměl nic společného :D .
Ten spoiler po titulkách byla audio stopa která říkala něco jak doktorce Reedove někdo nabídl nějakou práci v určité společnosti ( už nevím které) ,takže nevím zda to bylo před dějem DE:HR nebo po no , a to že řekli že DE enbude s Adamem někde ,zase dneska se nedá věřit skoro ničemu co řekne kdo dokud to člověk nevidí sám .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Bouner píše:Právě ten film bude podle předlohy DE ,a chcou aby to bylo buď velni kvalitní nebo vůbec ,ale prý už se ví i režisér atd ,takže bych se nebál že to bude kravina typu DOOM který fakt neměl nic společného :D .
Ten spoiler po titulkách byla audio stopa která říkala něco jak doktorce Reedove někdo nabídl nějakou práci v určité společnosti ( už nevím které) ,takže nevím zda to bylo před dějem DE:HR nebo po no , a to že řekli že DE enbude s Adamem někde ,zase dneska se nedá věřit skoro ničemu co řekne kdo dokud to člověk nevidí sám .
no má ho režírovat Scott Derrickson, který má na krku thriller/horror Sinister. Ten film jsem viděla a buď jsem moc náročná nebo to fakt stojí za dvě věci. Vážně se dost bojím jak by film mohl dopadnout :/ :/
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od GreenFlag »

Filmy podle herních předloh končí většinou fiaskem, takže tomu šance moc nedávám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Deus Ex vs Ghost Recon: Future Soldier

Příspěvek od Speedy »

Deus Ex jsem nehrál takže nedokážu posoudit, sice mě opoutávkama atd zaujala, ale nehrál jsem předchozí díly a nerad hraju pokračování her aniž bych hrál začátek. Nicméně Ghost Recon Future Soldier mám a musím říct, že je to velmi zdařilá, neříkám že nejlepší ale rozhodně zdařilá hra. Velmi se mi líbí animace postav ve chvíli kdy jste těžce pod palbou atd, nicméně největším lákadlem je asi multiplayer, bohužel jsem ho ještě pořádně nehrál, na coop potřebujete přátele a nikdo z okolí koho znám to nehraje. Takže v případě, že to někdo tuto hru má a chtěl by si zahrát coop tak mi napište ;)
Střízlivý nás nedostanou!
Odpovědět