Píseň ledu a ohně

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Píseň ledu a ohně

Příspěvek od dancer »

Nemůžu si pomoc :D .
Čtete někdo tuto skvělou a mega super ultra epickou serii? Popř. Sledujete někdo serialovou verzi ktere se jmenuje Hra o Trůny??
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Píseň ledu a ohně

Příspěvek od Swen von Walhallion »

n e jednak mam averzi k dílům kolem kterych vzika takovyhle hype navic mam zkusenosti ze u takhle dlouhym sag na pokracovani zacina kvalit klesat strme dolu ... a co se tyce serialu tak em videla asi prvni dve rady, sice to nebylo spatny ale obcas mi to prislo takovy bezobsazny (nevim jak moc se drzi serial knihy a kolik dilu/rad pripadne na jednu knuhu) a nepresvedcilo me to k tomu abych za to vydal penize kdyz vychazi tolik jinych knizek ktery proste musim mit, pac chcu dat dokupy komplet Fabiana mam rozjetejch jeste nekolik rad od pomern zajimavych autoru :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Píseň ledu a ohně

Příspěvek od dancer »

:O Mě se to pravěže strašně libi. Kdyby měla ta serie řekněme 20 dilu podle mě by to za moc nestalo ale takhle 10 co ma každa serie je akorat. Zatím jsou 2 serie a teď pujde třeti se stašně těšim. A knižky? Njelepší co jsem kdy četla a kvalita rozhodně neklesa. Ba naopak např. 2 knižka mě bavi vic než 1.
Samozřejmě je to jen muj nazor :) .
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Píseň ledu a ohně

Příspěvek od Speedy »

Příběh z knih Píseň ledu a ohně je ohromující, bohužel jsem knihy nečetl, jelikož jsem njdříve viděl Game of Thrones a číst knížku, když už víte jak to dopadne už nemá takovej náboj :D . Vím, že spousta věcí je tam jinak, minimálně jsem do těch knížek aspoň nahlédl, ale číst cca 500 stránkový knížky když vim co se stane neni ono :) prošel jsem si přibližně posledních sto stránek druhé knížky a pomalu se začítám do třetí, jelikož konec druhé série mě prostě nenechal klidným :D
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Píseň ledu a ohně

Příspěvek od dancer »

Já jsem teď tak v třenině 3. knížky a už se těším na novou sezonu serialu, Trailery vypadaj ohromě :) .
Obrázek
Odpovědět