Nejlepší "malá" DLC?

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Machi
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. led 2013 15:47:28

Nejlepší "malá" DLC?

Příspěvek od Machi »

Zdravím, vypadá to, že dalších DLC pro ME3 se již nedočkáme a mě zbylo 720 BP (tj. 4 malá DLC). Příběhová DLC mám všechna (kromě Pinnacle station), Genesis nechci a ME4 je zatím v nedohlednu (DA nehraji), tak by mě zajímal Váš názor na zbraňové/"oblečkové" DLC, resp. které stojí za to si pořídit.

Ještě bych měl dodat, že mám standardní verzi ME2 (s Cerberus network) a sběratelku ME3 (takže tady netrpím nedostatkem zbraní ani "oblečků").

Uvažoval jsem nad Aegis packem a zbraňovým balíčkem k ME2, ale ani jedno prý není žádné terno (moc recenzí jsem ale nenašel), tak nevím jestli nejít raději do AAP (všech tří) a k tomu asi nejlepší ze zbraňových.

P.S.: Píšu to do offtopicu, protože je to de facto průřezový dotaz a nehodil by se do sekce pro ME2 ani ME3. :-O
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Nejlepší "malá" DLC?

Příspěvek od jeňa_cz »

v mass effect 2 je zbranovej balíček, fire power pack myslim, je tam mattock, geth pulse shotgun a phalanx myslim

jinak kesler armor je dobrej a vypadá celkem slušně

alt. appearance pack v ME2 je dobrej, je tam armor pro mirandu takže už nevypadá jako štětka

toť muj nazor =)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší "malá" DLC?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no me se libej vsechny hlavne ten ohoz pro garuse uz neni rozstrilenej takze nevypada jako houmles co nam an i na to aby si dal dokupy vystroj :-P
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejlepší "malá" DLC?

Příspěvek od Sadene »

Já souhlasím s Greenem, a pokud bych fakt nevěděla, co s body, tak bych si prostě pořídila ty oblečky, no :-O
Obrázek
Odpovědět