Ahoj jsem nováček =)

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Honzaleco »

Vezmi to po pořadě. Nejdřív kupuj ty nejlevnější za 5k - rychle dostaneš základní zbraně na X a hlavně budeš chtít mít na maximum základní příslušenství ke zbraním (Weapon Mods). Pak balíčky za 20k, po vymaxování zase ty dražší...

...nebo podle úrovní: Když budeš ze začátku hrát hlavně bronz, kupuj nejlevnější balíčky. Jakmile se přesuneš na stříbro, tak ty "Veteran Packy" a možná i nějaké "Spectre Packy". Pak už jsou Tvé možnosti otevřené...

..nejlepší zbraně jsou samozřejmě Ultra-Rare, ty černé karty..ale protože jsou velmi vzácné, chodí opravdu málo a jen z balíčků za 60k a 99k. Ale nejsou nutné k dobrým výkonům...kupuj podle toho, abys měl co nejvíc věcí v inventáři a mohl z čeho vybírat.
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

tak jsem včera zkoušel novou postavu toho krogana warlorda a pro me nic moc proste je totalne pomalej , sice hodne vydrží a stim kladivem je super ale není to pro ta pohyblivost musí být
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no krogan muze aspon behat na rozdil od jugernauta ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

no ale zase ten jugernaut mě zaujal svými schopnostmi, ten krogan nic moc jedine co dela je že ma brnění a potom si pouze přepinaš jaké kladivo použiješ pro meele utok, a to pro mě moc není
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

jak mam udelat tenhle vikend ukol? myslim tim jak mam extrahovat tu postavu?
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

sice jsem ještě víkendovou misi nehrála, ale předpokládám, že musíš mít úspěšnou extrakci s postavou z DLC Reckoning...jednu z nich si dostal v Gift Packu
Obrázek
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

ano přesně tak , ale ja nevim co to znamena nebo jak to mam udelat přesneji
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jereme píše:ano přesně tak , ale ja nevim co to znamena nebo jak to mam udelat přesneji
zkrátka musíš vydržet až do konce, kdy pro tebe a tvůj tým (pokud nehraješ solo) přiletí raketoplán a vyzvedne vás, čili musíš přežít všech jedenáct vln s onou postavou
Obrázek
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

aha tak proč to nenapišou rovnou =) dik
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

protože to by bylo moc jednoduché :D :D nemáš zač ;)
Obrázek
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

tak jsem tu zas =) jaká je ted víkendová soutěž? nějak mi to nic neukazuje
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Honzaleco »

Víkendová soutěž je mi jedno, protože si ji stejně nemůžu splnit! GRRRR!!!!

:))

...j/k, úkolem na tenhle víkend je vyzvednutí s jakoukoli postavou proti každé ze čtyř frakcí. Jednou na Stříbru/Zlatu a jednou na Platině.
Ještě dodám, že splněním platiny se automaticky započítá i ta "lehčí" část operace. Takže...dej si čtyři platiny proti každému nepříteli a máš obě dvě části.
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

na platinu nemam vybavení
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Honzaleco »

Myslíš? Já myslím, že máš...a třeba o tom ani nevíš.

Acolyte vypadá dobře...zkus ho hodit na asari huntressku a můžeš vyrazit. Buď Acolyte nebo Wraith (říkám speciálně kvůli Swenovi :-) )

Zahrál bych si s tebou, kdyby to šlo...to bychom ale nesměli být na jiných platformách a mně by musel fungovat...no nic.
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

chtěl jsem se zeptat ted už žádné výkendové úkoly nejsou?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Honzaleco »

Ne.
Zbraně, které se dostávaly v balíčcích za úspěšné splnění operace, byly přeřazeny do kategorie Ultra Rare zbraní, které je možné získat nákupem v obchodě.

To znamená, že od té chvíle by Commendation Packy neobsahovaly nic jinak nedostupného, tudíž už nemá cenu je rozdávat a vzhledem k tomu už není důvod dělat víkendové operace (budeme-li považovat rozdávání Com. Packů jako "důvod").

MP soutěž dvojic bude trvat ještě pět dalších víkendů. Pokud v květnu nebudou MP servery definitivně shozeny (věřím, že ještě ne), budu se tím nějakým způsobem zabývat...mám v hlavě pár nápadů na "znovuoživení" těchto operací, aspoň zde na fóru.
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

hmm to je škoda, docela to byly jednoducho ziskane ultra věci =) jinak jak jsi myslel že by se shodily ME servery? jako že multi už nepude?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od Honzaleco »

Jo. MP jednou EA přestane podporovat a myslím, že dojde k vypnutí serverů, které měly na starosti jeho funkčnost, služeb, které nám umožňují hrát právě tuto hru apod. Já samozřejmě doufám, že to bude co nejdýl...
...ale můžeme asi očekávat, že až třeba vyjde nová hra z ME univerza (což asi hned tak rychle nebude), tak už nebude možné hrát multiplayer ME3. Tím spíš, jestli nová hra bude obsahovat podobný MP element.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od qqy »

Honzaleco píše:Jo. MP jednou EA přestane podporovat a myslím, že dojde k vypnutí serverů, které měly na starosti jeho funkčnost, služeb, které nám umožňují hrát právě tuto hru apod. Já samozřejmě doufám, že to bude co nejdýl...
...ale můžeme asi očekávat, že až třeba vyjde nová hra z ME univerza (což asi hned tak rychle nebude), tak už nebude možné hrát multiplayer ME3. Tím spíš, jestli nová hra bude obsahovat podobný MP element.
No, ono bude záležet hlavně na tom, kolik lidí to bude hrát a kolik lidí bude kupovat BW body do ME MP...
Obrázek
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: Ahoj jsem nováček =)

Příspěvek od jereme »

tak to jo, ja jsem nekde četl že na ps4 by mel vyjit MS4 v roce 2015
Odpovědět