hry

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

hry

Příspěvek od orion »

Ahojte právě si chci koupit novou hru na PC,ale nevím jakou tak se vás ptám. Moje hry jsou
:Alan Wake (+ DLC The Signal a The Writer)
:Mafia I a II (+ všechna DLC)
: Deus Ex Human Revolution (tam nevím jak stáhnout DLC)
:Zaklínač 1 a 2
:Crysis 1 a 2
:Call of Duty MW3
:Minecraft
:Mass Effect 1,2,3 (+všchna DLC až na pinnacle station[kde ji najdu?])
:Assassins Creed :Revelations a 3
:Need for Speed Undercover
: DiRT 3
:Battlefield 3
dík
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

DLC na DEHR, alias Missing link, si musíš zaplatit, jako vždy, ale nenainstaluje se ti do hry jako takové, jako je tomu u ME, ale budeš ho mít v knihovně jako novou položku, příběh má zhruba pět hodin (když jedeš jen tu základní linii). Zakoupíš podobně jako DLC do ME, stahovat by se ti to mělo začít samo a Steam ti pak dá vědět, že Missing link můžeš hrát, ale jak říkám, je to samostatná věc, neistaluje se to do hlavní hry, tak Deus Ex mít zapnutý nemusíš

edit: a o nás chceš doporučení, jakou novou hru, krom těch, cos tu vypsal, by sis měl koupit? Za mě hlasuju pro Ghost Recon: Future Soldier
edit2: a Pinnacle station se snad dá koupit na originu v obchodě
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: hry

Příspěvek od dancer »

Tak ja mam třeba Borederlands 2 na PS3 a nemužu si to vynachvalit. Fakt supr hra. Nebo nová Lara (Tomb Raider) neni špatna (mam tež na ps3) ale ta teď vyšla takže je asi pořad dost draha. No a před vydanim muj favorit rozhodně doporučuji Dámy a pánové Bioshock Infinite :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: hry

Příspěvek od qqy »

Crysis 3.
A... co třeba Portal (2)?
Naposledy upravil(a) qqy dne sob 23. bře 2013 20:40:29, celkem upraveno 3 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

qqy: mám pocit, že on/a vypsal hry, které už vlastní a po nás chce, abychom mu poradili, jakou další hru si má pořídit
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: hry

Příspěvek od qqy »

Ashley-Sheppard píše:qqy: mám pocit, že on/a vypsal hry, které už vlastní a po nás chce, abychom mu poradili, jakou další hru si má pořídit
Takhle to dopadá, když člověk moc hraje, proto jedna rada, nic nekupuj, zblbeš jako já!
Obrázek
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: hry

Příspěvek od orion »

qqy píše:
Ashley-Sheppard píše:qqy: mám pocit, že on/a vypsal hry, které už vlastní a po nás chce, abychom mu poradili, jakou další hru si má pořídit
Takhle to dopadá, když člověk moc hraje, proto jedna rada, nic nekupuj, zblbeš jako já!
Já potřebuju něco co budu hrát mezi Mass Effectem, a s "nákupem" se neboj. :D (a jsem mužského pohlaví)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Green »

Nikde nevidím TES: Skyrim =)

Pak ze strategií třeba Starcraft 2 nebo Sim City.

Tomb Raider taky teď válí a Far Cry 3 taky není špatná odreagovačka.


btw:
Pinacle Station koupíš na Originu jako samostatnou hru/dlc, ale přijde mi to jako už zbytečná koupě, když je v DLC Citadele obdoba nazvaná Armax aréna.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: hry

Příspěvek od Bouner »

Není špatné "DLC" na Alan Wake, je to trošku jinak pojaté ale zajímavě udělaná storyline+to naznačí pár věcí do AW2 :) .Bioshock po recenzích a videích vypadá na hru roku společně s Tomb Raider u mě tedy, popř ještě Starcraft 2 koho to baví no.
Obrázek
tygerd
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: pát 15. bře 2013 16:26:51

Re: hry

Příspěvek od tygerd »

World in Conflict - pro mne nejlepší RTS hra vůbec, zasazená do období studené války, kde SSSR vyhlasí válku zemím NATO, ta hra už je několik let stará, ale přesto má impozantní grafiku (když pominu animované filmečky), skvělou hratelnost a hodně dobrou příběhovou linii. Ve své době to byla i vynikajicí multiplayerová hra, teď většinou servery zejí prázdnotou. Vyšel k tomu i DLC, ale to nestojí ani za warez.

Ve tvé sbírce nevidím Dragon Age! Konkrétně Dragon Age Origins (případně i datadisk Awakening). Dragon Age 2, alespoň mě vůbec nebavil takže ti ho nemůžu doporučit.

Je smutné, že ti zřejmě musím představit serii Total War. Dokonalá tahová strategie. Momentálně má vyjít Rome 2 Total War, takže bych určitě na tuhle pecku uchoval peníze. Pokud chceš starší díly, tak nešlapneš vedle se Shogun 2 Total War (16. století v Japonsku) a Empire Total War (ačkoliv trošku starší, stále dobrá strategie z 18. století). Za zkoušku určitě stojí i sedm let starý Medieval 2 Total War.

Z novějších dílů ti mohu doporučit Tomb Raider nebo Far Cry 3. Sniper Ghost Warrior 2 mě vůbec nenadchnul, necítil jsem se jako odstřelovač. Za to by tě mohl bavit Sniper Elite 2.

Ze starších her by ti ve sbírce určitě neměl chybět Portal 1/2, jelikož to má hodně dobrý příběh a zajimavou hratelnost.

TES Skyrim by taky nebyl špatnou volbou, pokud ti nevadí, že kůň umí běhat po skalách o sklonu 80° :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Když může MAKO jezdit po skále s 90% sklonem... :D
Obrázek
tygerd
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: pát 15. bře 2013 16:26:51

Re: hry

Příspěvek od tygerd »

Ashley-Sheppard píše:Když může MAKO jezdit po skále s 90% sklonem... :D
Na tom něco bude :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: hry

Příspěvek od qqy »

tygerd píše:
Ashley-Sheppard píše:Když může MAKO jezdit po skále s 90% sklonem... :D
Na tom něco bude :D
Obrázek
Jéé, tohle jsem měl jako profilovku na staré ME HW!
PS. já to měl ještě otočené, takže to Mako bylo vzhůru nohama.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Ester »

ty sis ho furt otáčel co pamatuju
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: hry

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja maku rikal grasshopper pac ta **** pri sebemensi nerovnosti skakala snad az na obeznou drahu

a co se tyce her tak muzu jedine doporucit Skyrim a Fallout New Vegas za RPG diky silene moderske komunite sou to hry co se neustale vyvji (skyrim mam po 400h jete furt nedohranej )

Za RTS urcite serie Total War, pokud chces neco vic HC tak Cossacs eoropan wars nebo jak se to menuje a samozrejmne obligadni Starcraft 2 kterej ma vic nez slusnou kampan u ubou dilu a multak je nesmirne navykova vec.

A pak Saints Row the Third, sice nic extra pribeh etc ale je to neuveritalna psina :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět