Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Levik89 »

90procent chlapů, kterým vadí homosexuálové mají sami problém se svou sexuální orientací ;)
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Alfajk »

Levik89 píše:90procent chlapů, kterým vadí homosexuálové mají sami problém se svou sexuální orientací ;)
thats right ! vzdycky jsem si pripadal divne,kdyz se me libej zensky :banana:

...jde o to,ze to s tim,ze shepard neni a nebude gay,bylo v oficialnim prohlaseni...a skutek utek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Alfajk píše:
Levik89 píše:90procent chlapů, kterým vadí homosexuálové mají sami problém se svou sexuální orientací ;)
thats right ! vzdycky jsem si pripadal divne,kdyz se me libej zensky :banana:

...jde o to,ze to s tim,ze shepard neni a nebude gay,bylo v oficialnim prohlaseni...a skutek utek
Sorry, ale to psali i o Shepardové... proto Liara není oficiálně ženská... a vida, máme tam lesbu hned od jedničky ;) O_o
pokrytectví na druhou :$ :$
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:
Levik89 píše:90procent chlapů, kterým vadí homosexuálové mají sami problém se svou sexuální orientací ;)
thats right ! vzdycky jsem si pripadal divne,kdyz se me libej zensky :banana:

...jde o to,ze to s tim,ze shepard neni a nebude gay,bylo v oficialnim prohlaseni...a skutek utek
A kdo tě nutí, aby byl TVŮJ Shepard gay? můžeš klidně zůstat u Liary, Ashley, Mirandy, Tali nebo Jack, nikdo ti nevnucuje, abys měl vztah s Kaidanem nebo Cortezem.

Jasný, že lesby jsou akceptované ale chlapi homosexuálové... to je prostě nejsmrtelnější hřích.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Levik89 »

Zajímalo by mě procento chlapů, kteří hráli za femShep a vyzkoušeli romanci s chlapem :-D

Já za ní hrál jednou, a překvapivě, ano, byla to lesbička :-D
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Levik89 píše:Zajímalo by mě procento chlapů, kteří hráli za femShep a vyzkoušeli romanci s chlapem :-D

Já za ní hrál jednou, a překvapivě, ano, byla to lesbička :-D
Ano... to "VELICE" překvapí... :D :D :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Alfajk »

Lady Grey píše: Jasný, že lesby jsou akceptované ale chlapi homosexuálové... to je prostě nejsmrtelnější hřích.
kdyz te to tak zajima...tak treba proto,ze se drzim "predlohy"
http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9026170" onclick="window.open(this.href);return false; a treba http://io9.com/5890426/why-did-bioware- ... s-effect-3" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Levik89 »

Tak je to stejně lákavý, jako pro ženskou hrát za maleShepa a zkusit si gay romanci, no ne? ;) Pokud ne... tak který pohlaví je tu vlastně pokrytecké :O
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Levik89 píše:Tak je to stejně lákavý, jako pro ženskou hrát za maleShepa a zkusit si gay romanci, no ne? ;) Pokud ne... tak který pohlaví je tu vlastně pokrytecké :O
Já nic neříkám, mě je jedno, že je možnost femShep zapojit se se ženou... z toho vědu nedělám, nepobuřuje mě to a ani nevolám po svěcené vodě.

Alfajk - to je vytržené z kontextu... doslovně. Já tu větu myslela všeobecně, ne jen na ME svět. Vždyť to tak je.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já snad omdlím, tak lesbický sex není kontroverzní, ale když se chtějí spolu zašmajchlovat dva chlapi... tak to je něco nepřístojného? WTF???
A že Shepardová může být lesba už od ME1? Tudíž do ME3 nepřidali opravdu žádnou lesbickou romanci, ta je tam od začátku... a budete se divit, i gayové hrají Mass Effect!
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Alfajk píše:Gay romance tam vubec nemeli bejt,je to nechutny,shepard proste neni teplej,tecka

co by se delo mezi jamesem a kaidenem je trosku jinej pribeh :mrgreen:
To že tam byly Gay romance, tak to neznamená že Shepard/ová je definitivně Gay/Lesba !!! Pokud si ovšem nebudeš přát aby jím byl/a ;) !!! Když ti je tato orientace tolik nepříjemná a proti srsti, tak tam je mnoho možností jak Mass Effect hrát jako klasický heterosexuál a v ME3 můžeš Kortéze ignorovat a obcházet ho velkým obloukem.
Mě se tedy nikdy nestalo že by na mě vyloženě skočila nějaká postava stejného pohlaví jen zduvodu rozhovoru s ní. :D

P.S.: Mass Effect je celý o toleranci mezi lidmi a jinými rasami a nikomu nic nevnucuje. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Alfajk »

BatouT101 píše: Mě se tedy nikdy nestalo že by na mě vyloženě skočila nějaká postava stejného pohlaví jen zduvodu rozhovoru s ní. :D
jo corteze me ani nepripominej,pri prvnim hrani se me zabil v raketoplanu pri utoku na Zemi,potom jsem zjistil,ze s nim musim pokecat tam na baru a z toho "ze si pratele daji sklenku" najednou byla hned gay romance,stacilo tak malo...bohudik za load :P
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Alfajk píše:
BatouT101 píše: Mě se tedy nikdy nestalo že by na mě vyloženě skočila nějaká postava stejného pohlaví jen zduvodu rozhovoru s ní. :D
jo corteze me ani nepripominej,pri prvnim hrani se me zabil v raketoplanu pri utoku na Zemi,potom jsem zjistil,ze s nim musim pokecat tam na baru a z toho "ze si pratele daji sklenku" najednou byla hned gay romance,stacilo tak malo...bohudik za load :P
Load ani nebyl třeba, stačilo odpovědět že se budeš raději koukat na dámy. :P Ale člověk se občas může překliknout. :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Wow, tady se to rozjelo...a raději se nebudu vyjadřovat, protože by třeba moje reakce mohla někomu přehaná...sadene ví, jaký je můj názor na lesby a homosexuály... Lesby jsou cool, při homosexuálech jsou všichni zarytí křesťané (a s tím běžte do prd..e)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kenneth »

Ashley-Sheppard píše:Wow, tady se to rozjelo...a raději se nebudu vyjadřovat, protože by třeba moje reakce mohla někomu přehaná...sadene ví, jaký je můj názor na lesby a homosexuály... Lesby jsou cool, při homosexuálech jsou všichni zarytí křesťané (a s tím běžte do prd..e)
nevyjadřuješ a nakonec to řeklas

Kaidan vždy v 1 umřel a jsem rád jednou sem si upravil save a ve 3 jsem zjistil že se z něj stal ubrečený telenovelák
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Levik89 píše:Tak je to stejně lákavý, jako pro ženskou hrát za maleShepa a zkusit si gay romanci, no ne? ;) Pokud ne... tak který pohlaví je tu vlastně pokrytecké :O
Mám upravenou save za MaleShepa, kde může v ME1 romancovat Kaidana... to mám importované do ME2 a hraju s tím v ME3.
A víš co? Líbí se mi to :$ :$
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Věř mi, že toto byla velmi, ale opravdu věmi zkrácená verze toho, co bych jinak napsala :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Levik89 píše:Tak je to stejně lákavý, jako pro ženskou hrát za maleShepa a zkusit si gay romanci, no ne? ;) Pokud ne... tak který pohlaví je tu vlastně pokrytecké :O
Mám upravenou save za MaleShepa, kde může v ME1 romancovat Kaidana... to mám importované do ME2 a hraju s tím v ME3.
A víš co? Líbí se mi to :$ :$
You rock, honey!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Tak zas nějaká ta duševní strava :$ :$
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tohle bych právě chtěla dělat ;)
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Tak ten druhý obrázek... :* hádám, že kdyby se Kaidan nepřihlásil k Alianci, mohl by klidně dělat "slipového" modela... by Calvin Klein... :-O Myslím, že by mu to vynášelo víc, než být důstojníkem.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět