Naše milovaná Liara T'soni

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Sadene »

Tak já nechci nic říkat, ale že Liara měla POUZE dlc sama o sobě ale chudinka nebyla v ME2??? A co dostal Virmire survivor za dlc k ME2.. na jak dlouho se na tom Horizonu objevil... s jakýma úkolama jsme mu tam pomáhali??? Hmmm?
Ale tak jistě, nebudu rýpat. Ten článek mi přišel podařený a autor tam vznáší pár opravdu zajímavých (a pro mě i pravdivých) bodů...
co se týče přeměny či vývoje Liary... no o tom raději pomlčím... ale zajímalo by mě, co tím myslíš ty. A to z čistě akademického hlediska, nechci rýpat :)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od BatouT101 »

Já vám nevím, ale mě to přijde pouze jako názor jednotlivce, s kterým se může a nemusí každý ztotožnit. Větší váhu bych tomu nedával. :? Některým lidem se Liara líbí jiným nevadí a další ji prostě nemohou vystát. Stejně to je jak u ostatních postav. ;)

Sice se může objevovat častěji na mnoha misích ale to podle mě nemá s romancemi mnoho společného. Liaru jsem bral jako to "jádro" Shepardova týmu které bylo s ním již od ME1, podobně jako Garus, Kaidan/Ashley, Joker a pod.... kteří byly více provázáni s vyprávěním příběhu ME.
Bohužel/bohudík Mass Effect byl tak rozsáhlý že se nemohly vývojáři věnovat po této stránce všem charakterům, jelikož by si to vyžádalo mnohem víc času a mnoho jiných problémů. Jak již tu bylo zmíněno. Autoři si musely stanovit priority a tou byl jistě příběh, prostředí a děj. Romance se snažily také vyvážit ale zase je to o kompromisu. Shepard/ová měla určitě možnost minimálně se dvěma postavami mít (po technické a vizuální stránce) propracovaný vztah. Liara podle mého odhadu byla prostě mezi nimi. Mě to tedy nevadilo.
Naopak v ME2 Liara neměla romanci vůbec a ve hře se jen mihla. DLC to byla příběhová záležitost kde zase prakticky nešlo o žádnou romanci krom jednoho setkání u Sheparda v kajutě. Za to měl hráč zase více jiných možností v romancích.

Liara byla prostě taková jaká byla a je pravda že z jejich rozhovorů a reakcí, byla očividně zamilovaná do Sheparda ale ten měl možnost odmítnout a vybrat si někoho jiného a pokud hráč chtěl, častěji být se svým oblíbeným charakterem, tak měl možnost jej brát na mise. (Pokud ovšem ta postava neměla pevné místo jinde.)

Více méně si myslím že se jim to dařilo ukočírovat aby se hra nevymkla i když jsem taky byl trochu zklamaný z několika věcí (jednou z nich byla samozřejmě také "romance" :D s Tali kterou mnoho hráčů také nemusí...) ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Green »

Souhlasím s Batau.

Já vesměs jsem nikdy nebyl zaujatý nějakým charakterem, ani Kaidanem, ani Mirandou, Tali apod (ostatně, když jsem hrál porpvé ME1, tak jsem hodně váhal na Virmire). Některé jsem měl rád více či méně, ale s každým jsem vždy diskutoval a poslouchal jejich rozhovory, protože mě bavili a vždy v nich bylo něco zajímavého. Pak přijdu na BSN a vidím tam (bez urážky) "Talimancery" , jak nadavají na "Liaristy" a naopak.

Celkem smutné.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Lady Grey »

Osobně si teda myslím, že problém je někde jinde. Chci říct, že Liara těží VĚTŠINY popularity u mužské komunity hráčů, která je samozřejmě větší něž ta ženská... ( plus od dob Avatara jsou modré mimozemšťanky prostě kurzu... :D ). A proč by povolná a věčně zamilovaná Liara ( i když její city neopětujete, je na ni vidět, že prostě něco pořád k tomu Shepardovi cítí ) netěžila popularitě... vždyť udělá Shepardovi, co mu/ji na očích vidí. A kdyby jen Shep lusk/a prsty, tak přiletí jak poslušný pejsek. Proč by pak u těch chlapů vlastně populární nebyla, řekla bych, že si jí nejspíš cení pro jiné vlastnosti... :D :D :D :D ( a ne, že mě teda někdo označí za feministku... to si teda rovnou vyprošuji :D )

Mě teda ta její proměna spíše byla dost nepříjemná.... vygradovalo to ve chvíli, kdy v ME3 po léčbě genofágu a sundaní Smrťáka Kalrosem, zajdete k ni do kajuty a ona řekne ty svý info sondě, že ať kouká vyřídit Kroganům, ať se nepřibližují k tomu mrtvému Smrťákovi. Ovšem to řekne takovým tónem, že to těm Kroganům v podstatě nakazuje... já osobně nevím, kdo si k**va myslí, že je, aby říkala, co mají dělat Krogané na SVÉ domovské planetě, ale to že je nějaký průměrný broker (ale ano, jako stínový broker nestála za nic) ji nedává právo rozhodovat o tom, co mají jednotlivé druhy dělat na své planetě. Plus teda ten její komentář, že když je genofág vyléčen, tak už Krogané nemají důvod se držet dál, že? (přitom celou dobu lezla Wrexovi do análu, že si jeho druh lék zaslouží)... na mou duši jsem ji chtěla v tu chvíli jednu vrazit.

P.S. Neříkám, že Liaru nesnáším, prostě na žebříčku popularity v mém případě okupuje poslední příčky (podobně jako Grunt nebo Thane).

Edit - Greene, klidně si ráda nějakou tu urážku na adresu Tali poslechnu (jako třeba, že je to malá kvarianská d*vka, když mi leze do zelí... to neví, že na chlapa kamarádky se nesahá? bych ji přes tu helmu oči vyškrábala) :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od GreenFlag »

P.S. Neříkám, že Liaru nesnáším, prostě na žebříčku popularity v mém případě okupuje poslední příčky (podobně jako Grunt nebo Thane).
Ehm, poprvé vidím někoho, kdo nemá rád Thana a dokonce ani Grunta. :D

já osobně nevím, kdo si k**va myslí, že je, aby říkala, co mají dělat Krogané na SVÉ domovské planetě, ale to že je nějaký průměrný broker (ale ano, jako stínový broker nestála za nic) ji nedává právo rozhodovat o tom, co mají jednotlivé druhy dělat na své planetě.
Heh, nenapadlo tě třeba, že to bylo za účelem, aby se nějaký krogan nezranil, nebo nerozmontoval a rozkradl jeho části? :D

klidně si ráda nějakou tu urážku na adresu Tali poslechnu (jako třeba, že je to malá kvarianská d*vka, když mi leze do zelí... to neví, že na chlapa kamarádky se nesahá? bych ji přes tu helmu oči vyškrábala) :D :D
Máš ráda vůbec nějakou postavu v ME? (Kromě Garruse)? =)
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od dancer »

Cítíte ten smrad?? Smrdí to tu velkou hádkou :D . Třeba taková Aria což je pro mě postava se skvělým potenciálem nemá skoro žádnej prostor.
Obrázek
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Lady Grey »

GreenFlag - no, představ si to, já nemám ráda Grunta ani Thana... to je věc. Hold, vše je v životě poprvý.
;) ;) ;)
Vzhledem k tónu jejího hlasu pochybuji, že se stará o to, jestli nějaký Krogan bude zraněn... prostě si myslí, že jako Broker může všechno... ty je to celkem fuk, klidně ať je tam zraněná rota Kroganů.

A poslední šokující představa... ano, mám ráda i jiné postavy než Garra... Jako Samaru, Jack, Jokera, Mordina, EDI, Kaidana, Legiona a i Tali, jen mi vadí, že mi v ME3 leze do zelí... ty by si to jen tak přehlížel, kdyby někdo lezl do tvého teritoria... poznamenám, že vědomě lezl.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od GreenFlag »

Back to topic

Nejnovější od Mallyxe. =*
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od BatouT101 »

Lady Grey píše:....
Vzhledem k tónu jejího hlasu pochybuji, že se stará o to, jestli nějaký Krogan bude zraněn... prostě si myslí, že jako Broker může všechno... ty je to celkem fuk, klidně ať je tam zraněná rota Kroganů.
...
Tento moment si také pamatuju. Podle mě je to akorát vytržené z kontextu a nemyslím si že by někomu něco přímo přikazovala. Ten její rozhovor hráč stejně neslyší celý a vstoupí až ke konci kdy řekne aby se k tomu Reaperovy prostě nepřibližovaly. (Proto taky třeba ten tón) ;) (Což je i podle mě rozumné). Navíc Liara komunikovala jen se svými agenty (stínového prostředníka) aby je ochránila. Kteří potom postupují podle těchto informací ale určitě by se našla i taková skupinka Krogenů nebo jiných tvorů kteří k tomu Reaperovy stejně ze zvědavosti půjdou i přes varování a budou z toho vraku Reapera pravděpodobně idoktrinováni, jak se již ve hře několikrát stalo. :P Nebo je zabije některé z těch zvířat které žijí v těch ruinách. :$
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Sadene »

dancer píše:Cítíte ten smrad?? Smrdí to tu velkou hádkou :D . Třeba taková Aria což je pro mě postava se skvělým potenciálem nemá skoro žádnej prostor.
Třeba taková Aria mi nikdy nepřišla extra zajímavá...
Jinak souhlas Lady Gray :))


SPOILER ALERT
BTW... kde je možnost v DLC Citadela vrazit jednu Liaře, nebo jí aspoň vynadat? To že se objevil nějaký klon, je přece zcela její chyba... ona přece dobrovolně (a jelikož je tak strašně chytrá, tak i určitě s velkým rozmyslem) vydala tělo Sheparda TERORISTICKÉ organizaci, aby si s ním pohráli? Nebo to jí mám za to jako poděkovat???
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Lady Grey »

Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
billyguy
Vojín
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 28. bře 2013 14:56:40

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od billyguy »

Pokial viem tak v Lotsb je možnost sa s nou rozist respektive nepustit ju na palubu Normandy ked nesuhlasis s tym ze sheparda vydala Mirande.
Obrázek
Uživatelský avatar
billyguy
Vojín
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 28. bře 2013 14:56:40

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od billyguy »

Lady Grey píše:Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
A vy damy slintate nad Kaidanom a osobne tiež by som nepovedal ze jedine čo na nom obdivujete je jeho charakter : :?
Naposledy upravil(a) billyguy dne stř 17. dub 2013 21:20:09, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Lady Grey »

billyguy píše:
Lady Grey píše:Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
A vy damy slintate nad Kaidanom.
S dovolením, já slintám nad Garrem, aby bylo jasno. ;) A vzhledem k tomu, že Turiani nejsou krasavci od přírody, můj argument nemůže být použit proti mně. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
billyguy
Vojín
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 28. bře 2013 14:56:40

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od billyguy »

Lady Grey píše:
billyguy píše:
Lady Grey píše:Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
A vy damy slintate nad Kaidanom.
S dovolením, já slintám nad Garrem, aby bylo jasno. ;) A vzhledem k tomu, že Turiani nejsou krasavci od přírody, můj argument nemůže být použit proti mně. :D
Ale prečo by neboli ved ked po nom nejdeš ty tak Tali ta rada nahradi ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Sadene »

billyguy píše:
Lady Grey píše:Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
A vy damy slintate nad Kaidanom a osobne tiež by som nepovedal ze jedine čo na nom obdivujete je jeho charakter : :?
Hmmm... když nad tím tak přemýšlím, tak v první řadě mě zajímá to, jestli má dotyčný nějaký mozek... protože s nějakým prosťáčkem nebo přímo blbečkem bych opravdu nevydržela. Pak mě zajímá charakter a po určitých zkušenostech vím, na co se zaměřit a co opravdu nevydýchám. Když k tomu dotyčný dobře nebo přijatelně vypadá... tak to je ideál ;) Muž musí zaujmout a chovat se jako muž, ne jako maminčin usmrkánek, kterého zabije rýmečka! A opravdu netrpím ošetřovatelským komplexem, takže tohle mě vytáčí nehorázně... chlap se prostě musí chovat jako chlap (pod čímž si ovšem nepředstavuju "chlapa" přijdu domů z hospody a seřežu manželku ;) )

A omlouvám se za :offtopic:
toto je třeba ideál, člověk nemůže říct, že je to extra krasavec, ale mně se líbí plus to, jak vystupuje a jak se chová... :*
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od GreenFlag »

SPOILER ALERT
BTW... kde je možnost v DLC Citadela vrazit jednu Liaře, nebo jí aspoň vynadat? To že se objevil nějaký klon, je přece zcela její chyba... ona přece dobrovolně (a jelikož je tak strašně chytrá, tak i určitě s velkým rozmyslem) vydala tělo Sheparda TERORISTICKÉ organizaci, aby si s ním pohráli? Nebo to jí mám za to jako poděkovat???
Nebýt jí, tak žádne Mass Effect 2, tak jak jej známe, teď není. :ninja:
Takže, ano, měla bys jí poděkovat, že se můžeš zase muckat s Kaidanem. =)

Konec diskuze už o těhle nesmyslech, který charakter byl víc nebo míň.
Nesnáším tyhle diskuze a zbytečně směrujou k hádkam.


(A ještě vlastně díky nějakému trotlovi, co napsal 2 stránkový román na BSN plných fakt & fikcí, která mu hra dala. To je jak s IT teorii, pravda nebo lež? Úplně ten samý princip.)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Lady Grey »

billyguy píše:
Lady Grey píše:
billyguy píše:
Lady Grey píše:Díky Sadene, jsem ráda, že jsem na tomhle území plném Liaristů nezůstala sama. :D Zajímalo by mě, jestli by Liara byla tolik populární, kdyby z ní byl tlustý, chlupatý a plešatý chlap v nátělníků pocákaném od hořčice a piva. Samozřejmě při zachování jejího charakteru... všichni přece víme, že právě ten na ni většina lidi obdivuji. :D
A vy damy slintate nad Kaidanom.
S dovolením, já slintám nad Garrem, aby bylo jasno. ;) A vzhledem k tomu, že Turiani nejsou krasavci od přírody, můj argument nemůže být použit proti mně. :D
Ale prečo by neboli ved ked po nom nejdeš ty tak Tali ta rada nahradi ;)
Na něj baby letí právě díky těm jizvám, co má. :D :D :D Protože, co je nejhorší na ošetřování Turiana, který to schytal raketometem do tváře? :D :D
Ale tohle je už OT.

Nechci už tady zbytečně vířit vody, své jsem si o Liaře řekla a stojím si za každým slovem, co jsem pod ten článek napsala. ;) Ale souhlasím s GreenFlag, raději už toho nechme, než se to tu zhorší...

Btw... myslím si, že Cerberus by si našel cestu jak získat Shepardovo tělo i bez zásahu Liary... tady šlo o dost průhledné zavděčení se a zavázaní se Sheparda Liaře.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od Sadene »

Já to neberu jako hate... každý ať se mucká s kým chce ;) a musíte uznat, že se to tu rozproudí akorát, když někdo chce obhajovat svoje LI :D :D

školačka :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Naše milovaná Liara T'soni

Příspěvek od GreenFlag »

Obrázek
Obrázek
Odpovědět