Tali'Zorah vas Normandy

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Werewolf »

jo, ty jeho hlášky poznámky jsou skvělé
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

No já jsem si ve všech dílech hlavně bral sebou ty co se mi chtělo, ani na insanity mi to nepřišlo extra těžké, takže byl jen bonus, že Tali měla jak electronics tak i decryption, ale je pravda, že mi trochu vadí, že dorazí v 2 a 3 až později, i když ve 2 jí potkáte hned na začátku.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Werewolf »

hRDLA píše:No já jsem si ve všech dílech hlavně bral sebou ty co se mi chtělo, ani na insanity mi to nepřišlo extra těžké, takže byl jen bonus, že Tali měla jak electronics tak i decryption, ale je pravda, že mi trochu vadí, že dorazí v 2 a 3 až později, i když ve 2 jí potkáte hned na začátku.
Freedom Progress následně po Horizonu na Haestromu
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

? Já vím, jen jsem konstatoval, že je většinou až ve druhé várce rekrutovaných.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Werewolf »

hRDLA píše:? Já vím, jen jsem konstatoval, že je většinou až ve druhé várce rekrutovaných.
vím, jinak je to škoda ale hlavně škoda je v ME 3 že ji rekrutujeme jako poslední, což je podle mě obrovská škoda
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Přesně, v ME2 jí alespoň můžeš rekrutovat buď někde veprostřed nebo mezi posledními (kdo by to dělal?).
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:Nevím, jestli to tu už není O_o

Obrázek
Ten obrázek tady ještě nebyl. :D
Lady Grey píše: ......
......
Sadene - nevím, jestli tu tenhle obrázek je, ale je krásný. Zajímavě je řešená oblast kolem "uši". Jen nevím proč, mě prostě ke kvarianům moc vlasy nesedí. O_o
Souhlasím s "Lady Grey". Nechci vyvracet představu Bioware o vzhledu Tali ;) a netvrdím že by se mi s těmito vlasy nelíbila ale také mi to k ní moc nesedí. Hlavně, takové vlasy mít trvale v helmě? Mnohem víc, se mi líbil tento typ vlasů na tomto FanArtu (jak tu již dříve umístila "Sadene") který je mnohem kompaktnější a víc uvěřitelný v tom jejich obleku. :* Ale jak jsem řekl. Neoblíbil jsem si jí jen podle její podoby v obleku. Její hlas se mi také moc líbil a navíc byla i zběhlá v oboru který mě velice zajímá. :\**/: Samozřejmě se tu nehodlám hádat kdo jí má raději předpokládám že asi "Werewolf" (jak již tady mnohokrát naznačoval) bude větší "Talimancers" než já. :$
Sadene píše: Jinak se mi nelíbí, jak furt rvou lidské modely jako kvariany... já si představuju něco víc alien... a tohle je jeden z mých oblíbených artů....
Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Werewolf »

Batou: co se týče Talimancerství tak tohle se mi pokoušel tolik lidi rozmluvit za poslední 3 roky a bez úspěchu, musím uznat že jejich snaha byla obrovská ale nepovedlo se. jinak co se týče Tali, tak bych dal přednost tomu kdyby ji neukázali než to co tam dali, mohly použít jeden z fanartů ale jak jde vidět podle ME 3 tak kašlou ve velkém na lidi.
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

Werewolf píše:Batou: co se týče Talimancerství tak tohle se mi pokoušel tolik lidi rozmluvit za poslední 3 roky a bez úspěchu, musím uznat že jejich snaha byla obrovská ale nepovedlo se. jinak co se týče Tali, tak bych dal přednost tomu kdyby ji neukázali než to co tam dali, mohly použít jeden z fanartů ale jak jde vidět podle ME 3 tak kašlou ve velkém na lidi.
A nejen co se Tali týče... však víte o čem mluvím. Ehm.

Jinak Batou, to je přesný. Taky si neumím moc představit, že by jim ty vlasy pod helmou držely... plus k tomu slabá kvarianská imunita. Museli by jim vypadat. Spíš dávám představě nějakých chapadýlek nebo růžku... ty bych uvítala nejvíc. Vlasy jsou děsně "lidský", jestli mi rozumíte.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

Přesně tak, pro Quariany jsou vlasy takové nepraktické, lidi byli jsou a budou jedinou chlupatou rasou v galaxii (opravte mě jestli se mýlím) :D.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Werewolf píše:Batou: co se týče Talimancerství tak tohle se mi pokoušel tolik lidi rozmluvit za poslední 3 roky a bez úspěchu, musím uznat že jejich snaha byla obrovská ale nepovedlo se. jinak co se týče Tali, tak bych dal přednost tomu kdyby ji neukázali než to co tam dali, mohly použít jeden z fanartů ale jak jde vidět podle ME 3 tak kašlou ve velkém na lidi.
Já se ti nesnažím nic rozmlouvat. Jen sem nechtěl aby můj komentář nevedl k při kdo má Tali raději. :D
To prozrazení vzhledu "Qarianů" přes tu slavnou "fotku" Tali jsem již tu dřív komentoval tady na fóru.
No bylo to dost zklamání. :( (Hlavně tou formou. Jak to představily. (Jak jsem psal v tom dřívějším komentáři.))

Také bych byl raději ale je pravda že by absence té fotografie nebo jiného materiálu, vyvolala zase jiný druh otázek i nenávisti na BW. Protože i tak tam bylo Tali tak málo a ta závěrečná LI romance byla dle mého názoru poněkud skromně pojatá o proti jiným postavám jako třeba "Liara" :)) ale tyto postavy se ani nedají srovnávat ale už i v ME2 mě ta závěrečná romance taky celkem zklamala a doufal jsem že v ME3 se víc odvážou. (Ale mýlil jsem se.) To co jsme se dozvěděli v ME1 již dál nijak nerozvíjely a nic dalšího jsme se o nich nedozvěděly. :(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:Přesně tak, pro Quariany jsou vlasy takové nepraktické, lidi byli jsou a budou jedinou chlupatou rasou v galaxii (opravte mě jestli se mýlím) :D.
Myslím si, že Batariani mají jemné chloupky v obličeji.
Tak jo, batariani jsou taky "chlupáči"
Batarians are an anthropoidal race like humans and asari. Their faces are covered with short, fine hairs that grow longer and thicker around the mouth.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od dancer »

Wíííííííí ať žijou chlupaté rasy :D :D . Ostatní rasy nepouživaj :D Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

No zrovna batariání, pfff

Ale to už jsme trochu OT.

Většina FA má Tali ale dělanou s vlasy
Obrázek

Ale spíš by mě zajímalo, proč má pupík, když bylo řečeno, že ho mají jen asarijky a lidi
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od valleniel »

....to je ta samá otázka jako, proč má prsa?
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od hRDLA »

No není, protože v ME2 bylo řečeno, že pupík/belly button mají jen lidé a asarijky
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od valleniel »

*clears her throat*

Možná tahle skutečnost někomu utekla, ale prsa nejsou od toho, aby na ně někdo čuměl. Neni to ozdoba, ani nic jako vlasy, nebo nehty, nebo podobně. Žádný derivát kůže nebo kosti. Neni to nic, co by měli živočichové napříč třídami.
Jsou to vývody mléčných žláz, které mají pouze savci, u kterých splňují určitou biologickou funkci. A soudě podle biologické stavby jejich těla a toho, že nemají pupík (=žádná placenta), quariani savci nejsou. =| Stejně jako Turiani.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

V tomhle si nemůžeme být nikdy jisti, dokud si v další hře Bioware (nebo EA?) nevymyslí nějaké definitivní řešení jejich anatomie. Zatím to musíme nechat jen na naši fantasii.

Co se týče mé představy o Qarianech tak mě by vůbec nevadilo kdyby byly podobní savcům s podobným reprodukčním procesem i když nemají kompatibilní "DNA". :$
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Ester »

valleniel píše:*clears her throat*

Možná tahle skutečnost někomu utekla, ale prsa nejsou od toho, aby na ně někdo čuměl. Neni to ozdoba, ani nic jako vlasy, nebo nehty, nebo podobně. Žádný derivát kůže nebo kosti. Neni to nic, co by měli živočichové napříč třídami.
Jsou to vývody mléčných žláz, které mají pouze savci, u kterých splňují určitou biologickou funkci. A soudě podle biologické stavby jejich těla a toho, že nemají pupík (=žádná placenta), quariani savci nejsou. =| Stejně jako Turiani.
hm, to je zajímavý přístup, tak konec konců proč by ne :D :D :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

valleniel píše:*clears her throat*

Možná tahle skutečnost někomu utekla, ale prsa nejsou od toho, aby na ně někdo čuměl. Neni to ozdoba, ani nic jako vlasy, nebo nehty, nebo podobně. Žádný derivát kůže nebo kosti. Neni to nic, co by měli živočichové napříč třídami.
Jsou to vývody mléčných žláz, které mají pouze savci, u kterých splňují určitou biologickou funkci. A soudě podle biologické stavby jejich těla a toho, že nemají pupík (=žádná placenta), quariani savci nejsou. =| Stejně jako Turiani.
Ehm. Konečně můj člověk :* :P :D
Obrázek
Odpovědět