Talon Mercenary

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Talon Mercenary

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Talon Mercenary aneb jak na nej.
Ac to urcite bude znit prekvapive tak zaklad je kupodivu maximalizovat melee dmg a pwr dmg. melee dmg ma vliv na dmg strel z omnikuse a pwr dmg ma vliv na dmg min a bonusouvou dmg sipu

ja osobne preferuju tenhle build trip mine + AP arrows se mi jevi jako nej kombinace.

Skills:
Cain Trip Mine. Nadherna vecicka na chystani pasti kryti zad etc. a ma pomerne impozantni DMG. Evo 4 DMG, Evo 5 granade kapacity ( prijde mi to jako vyhodnejsi nez cista + armor dmg pac granatu je furt malo) Evo 6 DMG. preferuji to proti radiusi ktery je uz ted znacny - 5m.

Concussive Arrows: nic na normalni moby staci klasickej heavy a na bos targety je Ap lepsi z meho pohledu.

Armor-Piercing Arrows: tzb boss killer :-) Evo 4 dmg Evo 5 bonus 35% dmg + 50% vetsi dmg pro cil behem 8as sounds cool, Evo 6 Granade Capacity, u tohodle buldu vychazi o fous lip nez zvyseni poctu nabiti omni kuse.

Elite Mercenary evo 4 pwr dmg, Evo 5 pwr dmg, Evo6 Charge Generation regenerace grantu je urcite vyhodnejsi nez wpn dmg, preci jen na strelbu z hlavni zbrane si clovek moc asu nenajde :-D

Omni-Bow Mastery tady je to jednoduchy jelikoz chceme maximalizovat melee dmg tak evo 4, omni -bow dmg, Evo 5 killing spree, Evo 6 Omni bow damage.


Vyzbroj a vystroj:

Zbran: jakakoliv brokovnice s Omniblade pac 50% melee bonus nuf said.

Gear: Juggernaut Shield nebo Hydraulic Joints, prvni pokud potrebujete vic stitu druhej pokud prezivate dost a chcete vic DPS.

Weapon Amp: pokud mozno Streanght Enhancer
Armor Module: Power Amplifier Module


hrani je pomerne jednoduche hlavni zaklad je pouzivani heavy melee kdy se kuse uzamce na cil a sip je navadenej, pri light vystreli vicero slabsich sipu jako frontal AoE. Hlavni problem sou cile jako pretorian banshe a phantom, kteri nahazujou barieri ktere blokujou spely a bohuzel to plati i na strely z omnikuse.
Nejvetsi problem je fakt ze diky maximalnimu boostu melee dmg coz je primarni skill na dmg je to celkem papirovej cha a je potreba se vyhibat dmg . Coz je obcas komplikovano prave uzamcenim targetu pac se tim smerem otoci i postava.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Talon Mercenary

Příspěvek od Sadene »

Hm, tak až mi konečně tahle poslední postava padne, tak vyzkouším ;)
Obrázek
Odpovědět