natáčení hry

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

natáčení hry

Příspěvek od orion »

Dobrý den s pár kámoši jsme se domluvili že budeme dělat videa. Ale nevíme čím. Když mam Fraps tak se seká hra. A Camtasia Studio 7 mi natáčí jen obrazovku, proto se na vás obracím s otázkou:čím natáčet?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: natáčení hry

Příspěvek od Honzaleco »

Jj, Fraps ti trošku sníží FPS...ale dá se to přežít. Já jsem s tím pár videí zaznamenal...normálně hraju něco málo přes 30 FPS a nahrávání mi to snižuje asi o 10. Je poznat, že hra je pomalejší, ale není to nic strašného...kromě chvilek, kdy nahrávám a můj noťas si uprostřed hry bůhvíproč postaví hlavu...pak přicházejí chvíle, kdy ty snímky mám třeba 3-4 a to je pak pořádná sranda! :-D

Pokud existuje lepší způsob, taky bych ho rád znal...ale bojím se, že jakékoli nahrávání ti vždy bude ubírat něco z výkonu a tedy i plynulosti hry.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: natáčení hry

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

já vždycky používala Fraps, docela mi pomáhá pustit si Fraps při načtení nějakého předchozího savu, takže když dojdu do části, kterou jsem si chtěla nahrát, Fraps už mi hru moc neseká...a přebytečné záběry pak v moviemakeru vystřihnu :D

edit: navíc movie maker ti zkomprimuje video do přijatelné velikosti :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: natáčení hry

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no ja pokud nechcu full HD, tak pouzivam na zaznam program na streamovani, ale to s pis z lenosti pac to samo rovnou uploaduje na net a nemusim se s tim pak crcat, ale de to myslim nastavit i na jen cistej zaznam. Oproti frapsu je vyhoda ze se da nastavit rovnou vysledna kvalita videa coz znacne ovlivnije snizeni FPS, u ME3 to u me nenam vliv ale u skyrimu kdyz jedu na rozliseni 1280x neco tak mam fps cc15-20 kdyz na 960x neco tak kolem 30-40. A na pozivam OBS na tohle
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: natáčení hry

Příspěvek od qqy »

Mohl bys napsat, jaký HW máš, na jaké rozlišení a detaily danou hru hraješ apod.
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: natáčení hry

Příspěvek od Green »

No, nezaznamenal jsem, že by Fraps nějak drasticky snižoval FPS.
Nastav si tam tok FPS třeba na 24. Spíš co byl větší problém, tak nekompresní videa zabíraji klidne i 10gb z 10 minut =)


Třeba toto jsem točil při 30 FPS tuším
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: natáčení hry

Příspěvek od qqy »

Green píše:No, nezaznamenal jsem, že by Fraps nějak drasticky snižoval FPS.
No, ono bude záležet, jaký máš komp. Se slabým kompem bude ten pokles znatelný a naopak (se slabým tí to klesne z 30 na 20-25 a máš průser, pokud máš normálně 40 a víc, tak tě o 5-10 FPS míň moc trápit nemusí, pokud si teda pokles z 50 na 45 vůbec všimneš).
Obrázek
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: natáčení hry

Příspěvek od Flek »

Nevím kamto dát na Inetu sem našel že budou natáčet všechny epizody ME.Už dělají casting na postavy první díl bude 2014 2hej 2017 a 3tí 2020
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: natáčení hry

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

To se o filmu Rainbow Six říkalo taky...a nikdy z toho nic nebylo (ne, že by mi to vadilo)
Obrázek
Odpovědět