Elysium

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Elysium

Příspěvek od tunerrw »

Tak sem dnes narazil na první trailer k tomuhle zajímavému filmu:
http://filmserver.cz/clanek/5278/sci-fi ... i-trailer/
A video ještě tady:

Tak copak vám jednotlivé pasáže připomínají? =)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Elysium

Příspěvek od Green »

Hmm od tvůrce District 9, vypádá to dost dobře.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Elysium

Příspěvek od tunerrw »

District 9 bylo naprosto skvěle uděláné (alespoň podle mě) sci-fi ;)
Hlavně ale v tom traileru je poměrně dost věcí, podle kterých si myslím, že autor bude buďto fanouškem ME, nebo se jím částečně nechal inspirovat (nebo ani jedno ? :D ).
Už jen v traileru použité Elysium-a chápu, že je to použito z řecké mytologie, v ME si ho všichni pamatujeme jako kolonii na planetě, na níž měl být svržen asteroid v Bring Down the Sky.
A copak celá stanice připomíná? No já vím, že tam nejsou ty ramena, jako u Citadely, ale hodně to připomíná znak Citadely, tedy tohle:
Obrázek
A podle záběrů v traileru tam podoba vnitřku stanice s Presidiem na Citadele je celkem znát.
Datum použité v traileru-2154-datum narození Sheparda; datum použité v popisu 2159-jmenování Sarena spektrou.
Asi by se tam dalo najít ještě něco jiného :-O
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Elysium

Příspěvek od Bouner »

Tak koukám že nejsu jedinej kdo hned viděl Citadelu při tom záběru :D ...tak dneska jsou podobnosti všude, ať záměrné či ne. Film ale vypadá fakt pěkně tak uvidíme co to nakonec bude no.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Elysium

Příspěvek od Honzaleco »

tunerrw píše: Už jen v traileru použité Elysium-a chápu, že je to použito z řecké mytologie, v ME si ho všichni pamatujeme jako kolonii na planetě, na níž měl být svržen asteroid v Bring Down the Sky.
(Off-topic)

Hnidopich hlásí příchod... :-)
-----
Bzzz. Chyba.

Bring Down The Sky - to je planeta Terra Nova a ta je jinde...Elysium - to je zase Skyllian Blitz...planeta taky v Aliančním prostoru - v mlhovině Petra, je tam i Grissom Academy.

Do týhle lokality jsem umístil i děj povídky - bylo by pěkně na pikaču, kdybych tam měl nějakou blbost... :-D
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Elysium

Příspěvek od tunerrw »

Honzaleco píše: Bring Down The Sky - to je planeta Terra Nova a ta je jinde...Elysium - to je zase Skyllian Blitz...planeta taky v Aliančním prostoru - v mlhovině Petra, je tam i Grissom Academy.
Do týhle lokality jsem umístil i děj povídky - bylo by pěkně na pikaču, kdybych tam měl nějakou blbost... :-D
Díky za opravu Honzo =| Mě se to zmotalo (nedávno sem BDtS hrál), když se tam Shepard s Balakem baví a on mu řekne, že je občas potřeba upoutat pozornost a Shep na to-tak o to vám na Elysiu šlo... :-O Takže ještě jednou díky za korekci ;)
Apropos-kdy bude další povídka? =)
Jo a o tom traileru si vůbec myslíš co? :D Ať to trochu vrátíme do topicu =|
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Elysium

Příspěvek od Honzaleco »

Trailer je zajímavej a vypadá pěkně. Ne ty záběry, ale jak tam trošku nastínili příběh (Elysium - defacto v podstatě utopický a mírumilovný prostředí, a někde tam bude bordel), tak mi to trošku připomnělo starší sci-fi Aeon Flux (hrála tam, tuším, Charlize Theron?).

Anebo Demolition Mana. Tady ta podobnost taky je. :))

K povídce se vyjádřím v odpovídajícím vláknu.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Elysium

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no pokud to bude stejna kvalita jako D9 tak se je fakt na co tesit :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět