postavy

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: postavy

Příspěvek od Kenneth »

Lady Grey píše:
To raději ani nebudu zkoušet... na akademii pro Jack jdu hned, ta se do pařátů Cerbera nikdy znovu nedostane

musíš tam jít dřív než vyléčíš Genofág
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: postavy

Příspěvek od Lady Grey »

Ester píše:co máš proti sanders? Já jí měla poměrně ráda, i nějaký knížky sem četla, kde se vyskytovala
Na mě působila dost nafrněně, jako že všechno ví, všechno zná (Brouk Pytlík jeden přechytralej)... ale ve výsledku z toho vzešlo, že ví kulový. Např. když ji v té druhé knížce dotáhne ten kvarian na loď, kam by se chtěl přidat v Migrační flotile, tak se ji ptají na AI a jestli něco neví, co by pomohlo proti gethům... no samozřejmě, že přemodřelá Sandersnová věděla kulový, pak jsem moc nechápala, proč toho kvariana vzali na tu loď... asi za pokus o záchranu těch druhých kvarianů.
K tomu v té trojce... ten její dabing, na mě působila dost arogantně (je to jen můj dojem, na jiné třeba působí milé) a pak to její "We need leave NOW"! Ten její tón.... jsem v tom atlasu začala ze vzteku pálit kolem sebe a hlavně pak do sochy jejího tatíka... jsem ušetřila Cerberu práci s ničením akademie. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: postavy

Příspěvek od Ester »

:D :D BOha jeho :D :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět