Save pro DLC Citadel

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
linus04
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 22:13:53

Save pro DLC Citadel

Příspěvek od linus04 »

Ahoj,
teď, když už vyšla čeština pro Citadel, tak bych si ho chtěl zahrát znovu a tentokrát pořádně vychutnat, ale po reinstalu PC nemám žádné savy a nechce se mi to hrát od začátku.
Takže vás chci poprosit jestli byste mi sem neuploadly nejaké vaše savy. Nejlépe před misí na stanici Cerbera, paragona s romancí s Tali bez jiné romance v ME1. A samozdřejmně s co nejvíce členů posádky naživu :D Ale budu rád i za jiné varianty, aspon si Citadel zahraju ze všech stran ;)
Děkuji předem
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od -Shepard- »

Rád bych pomohl ale mam romanci s Liarou
Snad příště
Navždy věrný
linus04
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 22:13:53

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od linus04 »

Nevadí, budu rád i za save s matkou našich malých modrých dětí :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Lady Grey »

Já mám zrovna rozehranou jednu hru za Shepa, romance s Tali (ale teda z ME1 je tam romance s Ash)... jenže jsem zatím jen u mise, kde se jde na tu loď gethů... tak jestli počkáš den, dva, tak to dohraju i s tou misi na Horizontu, pak ti ten save klidně nahraju. Všechny postavy co se dají zachránit, tak mi přežiji. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od viiitezslav »

Moje "perfektní" savy. Soldier je s romancí s Liarou, Adept je s Mirandou, oba paragoni. Akorát nevím, který save to přesně je, ale bude to jeden s názvem "Normady" před savem "Cronos".


http://uloz.to/xUw1oWW4/save-rar
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Lady Grey »

viiitezslav píše:Moje "perfektní" savy. Soldier je s romancí s Liarou, Adept je s Mirandou, oba paragoni. Akorát nevím, který save to přesně je, ale bude to jeden s názvem "Normady" před savem "Cronos".


http://uloz.to/xUw1oWW4/save-rar
Jak to máš s tou Mirandou? Je tam nějaká romance z ME1 nebo je to čistě hráno jen v ME2? Já mám chuť si právě zahrát ME3 s romanci za Mirandu a můj save z ME2 se mi někam zatoulal. :-O
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od viiitezslav »

Za nejlepší variantu s Mirandou považuju zahrát první díl bez romance. Takže to je ten případ. :)
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Alfajk »

cim ovlivnuje ME1 romance romanci v ME2? podle me nicim,krome toho,ze pokud byla romance v ME1 s liarou,lze navazat v shadow brokerovi...

tez mam save kde jsou kompletne udelany vsechny ukoly a vedlejsaky ve vsech dilech s paragon rozhodnutima a romancema liara > miranda > liara
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od orion »

A nemáte s Jack?
linus04
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 22:13:53

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od linus04 »

viiitezslav píše:Moje "perfektní" savy. Soldier je s romancí s Liarou, Adept je s Mirandou, oba paragoni. Akorát nevím, který save to přesně je, ale bude to jeden s názvem "Normady" před savem "Cronos".


http://uloz.to/xUw1oWW4/save-rar
Pecka :D Díky moc, romanci s Mirandou jsem nikdy nehrál, aspoň si to vyzkouším ;)
Lady Grey píše:Já mám zrovna rozehranou jednu hru za Shepa, romance s Tali (ale teda z ME1 je tam romance s Ash)... jenže jsem zatím jen u mise, kde se jde na tu loď gethů... tak jestli počkáš den, dva, tak to dohraju i s tou misi na Horizontu, pak ti ten save klidně nahraju. Všechny postavy co se dají zachránit, tak mi přežiji. :D
Nikam nespěchám, teď budu pěkných pár hodin hrát se savem od viiitezslava, tak až budeš před stanicí Cronos, budu jen rád když to sem taky dáš. Děkuji ;)
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od viiitezslav »

Alfajk píše:cim ovlivnuje ME1 romance romanci v ME2? podle me nicim,krome toho,ze pokud byla romance v ME1 s liarou,lze navazat v shadow brokerovi...

tez mam save kde jsou kompletne udelany vsechny ukoly a vedlejsaky ve vsech dilech s paragon rozhodnutima a romancema liara > miranda > liara
V ME2 je snad jenom ten položený obrázek v kajute, v ME3 pak ale má LI ME1 řeči :)
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Lady Grey »

viiitezslav píše:Za nejlepší variantu s Mirandou považuju zahrát první díl bez romance. Takže to je ten případ. :)
Tak to je super... jelikož jsem jednou hrála za Shepa, který měl romanci v ME1 s Ashley a v ME2 s Jack... ta Ashley pak docela zuřila, i když byla bez šance. :D Kdyby Shep vyměnil Ashley za Mirandu, myslím, že by ho na místě zakousla. :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Flek »

Já mám S Tali
linus04
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 22:13:53

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od linus04 »

Flek píše:Já mám S Tali
Podělíš se o něj prosím? :))
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od orion »

viiitezslav píše:Moje "perfektní" savy. Soldier je s romancí s Liarou, Adept je s Mirandou, oba paragoni. Akorát nevím, který save to přesně je, ale bude to jeden s názvem "Normady" před savem "Cronos".
Ahoj nedal jsem si pokoj a zkusil save. A můžeš mi prosím říct jak si tam dostal ty nové zbraně z multiplayeru PŘ:Obrázek
a tu věc od dlc Leviathan (tu hlavu co "řve")
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od viiitezslav »

Ta hlava je z Leviathana, je v té první lokaci na Citadele, stojí u ní James a hrozně se mu líbí, když s ním absolvuješ celý rozhovor, tak řekne, že si ji vezmou. A ty zbraně jsou ze všech těch možných DLC, předobjednávek, limitovaných edicí ...
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od orion »

Já jsem ale .... Naprosto jsem na to zapoměl :rofl:.
dík
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Flek »

Mě to tam nejde dát
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Alfajk »

davas to tam v blby slozce,urcite to mas vnoreny o jednu navic,musi to tam bejt vlozeny tak,jako tvy ostatni savy a pri loadovani hry vyber "zmenit karieru" nebo tak nejak
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Save pro DLC Citadel

Příspěvek od Flek »

Ten save nejde sem zkopírovat nevím proč
Odpovědět