Awakened Collector Adept

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Awakened Collector Adept

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Awakened Collector Adept

Soldier build

Jedna se kupodivu o weapon spec build, zalozenem primarne na vyuziti bonusu pro kolektorske a protheanske zbrane a faktu ze je to biotick tim padem vyuziti warm amunice podobne jako u AJ ,je mozno pouzit i jine zbran jelikoz bonus5% neni nijak vyrazny s prihlednutim k tomu ze vsechny kolektorske a protheanske zbrane sou charakteristicke pomerne malim dmg ale extremne vysokou rychlosti palby, a krome kolektor assault rifle ( kterou spise nedoporucuji, maly dmg mala kadence vlka vaha .. zadny bonus ktery by to vyvazil) i faktem ze nepotrebuji munici, diky cemuz odpada starost s navstevou beden s munici. Bonus je moznost odpalovani BE kombem DC + seeker, kde se obcas ovde pekny retez BE kdyz se vam dari odpalovat podvory tak jak mei nima skace DC.
Jedine co je nutne mit na pameti pri pouzivani PPR, nezapomenout na fakt zebehem strelby pouziti DC zrusi nachargovani zbrane, u ostatnich zbrani to tak nevadi kolektor SR ma munici jen na velmi kratky zasleh paprsku a necharguje se a CSMG ma konstatni DMG jen u prvnich vystrelu zere dvojnasobek munice.

Skilly

Dark Sphere: nic. duvod je ze ac papirove tenhle spel vypada extremne destruktivne, v reealu ma radu nevyhod jednak je to pomaly traveling time orbu, extremne dlohy casting time a a pak neuveritelne sileny CD ....

Seeker swarm : primarne slouzi jako armor s 40% DR sekundarne k odpalovani BE, takze evo 4 doporucuji recharge, jelikoz po vyhazeni vsech orbu a znovunahozeni je neprijemne dluohy CD dy nejde pouzivat zadne schopnosti krom vrhani orbu coz bez moznosti odpalit BE neni prilis vyhodne. Evo 5 DMG reduktion, chceme aby nas soldier vydrzel co nejvic preci, Evo 6 zase neni jina moznost nez pocet orbu +1 jelikoz to znamene 10% DR navic takze sme na finalnich 40% Dr ou jeee :-)

Dark Channel: nas bonus dmg a tiger pro odpalovani BE pkud si to muzem dovolit. Eva jsou standartni Evo 4 dmg Evo 5 slow ( recharge nema prilis vyznam jednak CD je kratky a pokud ho pouzijeme tak potrebujeme aby tikal celou dobu pac zakastenim noveho DC se stary zrusi) Evo 6 pierce at to armor zere co nejlip.

Vengeful Ancient ( pasiv) klasika na weapon DMG, evo 4 wpn dmg, Evo 5 HS dmg, Evo 6 Wpn DMG

Ancient Warrior (fitness) opet vsechno do odolnosti tedy evo 4 durability, Evo 5 shield recharge, Evo 6 fitness expert.

Co a jak
munice:CSMG primarne warp ammo pokud neni tak AP, ac se to nezda tak podle me asi nejdestruktivnejsi varianta

PPR tady absolutne nejlepsi je zapalna munice, jelikoz PPR ma nejvysi fire rate ve hre a dot kterou dava zapalna munice se stakuje neomezene tak to dela silenou ale silenou paseku neni nic nenormalniho ze atlasovi zustanou dva dilky armoru a munice ho dorazi :-D

Kolektor sniper rifle nejvyhodnejsi bude opet zapalna munice ale neni to podminkou warp nebo elektrika sou taky dobra volba jen doporuciji vzit si zalozni zbran, jelikoz Kolektor SR ma hodne malej zasobnik a chce to opravdu dobry odhad a lehky prs aby clovek furt nebyl na suchu.


Caster Build

tohle je primarne caster build, jeho obrovskou nevyhodou je ze mate postih k armoru takze dostavate znatelne vyssi dmg takze se umira velmi ale velmi snadno. Ja preferuju DC + seeker swarm tuhle kombinaci skillu pac Dark Sphere mi neprijde moc uzitecna viz vyse. a DC ja velmi dobry spel co se tyce ruseni bosu a pomerne slusny rger na BE. Jedinou nevyhodou je ze nama zadny bonus na BE takze je to standartni DMG takze nic extra.

Skills:

Dark Sphere. nic viz vyse

Seeker swarm: evo 4 Slow ( hodi se hlavne u boss mele potvor kdo utece vyhraje a kdyz se nepritel soura jako batole :-) Evo 5 dmg reduktion jelikoz prd vydrzime tak je to velmi uzitecne, Evo 6 orb count opet vice DR + vice moznych BE v rade

Dark Channel: Evo 4 dmg, Evo 5Slow, Evo 6 pierce

Vengeful Ancient ( pasiv) : evo 4 pwr dmg, evo 5 pwr dmg, evo 6 pwr dmg ( tady je to rozdilne proti vsech ostatnim povolani ktere tu maj bud + wpn dmg nebo snizeni vahy zbrani, kolektor ma wpn dmg nebo pwr dmg)

Ancient Warrior (fitness): Evo 4 Ascension Damage Bonus, Evo 5 Ascension Recharge Speed, Evo 6 Ascension Mastery. aby to trochu svistelo co se tyce dmg v Ascension Stance.


Styl hrani: prvni co zenahodime Ascension Stance, a tak ze pouzijeme heavy melee, to na m da znatelne bonus k pwr dmg a recharge timu, zel bohu nam to zarovan da negativni bonusy do DR... proto seeker swarms na DR. Hlavne se snazit udrzovat to neustale nahore.


A na co si davat pozor? hlavne Ascension Stance nahazovat jen tak kde po vs nikdo nestrili a to stejny se nahazovanim seeker sarms, obe maji pomerne dlouhy cast tim takze delat to uprostred otevrene plochy pod palbou nepratel is not good idea :-D

Snad to nekomu pomuze ci inspiujeme a nzbyv nez rict HF & GL
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět