Skyrim mody

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Vlada47 píše:Mno ani jedno z toho mi v každym případě nesmí do hry. :D

Kdybyste radši hledali opravdu hodnotný mody...
Obrázek

http://skyrim.nexusmods.com/mods/37982//?
tak na tohle jsme včera koukali s Jéňou :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Asi jsem objevila zas na dlouhou dobu svůj oblíbený armor mod :D :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Co že to bylo předtim o těch kozách? :D
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Skyrim mody

Příspěvek od hRDLA »

Alespoň je to víc Lore-firendly než většina female armor modů :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Skyrim mody

Příspěvek od valleniel »

Zrovna tenhle armor patří mezi ty lepší. Moje Dragonbornka ho teď taky nosí. :)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Vlada47 píše:Co že to bylo předtim o těch kozách? :D
Přísahám, že to dělá ten armor a ještě hlavně z boku, ale nude verzi tu hodit nemůžu :D :D ale přemýšlela jsem, že jí přidám pár kilo, je nějaká vychrtlá =( =(
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no ja ted objevil tohle vypda fantasticky a i lore friendly celkem .-D


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Jestli jste byli zklamaní z toho, že Bethesda už nemá v plánu žádná další DLC, podívejte se na tenhle obří mod - http://skyrim.nexusmods.com/mods/37994/?. Z toho, co jsem viděl na pár videích, to vypadá jako dost profesionální práce, nabízí to 20-30 hodin hraní, úplně nové lokace, kompletní nadabování nebo třeba nový soundtrack.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Mrknu no... akorát nevím, proč, ne že bych k takovým věcem měla odpor, ale tak nějak mě to nikdy moc neláká to naistalovat... ono těch obřích modů bylo tolik, ale nikdy jsem žádný nezkusila... tak třeba se překecám, nebo když mi někdo udělá recenzi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Ono je problém, že je to contentem možná někde na úrovni Dragonbornu a vypadá to vážně výborně, jako by to udělalo studio, co je za to placený a ne fanoušek hry (byť je pravda, že tenhle konkrétní člověk se uchází o práci v Bethesdě), takže to zabere několik dní odehrát to v dostatečný míře a nějak slušně ohodnotit. Kdybych neměl na krku to Playthrough v Mass Effectu a nečekal ještě na několik dalších modů, až v nich dodělají pár věcí, na které se dost těšim, tak se do toho pustim hned.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Pro ty, co chtějí začít s modováním Skyrimu nebo už znají několik základů, ale snaží se zjistit další věci okolo toho, doporučuju tuhle videosérii od Gophera - http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... NCqvO5MmKP. Všechno tam popisuje do detailů a hezky postupně, naučit se z toho můžou snad všichni.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Na Nexusu se objevil jeden zajímavý companion mod, jménem Inigo, což je jméno Khajita, kterého můžete přibrat do party. Má kompletní dabing a je poměrně reaktivní na situaci nebo místo, kde se s ním zrovna nacházíte.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/40960/?

Jinak se taky objevil další water mod, tentokrát od isoku (Wet and Cold a další), takže je to další alternativa k modů jako WATER nebo Pure Waters. Kromě líp vypadající vody taky přidává věrohodnější ozvučení podle specifického místa (jezero, moře, řeka...), podobně jako WATER přidává vlny do Skyrimu (pokud máte Dragonborn) a instalační možnosti pokrývají všechna DLC a mody Wyrmstooth a Falskaar.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/41076//?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Dneska jsem si ho stáhla, po tom co mě totálně vytáčí Arannea, beru tady toho fešáka. Swen mě sice furt lanaří na Vilju... no jestli zklame Inigo, asi jí dám šanci :D

nebo možná spíš vyzkouším tady toho ;)
http://skyrim.nexusmods.com/mods/19348/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

O tom Atvirovi jsem přemýšlel, ale problém byl v tom, že je už je to vážně dlouho bez aktualizace a je v tom řada bugů, možná i nějaký UDR, co způsobujou padání hry (ono teda podle čísla u verze toho modu je to v zásadě beta).

Jinak já moc ty ženský postavy nemusim, dost často vyžadujou nějaký další mody v podobě body replaceru, textur na obličeje nebo mod s účesama a podobný ptákoviny a taky mají zpravidla pro mě celkem nepříjemně vysokej nebo dokonce pisklavej hlas (řada lidí to označuje jako "cute voice") a nějak se mi to pořád nechce poslouchat. S tim jsem zjistil, že mam problém i v reálu - když člověk sedí někde v místnosti s pár takovejma holkama a teď se všechny začnou naráz něčemu smát, je to na špunty do uší. :D

Na co tak trochu čekam, je Arrisa od Cheska, to vypadá na docela pokročilej follower mod a ta dabérka mi zní celkem příjemně.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

No musím říct, že jsem s Inigem spokojená =| =| =| nejenže je skvěle nadabovaný, ale má i prima hlášky a super vážku, která se jmenuje Mr. Dragonfly :D :D
Je sice fialovo/modrý, ale dá se na to zvyknout :D
Jo a dala jsem mu supr trupr ultimátní armor, parádně mu sedne :D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Why? Why? WHYYYYYYY? x)

To červený tam dole... to je docela příhodně tvarovaný na... ne to co si myslim, že ne? Řekni, že ne. :D

Co sakra lidi vede k tomu, aby používali takový... skimpy armors? O_o Je se takhle zmínil jednomu známýmu, že něco podobnýho do toho Skyrimu existuje (hry teda moc nehraje) a hned jsem byl označen za totálního magora (kdybych totiž nebyl, tak by se mi to údajně nepodařilo najít ani sakra velkou náhodou). Mam dojem, že kdybych mu oznámil, že jsem si to do týhry třeba jenom z legrace nainstaloval, zavolá na mě bílý pláště nebo to minimálně všude rozkecá a udělá mi ze společenskýho života peklo... :D

Jinak chvíli jsem s nim hrál a musim říct, že je to dost dobrej follower, má pěkný hlášky a funguje naprosto bez problémů (i koně z Convenient Horses si sedlá).
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Ty jako já ten armor chtěla původně na nějakého festovního Norda, ale musím říct, že Inigovi sedí naprosto parádně... chápeš... warm sands of Elsweyr.. je to téměř lore friendly... no akorát do sněhu mu přidám nějaký ten pláštík :D :D Já na ty skimpy armory taky nějak nejsem, zvlášť u chlapů mi to přijde totálně ujeté, ale tohle mě prostě dostalo a musela jsem si to tam dát :D :D
A jako fakt, opravdu jsem si ho jako companiona zamilovala, ještě jsem teda nevyzkoušela všechno, ale vypadá to hodně dobře :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

A já už si řikal, jestli to jako nepřehánim s modem, kterej předělává vzhled Serany (ono to zpravidla stejně skončí tak, že jí dam nějakej outfit, ze kterýho budou vidět jenom ty svítící oči), jestli se nechovam trochu jako puberťák. :D

Mimochodem, Inigo se viditelně dokáže vyhejbat pastem (prostě je obejde), když se plížíš, tak s tebou mluví šeptem a hláškuje podle toho s kym zrovna bojuješ (jasně rozlišuje třeba nemrtvý nebo obry). Ten mod je hodně pěkně udělanej.

Taky jsem si všimnul, že reaguje i podle toho jestli jede na koni - "This animal is lucky, I don't weight much." nebo "Remember, who's in charge, steed." :D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Sadene »

Já si ho fakt zamilovala :D :D
Nejlepší hláška - You don't have to worry about that ugly face ever again :D a má i super komenty na všelijaké situace a třeba že je čas na oběd a podobně :D

Jinak mi dělalo problémy, že mi padala hra, když jsem mu chtěla strčit něco do inventáře, tak doufám, že to bylo špatným load orderem, projela jsem to bossem a save cleanerem a zdá se to zatím v klidu.
Jinak v diskuzi psali lidi, že jim to občas dělá problém s UFO a AFT, ale UFO zatím nemám, takže jinak no stress. Akorát ještě nahodím convinient horses možná, páč tak nějak nejsem zvyklá na koně :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Skyrim mody

Příspěvek od Vlada47 »

Já jsem dřív používal AFT (hlavně kvůli možnostem dávat příkazy přes to menu a možnost měnit parťáky na vlkodlaky a upíry), ale pak jsem to přestal používat, protože jsem zjistil, že followery užívam hodně zřídka, jednoduše 90% z nich nejsou nijak zajímaví a boje si obstaram většinou sám. AFT je dost script heavy mod, takže když jsem si těch followerů na zkoušku vzal víc, tak to bylo na výkonu procesoru dost cítit. Takhle mi vác vyhovuje si stáhnout nějakýho zajímavějšího followera, co má třeba i nějakej vlastní systém, je nadabovanej a třeba přijde i s nějakym questem.

Hra mi zatim nespadla a Convenient Horses se mi zdají, že na něm fungujou bez problémů. BOSS to, myslim, ještě nedetekuje, takže se ti to prostě zařadilo na konec spolu s dalšíma nedetekovanýma modama. Já mam takovejch pluginů asi 15, který musim potom, co to projedu BOSSem zařadit tam, kde by asi měly být. Většinou stačí trochu pročítat stránky těch modů, případně komentáře a používat selskej rozum. ;)

Mimochodem řada modů, který sou dost populární teď chystá update:
- Frostfall dostane verzi 2.5, má mít několik nových featur jako třeba exposure meter nebo nový kouzla, který pomáhaj přežít zimu mágům. Plus tradiční sadu bugfixů.
- Immersive armors budou ve verzi 7, mají přidat přes 20 setů, 200(!) štítů a několik dalších samostatnejch věcí. Údajně to bude potom velký přes 2GB.
- Interesting NPCs by mělo konečně vstoupit to plný verze (teď je tam poslední beta).
- Realistic Lighing Overhaul postupně finishuje modul na počasí (asi zatim jenom pro Skyrim bez DLC) a časem má vyjít update 4.0.8, co je bude zahrnovat (spolu s dalšíma úpravama v původních modulech).

Asi bude pořád co zkoušet. :))
Odpovědět