Kam se hrabe Batarian

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Defenderon
Svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: ned 20. led 2013 19:55:16
Kontaktovat uživatele:

Kam se hrabe Batarian

Příspěvek od Defenderon »

http://www.youtube.com/watch?v=8DMplxckHcY" onclick="window.open(this.href);return false; Takovýhle výzvy by ste měli vymýšlet =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kam se hrabe Batarian

Příspěvek od Vlada47 »

Jo to jsem zkoušel... ono je to docela zábava, ale parťák na mě celou dobu nadával ať se přestanu válet smíchy pod stolem a začnu taky trochu hrát. Na mojí obranu bych tedy mohl uvést, že na Londýně proti Gethům to s tím Volusem nebyl zrovna med (ragequitu jsem právě předcházel tím, že jsem si z celého matche dělal neskutečnou legraci :D ).
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Kam se hrabe Batarian

Příspěvek od JiAliZe »

Vlada47 píše:Jo to jsem zkoušel... ono je to docela zábava, ale parťák na mě celou dobu nadával ať se přestanu válet smíchy pod stolem a začnu taky trochu hrát. Na mojí obranu bych tedy mohl uvést, že na Londýně proti Gethům to s tím Volusem nebyl zrovna med (ragequitu jsem právě předcházel tím, že jsem si z celého matche dělal neskutečnou legraci :D ).
Na to si pamatuji! Ale já nebyl ten kdo na tebe nadával, já se tam válel smíchy pod stolem taky. vlastně mám pocit že to celé odehrával Duke =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kam se hrabe Batarian

Příspěvek od Vlada47 »

Behold the power of Volus Protector!

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět