žebříček oblíbenosti postav

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Sstavte žebříček těch nejoblíbenějších postav z týmu během celé série a proč je máte/nemáte rádi. Samozřejmě klidně vynechávejte, je to úplně jedno. :D

1. Garrus, protože je to prostě sympaťák. Hlavně ve dvojce, když do sebe se Shepardem rejpe a ve trojce, kdy do sebe rejpe pro změnu s Wrexem. :D

2. Wrex. Líbí se mi, jak se z otráveného žoldáka, který už dávno zlomil nad krogany hůl, stal sjednotitel a hlavně ne konzervativec, co by pořád jen válčil s celou galaxií. Plus samozřejmě obrovské plus za to čelíčko na Tuchance. :D Ale dal bych mu víc prostoru.

3. Tali. Taková celkem roztomilá, hlavně ve dvojce, jak "plácá kvůli horečce". :D Taky odbornice na slovo vzatá, co se týče techniky. Normandii beztak zná líp jak Adams. :D

4. Mordin Solus. Líbí se mi jeho stručná mluva. Je to jediná postava, která řečí doháněla moje čtení titulků, takže jsem na něj skoro nikdy skoro nikdy nemusel čekat, než se vykecá, jako na ostatní. :D Taky mi byl celkově sympatický, líbil se mi jeho přístup ke genofágu a i když jsem s ním nesouhlasil a chtěl vždycky kroganům pomoct, tak jsem s ním stejně c htě nechtě musel souhlasit. A samozřejmě velké plus za jeho zpěv. :D Toho mi bylo ve trojce hodně líto.

5. EDI. Ta je mi jednoduše sympatická. Líbí se mi její nechápavé otázky ohledně Jokera. :D

6. Jack. Ve dvojce jsem ji moc nemusel, často se mi hnusilo, co říká i když jsem chápal, proč je taková. Ale o to víc jsem si jí oblíbil ve trojce, tam to všechno vykompenzovala. To byla skvělá přeměna, jak se starala o ty svoje studenty.

7. Liara T´Soni. Je to archeoložka. Už jen proto jí musím mít rád. :D

8. Javik. Ten má boží hlášky, když si na něj člověk zvykne. Ze začátku jsem ho moc nemusel, byl na mě moc namyšlený a pyšný, ale to se není čemu divit. Taky bych se na neandrtálce koukal trochu zpatra. :D

9. Miranda. Ta mi zpočátku nebyla moc sympatická, taková ledová nafrněná královna. Ale postupně se trochu vzpamatovala, hlavně kvůli Orianě a konečně se pomstila otci ve trojce. Taky dostala podle mě málo prostoru.

10. Legion. První Geth, co na mě nestřílel. :D Taky mě přesvědčil, že Gethové nejsou jenom stroje a taky si vysloužil respekt za svoje obětování se na planetě kvarianů.

Tyhle postavy mám rád a teď přijdou na řadu ty neutrální a ty co rád nemám.

11. Kaidan. Toho jsem měl rád v jedničce, ale ve dvojce mě naštval a ve trojce mě chtěl sbylit, takže konec, pak už jsem za ním nechodil. Nabaloval mě na veřejnejch místech, kdoví co by mi udělal v osamělý kajutě. :mrgreen:

12. James Vega. Dobrý voják to jo, ale taková guma, nemůžu si pomoct. Taky na něm nevidím nic moc zajímavého a přijde mi, že Sheparda moc rád nemá.

13. Jacob. Ten mě nezaujal. Dobrý voják ale přitom není zelenej mozek jako třeba Vega, to mu musím přidat k dobru.

14. Grunt. Neměl jsem ho moc rád. Ani jsem ho s sebou moc nebral. Připadal mi nezdravě agresivní (narozdíl od Wrexe) a hlavně - nenávidí turiany. :shot:

15. Thane. Taky nezajímavá postava. Nemám rád ty jeho flashbacky a náboženství, tak jsem ho s sebou skoro nikdy nebral a nebavil se s ním.

16. Samara. Ne že bych ji neměl rád, ale pro mě absolutně nezajímavá. Morinth byla zajímavější, ale tu jsem většinou zabil, nechtěl jsem ty její EMO kecy o temnotě poslouchat ještě na Normandii. :-O

17. Ashley. Tak tu jsem teda vyloženě neměl rád. :D Vzhledově absolutně nesympatická (kromě trojky) a hlavně hrozná rasistka. No jo to má někdo komplexy ze Shanxi. S tím ať jde někam. Většina emzáků je lepší než ona. Je to vlastně jediná postava, kterou jsem fakt neměl rád.

Tak co vy? Sorry že je to takovej sloh. :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Honzaleco »

Tak tedy:

1) Wrex.

DLC Citadel - tancující Wrex, Wrex "kontrolor potravin", Wrex v tom svém obleku, pyžamu nebo co to bylo. Bezchybný hlášky, hlavně v ME1 a právě tady. Tohle musí stačit.

2) Garrus.

Bro. a jinak - podobně jako Wrex. Hlavně s hláškama.

3) Tali

Věrná spolubojovnice. Ona a Garrus byli jediní, kdo od začátku do konce bojovali po Shepardově boku (promiň, Liaro). A navíc je roztomilá.

4) Ashley

Není rasistka, je jen nedůvěřivá. Fun fact: Na konci ME1 se postaví proti rasistovi z Terra Firma. To, co jinak říká, dává smysl, pokud se rozhodnete ji poslouchat. Sympatická vojanda, ale hlavně: Li mého Sheparda.

5) Miranda

DAT ASS. :-) A není tak chladná, jak se na začátku zdálo. Fun fact: Ona jediná uroní slzu, když se s ní Shepard rozejde. Za to jí patří velké plus.

6) Legion

No data available. :-) Frajer mezi gethy.

7) Mordin

"The very model of a scientist salarian".

8) Liara

V průběhu trilogie se změnila. Co si budeme povídat, za její změnu hodně "mohl" Shadow Broker - ať už mluvíme o tom yahgovi nebo o SB jako "funkci". Ten emoční vývoj je u ní patrnej - je otázkou, jestli to bylo dobře. Na Sheparda hodná a milá, i když občas dotěrná.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Vlada47 »

1. Claymore... nejlepší parťák v galaxii, jakmile jsem ji dostal do týmu, bral jsem ji na každou misi, nemá chybu, maximální užitečnost, dá se na ní spolehnout. ;) Jenom je škoda, že Bioware neudělali do hry příslušnou romanci... :(

...
...
...
...
...
...
...
...
...

XX. Všichni ostatní, na pořadí vcelku nezáleží. Ale přednost mají obvykle ti, co dobře doplňují Claymore...

Edit: Oh wait... :O
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Honzaleco: Mně jako rasistka připadá. Hlavně jak valí do ostatních členl týmu - mimozemšťanů. Ale možná je prostě nedůvěřivá a opatrná. Těžko říct.

Vlada47: Claymore? Co je to za postavu? Takovou jsem neviděl.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Honzaleco »

Vláďa - Já radši Wraith než Claymore. Viz kapitola "já a jednoranné zbraně" :-) Ale nenechme tu strhnout debatu, která brokovnice je lepší....

destanov - Ona ta její nedůvěřivost vůči cizím rasám je pochopitelná. Byl to její děda, kdo se jako první člověk v historii vzdal mimozemšťanům - turianům. Kvůli tomu na Ashley všude koukali skrz prsty. A teď má s mimozemšťany být najednou zadobře a má dělat, jakoby nic? Je jen opatrná...

Trošku mě udivila její fyzická proměna oproti prvním dvěma dílům, přiznávám. Ale když ležela zraněná v nemocnici...no, řekněme, že jsem to vývojářům prostě musel odpustit. :P
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Honzaleco píše:Vláďa - Já radši Wraith než Claymore. Viz kapitola "já a jednoranné zbraně" :-) Ale nenechme tu strhnout debatu, která brokovnice je lepší....

destanov - Ona ta její nedůvěřivost vůči cizím rasám je pochopitelná. Byl to její děda, kdo se jako první člověk v historii vzdal mimozemšťanům - turianům. Kvůli tomu na Ashley všude koukali skrz prsty. A teď má s mimozemšťany být najednou zadobře a má dělat, jakoby nic? Je jen opatrná...

Trošku mě udivila její fyzická proměna oproti prvním dvěma dílům, přiznávám. Ale když ležela zraněná v nemocnici...no, řekněme, že jsem to vývojářům prostě musel odpustit. :P
V nemocnici jsem jí ještě neviděl. Leží tam aspoň nahoře bez jako Kaidan? :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Honzaleco »

Ne.
Proč, BioWare? Prooooč neeeee??

:(( :((

:D :D

..ale i tak..velmi přiléhavé tričko...zdůrazňuji velmi...taky není vůbec špatné. Najdi si na YouTube nějaké video, uvidíš.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Honzaleco píše:Ne.
Proč, BioWare? Prooooč neeeee??

:(( :((

:D :D

..ale i tak..velmi přiléhavé tričko...zdůrazňuji velmi...taky není vůbec špatné. Najdi si na YouTube nějaké video, uvidíš.
Ne ne, já si to pěkně zahraju znova. Zase jsem začal od jedničky, chci s ní rozjet romanci, to jsem zatím nikdy neudělal. Možná když s ní v jedničce budu mít romanci, tak to triko mít nebude. :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Honzaleco »

Můj Shepard s ní romanci měl. Ani jemu to nebylo dopřáno... :D
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Ester »

vys**te si oko, nejlepší je shepard...
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Lady Grey »

Takže si tu můžu napsat žebříček? Tak jo:

1. No, to bude překvapení, mým oblíbeným je tamtadadááá: Garrus. :D :D Důvodů mám opravdu hodně... řeknu to prostě: Mám ho nejradši.

2. Joker (divím se, že zatím nebyl zmíněný, přitom je to důležitý člen Shep týmu)... Nejlepší pilot galaxie trousí jednu hlášku za druhou (Všimnou si nás jen tehdy, když začneme všichni zpívat ruskou hymnu :D :D ). Zkuste v ME2 chvilku stát za ním.

3. Legion dostává bronz, jelikož vám otevře svět gethů, kteří nechtěli válčit s organiky a nechtěli vyhladit své stvořitele, což by ti nabubřelí kvariani v opačném případě udělali rádi... ani náhodou. Jen je škoda, že Legiona v ME3 zničí, ale jde na něm vidět, že když se obětoval, byl možná víc individuální než si sám připouštěl. A pro mě byl po celou dobu hry Legion On, ten Legion, ať si ta slípka Tali říká co chce.

4. Javik - to prostě nejde ho nezařadit na vysoké příčky. Primitivové... Jeho jadrný jazyk pobaví, jeho rejpání do Liary velice potěší. Jen mám vždy dilema s tím jeho střípkem... dlouho váhám, co mu mám říct, jestli se ho má nebo nemá dotknout.

5. Kaidan - mám ho ráda i romance s nim je dobra, byť ho raději vnímám jako svého bratra. Jen to vytažení zbraně na Shepa kvůli Udinovi mu neodpustím... Na mě to působí, že si ho prostě tím spekterským titulem Udina koupil, jelikož ze hry jasně vyplývá, že Kaidan Udinu rád neměl.

6. wrex - je zajímavé to, že když je v ME1 ještě žoldákem, bere to za větší pomoc svému lidu než kdyby zůstal na Tuchance. Je pak vidět, jak mu výlet s Shepem prospěl. I po stovkách let, co žije, se učí... je dobře, že se vrátil ke svému lidu a chce pro něj lepší budoucnost... proto s léčbou genofágu pro krogany neváhám.

7.Jack - šťastné číslo sedm pro psychotického biotika... líbí se mi, jak šla do sebe, i když neříkám, že mi snad její charakter v ME2 vadil. Ale je dobře, že si v těch děckách našla něco, čeho se může držet.

8. Doktůrek Mordin Solus - a ne jen doktor, ale i zpěvák a poradce v intimních vztazích (co poradil prostě Shepce na Garra, to bylo fakt dobrý :D :D :D :D )

9. Samara - elegantní justikarianka a moje oblíbená asarijka. :* :* Škoda, že s ní není možnost romance, dala bych ji dohromady s maleShep. Její kodex je přísný, nicméně obdivuji, že ho dodržuje.

10. Tali - ta by měla okupovat 4. místo, ale za její chování v ME3 u mě poskočila dolů. Nabalování zadaného Garra ji neodpustím stejně, jako to její arogantní chování k Legionovi. Tím svým we save it mě neskutečně vytáčela. nevím co mi má říkat, jak mám Legiona oslovovat, k tomu jsem si myslela, že je inženýrka a ne korektorka správné mluvy. A pak ještě, že NEMŮŽU dávat přednost gethům před kvariany... no, co jsem hrála hru naposledy bez savů jsem ji dokázala, že to klidně udělat můžu.
Ale jinak mám Tali ráda, prošla si všechny dobrodružství bez reptání, ty si pracovala s Cerberem... díky, myslím, že to Shep ví i bez toho, že pracoval s Cerberem.

11.EDI - body dolů za to, že ji dali tělo.
Neutrální postavy:

James - má své chvilky, hlavně jeho neohrabané pokusy balit Shepku. :D :D Plus teda hot body. :*

Kasumi - Mám ji ráda, jen mám málo prostoru ve hře.

Zaeed - to je prostě správný mizera, který si jde tvrdě za svým. Opět jako u Kasumi ale má málo prostoru.

Miranda - popravdě má u mě čistě neutrální půdu. Řeknu to prostě: Nijak mě extra nezaujala ani svými "dokonalými" geny (měla by si něco udělat se zuby). Ale zase u mě má velké plus, když po smrti lidského reapera se postaví na stranu Shepa a pošle Iluzáka někam. Palec nahoru ty Cerberuská roztleskávačko.

Jacob -naprosto zbytečná postava, tenhle maník mě ničím nezaujal, ničím mě nevytočil.

A nakonec postavy, co ráda nemám... nechci přímo říct, že bych je nesnášela, ale někdo ty poslední příčky okupovat musí (jejích pořadí je dáno abecedně podle křestních jmen):

1. Ashley- Mě tedy ve většině případů Ashley Vimire nepřežije, ale když jo, začnu toho litovat. V ME1 mi ani tak moc nevadila, prostě vojanda, která vždy řekne co má na jazyku... Ale v ME3? Pominu-li, že z ní v ME3 chtěli uděl kopii Mirandy vzhledem, tak ten její charakter je nesnesitelný. Nejhorší je to její ohánění spekterským titulem v DLC Citadela, fakt bych ji jednu vrazila.

2. Grunt je přesně ten typ krogana, kvůli kterému bych sabotovala léčbu genofágu... na mise jsem ho nebrala, jelikož kohokoliv zachráním, tak to považuje za ztrátu času (třeba když jsem pomoci medi gelu pomohla na nohy salarianovy v té věži, kde verbujete Thana, tak se Grunt zeptá "Proč jsem to udělala?" Blbec...) Nemám ráda jeho jednoduchý, násilný charakter.

3.Liara - Ještě před ME3 bych ji zařadila do neutrálu, ale po ME3... všude ji cpali, skoro po každé důležité misi za mnou lezla, aby mi něco řekla... jsem pomalu čekala, že když se probudí Shepka po noci s Garrem, že za chvílí nakráčí do kajuty Liara, aby zase oznámila něco "neodkladného". Plus to její lezení do análu wrexovi, že jeho lidi si lék zaslouží, ale po vyléčení řekne, že už krogani nemají důvod držet se dál... jednu bych ji natáhla.
A navíc si na Normandy zabere kajutu pro prvního důstojníka Sheparda... za to takový důstojníci musí spát s ostatními v kajutách pro posádku. Ráda bych ji odtud vykopla i s jejími serepetičkami.

4.Thane - popravdě na něj jsem se v ME2 docela těšila, ale příšerně mě zklamal. Hlavně ty jeho kecy, že když někoho zabije, necítí z to zodpovědnost, protože to udělalo jeho tělo... filozofie postavená na hlavu. K tomu jsem si s ním projela i romanci a díky té u mě klesl ještě níž. Plus se v boji (když jsem ho velice výjmečně někam vzala) se choval jako blbec a vždy mi ho sejmuli.


No, to by bylo tak asi vše. :) :) :)
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Lady Grey: Díky, že ses rozepsala. Paráada. :applaud: Budu s dovolením reagovat. :D

Jokera mám taky hodně rád (jeden z důvodů, proč pro mě destroy ending ve trojce absolutně nepřipadal v úvahu), ale myslel jsem lidi, co jsou vyloženě v Shepardově týmu a chodí s ním na mise.

Jo Wrex je dobrej, genofág léčím jen kvůli němu a Evě. Kdyby tam oni dva nebyli a místo něj by vládnul ten magor Wreav nedej bože s pobočníkem Gruntem, tak jim ten lék nikdy nedám a okamžitě ho zničím, protože to jsou agresivní vypatlaná hovada.

Za Shepardovou jsem nikdy nehrál, co jí Mordin radí? :D

Co se týče Samary, tak s tou prý romance navázet jde. http://masseffect.wikia.com/wiki/Romance" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak Tali to nemůžeš zazlívat, je dost mladá, jako na admirálku je to na ní moc a nezapomeň, že je vychovaná v tom, že Gethové se agresivně vzbouřili a vyhnali kvariany z jejich planety. Kdoví co dětem kvarianská propaganda nakecává. Taky neviděla to co viděl Shepard.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od hRDLA »

To bude dost těžké, já jsem taková milující osoba, já je měl rád snad všechny co kdy se mnou v týmu byli. Dokonce i na Ashley jsem našel světlé stránky.

Ale jako určitě na prvním místě bude Tali - to asi vážně nepotřebuje komentář :D

Druhého bych vzal Garruse - to je prostě bro do pohody i nepohody

A bronzovou příčku, když nemůže být Joker, ale někdo koho můžu brát na mise asi bude Kasumi, to byla skvělá postava, vtipná, hezká a měla zajímavý příběh.

Snad bych řekl že nejoblíbenější člověk je James, po tom co jsem viděl Paragon Lost, jsem na něj začal koukat trošku jinak. Jo a Legion a EDI byli sice zajímavý, ale abych pravdu řekl, k syntetikům jsem nijak moc nepřirostl... jen do mě... ano, mají podle mě právo žít a podporuji jejich rozvoj, ale pro mě budou vždy víc organikové.
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Lady Grey »

destanov - tak začnu těmi krogany. Plně souhlasím, že léčím genofág jen kvůli wrexovi a Eve (možná kvůli Eve víc než i wrexovi)... Grunt je prostě pošuk, mě nikdy k srdci nepřirostl a hádám, že díky takovým jako je on i genofág vznik. Násilné a tupé jelito. Jednou jsem ho v dvojce poslala vést ten druhý tým a on mi zhebnul.... prej že dokonalý krogan. :$

K Tali... mě absolutně nezajímá, že je mladá, navíc Legiona zná a může být ráda, že ty kvariany nezabiju i přes možnost usmíření za to, že si vesele pálí do lodi, když je tam Shep a že by nejradši gethy zničili. Jsou to jenom kňukny, co se vymlouvají... Ooo zlí gethové, ti zlí gethové nás připravili o Ranoch... popravdě se o Ranoch kvariani připravili sami, tak ať Tali drží pysk.

Jinak teda já volím i přes Jokerovu ztrátu EDI destroy end... pro mě nepřipadá v úvahu, že by ty reapeři společně se všemi přetvořenci přežili... když je zničím, je to akt milosrdenství, jak by asi řekl Javik.

P.S... jn, ale to není u té Samary plnohodnotná romance. :(
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od hRDLA »

Za Samaru ani v ME2 není achi za romanci.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Lady Grey píše:destanov - tak začnu těmi krogany. Plně souhlasím, že léčím genofág jen kvůli wrexovi a Eve (možná kvůli Eve víc než i wrexovi)... Grunt je prostě pošuk, mě nikdy k srdci nepřirostl a hádám, že díky takovým jako je on i genofág vznik. Násilné a tupé jelito. Jednou jsem ho v dvojce poslala vést ten druhý tým a on mi zhebnul.... prej že dokonalý krogan. :$

K Tali... mě absolutně nezajímá, že je mladá, navíc Legiona zná a může být ráda, že ty kvariany nezabiju i přes možnost usmíření za to, že si vesele pálí do lodi, když je tam Shep a že by nejradši gethy zničili. Jsou to jenom kňukny, co se vymlouvají... Ooo zlí gethové, ti zlí gethové nás připravili o Ranoch... popravdě se o Ranoch kvariani připravili sami, tak ať Tali drží pysk.

Jinak teda já volím i přes Jokerovu ztrátu EDI destroy end... pro mě nepřipadá v úvahu, že by ty reapeři společně se všemi přetvořenci přežili... když je zničím, je to akt milosrdenství, jak by asi řekl Javik.

P.S... jn, ale to není u té Samary plnohodnotná romance. :(
To se musím Tali zastat. Mně to nedá. :D Ona byla celý život vychovávaná v něčem úplně jiném, ona neviděla to co Shepard viděl v té virtuální realitě, nebo co to bylo. Ona nevěděla, jak to "povstání" proběhlo, nebyla tam, neměla šanci. Hodný Geth pro ni byl oxymoron, podobně jako pro nás třeba hodný nacista. :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Lady Grey »

Tak to trochu přeháníš ne? Hodný geth a hodný nacista... :$ :$ Vzhledem k tomu, že nacismus opravdu existoval a napáchal neskutečné škody, ale gethi... lidi, nepleťte skutečnost se hrou, prosím.

Já si gethy oblíbila už před tou virtuální realitou, když jsem potkala v ME2 Legiona (jak už jsem psala výše v žebříčku). :P Ten gethský prostor mi už jen doplnil už to, co jsem věděla nebo tušila.

Gethové se jen bránili před kvariany... když je chtěli kvariani vypnou, tak se jen bránili (mohli klidně kvariany vyhladit ale neudělali to)... teď byli napadení kvariany, taky se jim jen bránili, přece se nenechají povraždit jako stádo ovcí, já je chápu. A chápu, že se spojili s reapery... protože oni prostě jiné spojence nemají. Takže Taliina poznámka, že nic neomlouvá gethy se spojením s reapery, je dost tupá... už vidím, jak jim pomáhá celá galaxie, že? :-O :-O
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od hRDLA »

Lady Grey píše: lidi, nepleťte skutečnost se hrou, prosím.
Co to je za blábol? Vždyť jen samotné rasy v Mass Effectu jsou neskutečnou symbolikou možných lidských selhání a i realit co se stalo.
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:
Lady Grey píše: lidi, nepleťte skutečnost se hrou, prosím.
Co to je za blábol? Vždyť jen samotné rasy v Mass Effectu jsou neskutečnou symbolikou možných lidských selhání a i realit co se stalo.
Ale pořád je to JEN hra... někteří jedinci, by to mohli brát dost osobně až urážlivě, srovnávat neexistující skutečnost s tím, co se stalo.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od hRDLA »

Mohl, tak ať to napíšou a určitě se dočkají odpovědi, jenže srovnávání her se skutečností se v dnešní době nevyhneme, hry se tomu čím dál více přibližují, ať už vizuálně, hratelnostně (realističtější fyzika, animace, AI...) a i třeba příběhově (u této stránky je ale vývoj trošku diskutabilní).
Bite my shiny Warden ass!
Odpovědět