žebříček oblíbenosti postav

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:Mohl, tak ať to napíšou a určitě se dočkají odpovědi, jenže srovnávání her se skutečností se v dnešní době nevyhneme, hry se tomu čím dál více přibližují, ať už vizuálně, hratelnostně (realističtější fyzika, animace, AI...) a i třeba příběhově (u této stránky je ale vývoj trošku diskutabilní).
Vsadím se, že se po tomhle komentáři oběti války cítí opravdu lépe. :| Hned je vše jasnější.
Ale to už je :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: žebříček oblíbenosti postav

Příspěvek od destanov »

Lady Grey píše:Tak to trochu přeháníš ne? Hodný geth a hodný nacista... :$ :$ Vzhledem k tomu, že nacismus opravdu existoval a napáchal neskutečné škody, ale gethi... lidi, nepleťte skutečnost se hrou, prosím.

Já si gethy oblíbila už před tou virtuální realitou, když jsem potkala v ME2 Legiona (jak už jsem psala výše v žebříčku). :P Ten gethský prostor mi už jen doplnil už to, co jsem věděla nebo tušila.

Gethové se jen bránili před kvariany... když je chtěli kvariani vypnou, tak se jen bránili (mohli klidně kvariany vyhladit ale neudělali to)... teď byli napadení kvariany, taky se jim jen bránili, přece se nenechají povraždit jako stádo ovcí, já je chápu. A chápu, že se spojili s reapery... protože oni prostě jiné spojence nemají. Takže Taliina poznámka, že nic neomlouvá gethy se spojením s reapery, je dost tupá... už vidím, jak jim pomáhá celá galaxie, že? :-O :-O
No a zrovna tahle část hry mohla být úplně klidně myšlená jako náhled problematiku propagandy, která je tak blízká i našim nedávným dějinám. :)
Odpovědět