Hnidopich

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Hnidopich

Příspěvek od destanov »

Sadene píše:Ano, na začátku ME3 byla Lt.Cdr. - tedy stejně jako Shepard (ať už předtím nebo potom, co se stal spektrou). Což je během dvou let skok o 5 pozic ;) Začíná ovšem jako gunery chief.

Spektry jsou z nich proto, že potřebovali dát do ME3 další spektru a nechtěli představovat novou postavu... dovedete si představit, že by nám dali takového Vegu jako parťáka spektru? :D :D
Garrus by si to zasloužil.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Hnidopich

Příspěvek od Lady Grey »

destanov píše:
Sadene píše:Ano, na začátku ME3 byla Lt.Cdr. - tedy stejně jako Shepard (ať už předtím nebo potom, co se stal spektrou). Což je během dvou let skok o 5 pozic ;) Začíná ovšem jako gunery chief.

Spektry jsou z nich proto, že potřebovali dát do ME3 další spektru a nechtěli představovat novou postavu... dovedete si představit, že by nám dali takového Vegu jako parťáka spektru? :D :D
Garrus by si to zasloužil.
Garrus není člověk, to zaprvé. A za druhé Garrus by nejspíš titul spektry nepřijal. Má na ně svůj názor už v ME1, byť byl v programu pro trénink spekter.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Hnidopich

Příspěvek od destanov »

Lady Grey píše:
destanov píše:
Sadene píše:Ano, na začátku ME3 byla Lt.Cdr. - tedy stejně jako Shepard (ať už předtím nebo potom, co se stal spektrou). Což je během dvou let skok o 5 pozic ;) Začíná ovšem jako gunery chief.

Spektry jsou z nich proto, že potřebovali dát do ME3 další spektru a nechtěli představovat novou postavu... dovedete si představit, že by nám dali takového Vegu jako parťáka spektru? :D :D
Garrus by si to zasloužil.
Garrus není člověk, to zaprvé. A za druhé Garrus by nejspíš titul spektry nepřijal. Má na ně svůj názor už v ME1, byť byl v programu pro trénink spekter.
I když není člověk, stejně ho mám radši než jakýhokoliv jinýho člověka na palubě. :D A možnosti spekter se mu naopak líbí. Viz doktor Hearth.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Hnidopich

Příspěvek od Lady Grey »

destanov píše:
Lady Grey píše:
destanov píše:
Sadene píše:Ano, na začátku ME3 byla Lt.Cdr. - tedy stejně jako Shepard (ať už předtím nebo potom, co se stal spektrou). Což je během dvou let skok o 5 pozic ;) Začíná ovšem jako gunery chief.

Spektry jsou z nich proto, že potřebovali dát do ME3 další spektru a nechtěli představovat novou postavu... dovedete si představit, že by nám dali takového Vegu jako parťáka spektru? :D :D
Garrus by si to zasloužil.
Garrus není člověk, to zaprvé. A za druhé Garrus by nejspíš titul spektry nepřijal. Má na ně svůj názor už v ME1, byť byl v programu pro trénink spekter.
I když není člověk, stejně ho mám radši než jakýhokoliv jinýho člověka na palubě. :D A možnosti spekter se mu naopak líbí. Viz doktor Hearth.
No to je podle toho, jestli Garra nasměruješ na stranu "dobra" nebo "zla", ne? Protože na začátku říká, prostě tolik pravomoci v rukou jednoho člověka je moc.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Hnidopich

Příspěvek od destanov »

Lady Grey píše:
destanov píše:
Lady Grey píše:
destanov píše:
Sadene píše:Ano, na začátku ME3 byla Lt.Cdr. - tedy stejně jako Shepard (ať už předtím nebo potom, co se stal spektrou). Což je během dvou let skok o 5 pozic ;) Začíná ovšem jako gunery chief.

Spektry jsou z nich proto, že potřebovali dát do ME3 další spektru a nechtěli představovat novou postavu... dovedete si představit, že by nám dali takového Vegu jako parťáka spektru? :D :D
Garrus by si to zasloužil.
Garrus není člověk, to zaprvé. A za druhé Garrus by nejspíš titul spektry nepřijal. Má na ně svůj názor už v ME1, byť byl v programu pro trénink spekter.
I když není člověk, stejně ho mám radši než jakýhokoliv jinýho člověka na palubě. :D A možnosti spekter se mu naopak líbí. Viz doktor Hearth.
No to je podle toho, jestli Garra nasměruješ na stranu "dobra" nebo "zla", ne? Protože na začátku říká, prostě tolik pravomoci v rukou jednoho člověka je moc.
O tom jeho nasměrování jsem už slyšel. Jak to funguje? Mně se ve dvojce vždycky choval úplně stejně, ať už jsem hrál za dobráka nebo záporáka.
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od Ester »

já zas přemýšlela o tom, že vládce vypadá tak nějak jinak než ostatní reapeři.. navíc nedělá takovej ten zvuk, co pak ty ostatní furt vydávaj, takový to vrčení.. a taky mi přišlo že laser střílí jinak než ostatní.
jo, s těma helmama jsem to taky nepochopila. Asi aby jim nenarušovali obličej, nebo nevím.

nasměrování, tuším že to nějak souvisí s jeho misí na loajalitu, dá se ukecat aby netýral harkina no a snad i aby nezabil sidonise? to jsem nikdy nezkusila teda, vždycky jsem mu nechala vpálit kulku mezi lopatky :P
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Hnidopich

Příspěvek od hRDLA »

Jop, Sidonis jde zachránit.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od Ester »

a je pak garrus loajální?
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Hnidopich

Příspěvek od hRDLA »

Ester píše:a je pak garrus loajální?
Jo, ono se to totiž vcelku vysvětlí, že si pak i člověk připadá blbě že ho před tím 3x nechal zastřelit.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Hnidopich

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

hRDLA píše:
Ester píše:a je pak garrus loajální?
Jo, ono se to totiž vcelku vysvětlí, že si pak i člověk připadá blbě že ho před tím 3x nechal zastřelit.
Tak než abych si připadal blbě že jsem ho 8x zastřelil, tak ho sejmu i po deváté :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od Green »

destanov píše:Je pár věcí, co ze světa ME nechápu a zatím jsem si je nedokázal objasnit.

1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
1) V seriálu FarScape to řešili překladatelskými nanity, kteří se ti zaryli do mozku a vnímal si řeč cizích ras jako svou vlastní. V ME je zřejmně něco podobného, protože některé inspirace jsou čerpány i z tohoto seriálu. (Avšak nikde o tom není psáno)

2) Z logického hlediska to vypadá jako nesmysl, bohužel z praktického pohledu se to stává i ve hrách, kdy podobné křižniky ovládají hráči (např. Freelancer) a nalítavají co nejblíže k lodím jiných hráčů, aby jejich hlavní zbraně neměli dostřel nebo minimalizovali střelbu ze všech nepřátelských hlavních zbraní po celé lodi. Dá se skoro říct, že vždy menší lodě se schovávají za větší a drží se co nejblíže u ních, aby minimalizovali své ztráty a maximálně poškodili nepřítele.

Jelikož se boje odehrávájí ve vákuu, kdy teoreticky boj na stovky kilometrů se jeví velice nepřesný, jelikož pohyb a úhybné manévry nejsou nijak limitované gravitací.

3) Rachni se dokáží myslím snadno příspůsobit podmínkám na nehostiných planetách. Dokáží ovládat mysl cizích forem ,takže předpokládám, že si našla nějakého nedobrovolníka, co ji někam odvezl.

4) Stejný (nonsensible) neviditelný štít, co je pak ve 3jce kolem Catalysta

5) O tom se vtipkuje dokonce i ve hře, konkrétně mezi Stevem a Vegou =D

6) Ve trojce měla Liutenant Commander, což je myslím podrank Commandera v ME. Každopádně hodnosti tam moc nehrají roli při výběru SPECTRY, spíše zkušenosti a skutky (ikdyž u Ashley je to všeljaké, to samé Kaidan).

7) Úplně stejně jako každy jiný člen, jen občas na sebe obě štěknou, jaka je to Cerberuská ště**a apod. :)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od homijunior »

Sice se mě do toho už moc nechce pouštět ,ale zapojím se do toho taky:

1. Pokud jste četly knížky ,tak by jste to tam měly. Používají přenosný překladače ,který překládají většinu jazyků. Některý jazyky nebo různý odnože jazyků ten překladač ani nepřeloží. (Bylo to v knížce ,i když si nejsem jistej že tak přesně.) A je to i v kodexu.

2. Co se týče toho létání tak to je trochu složitější. Bitvy by se daly vést na dlouhé vzdálenosti pouze pomocí raket s automatickým zaměřováním ,jako je to na zemi. Pro střílení z ostatních zbraní je třeba podstatně menší vzdálenost. Sice tam není gravitace což by se zdálo jako plus ,ale není. Pořád fungují základy střílení na pohybující se cíl jako jsou na zemi. (Akorát teda bez gravitace ,odporu vzduchu atd.)

3. To už bych řekl že zodpovězeno bylo.

4.Jo je tam taková jakoby bublina ,která drží atmosféru. I když to si jenom myslím ,nejsem si jist. Ale co vím tak něco podobnýho je i na Omeze .

5. Mako je zajímavá věcička ,do toho se pouštět nechci neboť nic o tom nic nevím.

6. To už se tu rozebíralo, ale když to shrnu tak se spektra dostává za zásluhy a zkušenosti . Jak se k tomu dostala to nevím.

7.Jo to je tak trochu sranda. V tomhle ohledu mě chyběly obleky z jedničky.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Hnidopich

Příspěvek od hRDLA »

Mako má v sobě ty mass effect field generátory které snižují hmotnost vozidla, stejně tak to funguje ve většině vozidel.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od Ester »

Taky by mě zajmalo... hele někde se to tu asi řešilo, ale já jsem líná to hledat :D
v me2, když se shep baví se samarou, tak ta řekne, že v současnosti jsou známe 3 ardat-yakshi, a přesně tolik má ona dětí... a vetrojce je A-y plnej barák. Teda, jsou z nich už předělaný monstra, ale podle všeho jich byla celá škola. Proč to teda změnili?
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Hnidopich

Příspěvek od Bouner »

Ester- Nechci mluvit za BW a možná to bylo někde řečeno, ale vypadá to že prostě zase si předělali Lore nebo něco daného tak aby to sedělo na novej příběh. Podobně na tom je QEC které je v ME3 prostě kravina, navíc mu i změnili barvu na modrou taky jen tak pro srandu. Jinak to se školou mohlo být myšleno i tak že na svobodě jsou ty její dcery a o zbytku se nevyjádřila jenom neboť byly ve škole a tím pádem nebyly hrozba.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Hnidopich

Příspěvek od Krieg »

Bouner píše:Jinak to se školou mohlo být myšleno i tak že na svobodě jsou ty její dcery a o zbytku se nevyjádřila jenom neboť byly ve škole a tím pádem nebyly hrozba.

Snad jenom Morinth byla na svobodě, zbylý 2 dcery byly ve škole. Po zničení školy tam chce zůstat ta co přežije, pokud jí Shepard ušetří. Ale nevim jestli tam byly už v průběhu ME2.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Hnidopich

Příspěvek od Bouner »

Krieg- Já vím že tam byly ty 2 dcery v ME3, ale v ME2 o tom kde jsou není zmínka mám dojem, ale tak tohle se asi nikdy nedozvíme jako plno dalších věcí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Potan
Desátník
Příspěvky: 57
Registrován: úte 30. črc 2013 18:06:54
Bydliště: Ave Morava!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnidopich

Příspěvek od Potan »

Codex:
Contrary to popular belief, Ardat-Yakshi are neither extremely rare (around one per cent of asari dwell on the AY spectrum)
-> takže každá stá asarijka je AY což už dělá pár milionů...
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Hnidopich

Příspěvek od Krieg »

Tak zrovna jsem v ME2 u Samary a ta říká o A-Y: Pokud vím, dnes existují jen tři. Dvě zvolily život v odloučení. Ta třetí prchla.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Hnidopich

Příspěvek od Maya »

Tohle říká mass effect wiki:
all daughters of Samara, have the lethal version of this condition. Morinth chose to embrace her condition, while Falere and Rila opted for a life of peaceful seclusion. According to Samara, these are the only three living Ardat-Yakshi. However, less severe cases are supposedly more common, including up to 1% of the population.
Samara tamto fakt říká, zároveň v kodexu je ale ta zmínka o 1% a že je to mnohem běžnější, než jsou si asarijky ochotny připustit...
Obrázek
Odpovědět